Sari la conținut

kharly
 Share

Postări Recomandate

incep eu...acu ceva vreme cautam piese de inox ..tevi orice ce se poaste gasi a fost greu dar am gasit de aceia as vrea sa postam care ce stim ce poate ajuta un motociclist.aici intrebam aici raspundem adrese, magazine,reduceri,piese,moto ocazie...orice,de ex...

cauti piese moto ocazie aici gasesti..

doar piese,si epave demonteaza oriuce cumpara si vine... SPRL MOTOCRASH Kevin Paulus

Rue Robesse 12
B-6041 Gosselies (Charleroi)
Afficher la localisation
Tél.
+32 (0)473 - 48.46.49
Tél.
+32 (0)71 - 85.30.32
Fax
+32 (0)71 - 85.30.41


aici ai noi..vechi echipamente si dezmembrari
COORDONNEES Les établissements RECUP MOTO sont situés Chaussée de Mons, 460 à 1070 Anderlecht - Bruxelles.

OUVERTURE:
Ouvert du mardi au vendredi de 9h30 à 18h30
Ouvert le samedi de 10h00 à 17h00
Fermé le dimanche et le lundi.

L'atelier et l'achat de pièces d'occasions et/ou neuves sont fermés entre 12h00 et 13h00

Tél: 02/522.97.07
Fax: 02/521.17.40

Editat de kharly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep alta categorie....service..mecanici..

sa va zic am fost in stg in dreapta la serviciuri...dar nimica..tot erau lucruri de 2 bani facea bine dar murdar ni nu estetic..altii tineau de estetic dar nimic estetic ,limba grea ii zic ce doream si el nu ma intelegea iesea altceva

asa ca va zic ca miam gasit mecanicul perfect ,nu e doar mecanic ci maniac lucreaza intr-un service...dar seara mai face motoare ,calitatea e ceva ce nu gasesc sa ii reprosez..pe moto meu fac eu ce stiu si pot in proportie de 50% iar el face restu sau vine si ma aproba sau imi zice nu nu am facut bine asa ca daca aveti nevoie intr-o zi de un mecanic bun care nu umbla cu vrajeli...gen ce a patit Joker-ul in ro la service ducati...cu incredere ca bag mana in foc...las si numele si numarul lui

 

Rudy 0488462483, zici ca ai nr de la Vlad ce a spart Honda si stie el,de obicei se fereste de toti amatori...dar din ce am vazut noi aici suntem detreaba si nu tepari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep alta categorie....service..mecanici..

sa va zic am fost in stg in dreapta la serviciuri...dar nimica..tot erau lucruri de 2 bani facea bine dar murdar ni nu estetic..altii tineau de estetic dar nimic estetic ,limba grea ii zic ce doream si el nu ma intelegea iesea altceva

asa ca va zic ca miam gasit mecanicul perfect ,nu e doar mecanic ci maniac lucreaza intr-un service...dar seara mai face motoare ,calitatea e ceva ce nu gasesc sa ii reprosez..pe moto meu fac eu ce stiu si pot in proportie de 50% iar el face restu sau vine si ma aproba sau imi zice nu nu am facut bine asa ca daca aveti nevoie intr-o zi de un mecanic bun care nu umbla cu vrajeli...gen ce a patit Joker-ul in ro la service ducati...cu incredere ca bag mana in foc...las si numele si numarul lui

 

Rudy 0488462483, zici ca ai nr de la Vlad ce a spart Honda si stie el,de obicei se fereste de toti amatori...dar din ce am vazut noi aici suntem detreaba si nu tepari...

foarte bine Vlad, trebuia un asa topic, eu iti multumesc si pot sa zic ca e foarte util topic-ul.

cheers :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Nu stiu daca se incadreaza ca adrese utile dar mai mult ca sigur intereseaza, tocmai am cumparat de la Action din Wevelgem cu 20 de euro un incarcator pentru baterii 6-12v (5-120Ah, baterii normale si cu gel, incarcare in mai multe stagii in functie de starea bateriei si diferite protectii), acelasi incarcator l-am vazut, identic ca forma, culori, etc in Suprabazar cu 60 de euro, poate nu aveti nevoie acum dar la pretul asta si tinand cont ca merge si pentru moto si pentru auto eu as zice ca nu e o ocazie de ratat.

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incarcatorul de baterii e cu clesti (clipsuri) sau are si diferite mufe? pt ca la mine e cam greu sa dau bateriia jos si are o mufa sub saua din spate pt a o putea incarca..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incarcatorul de baterii e cu clesti (clipsuri) sau are si diferite mufe? pt ca la mine e cam greu sa dau bateriia jos si are o mufa sub saua din spate pt a o putea incarca..

Vine cu mufa si 2 capete, unul cu clesti, unul cu papuci care se monteaza pe baterie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Salut!

Un mecanic bun in Belgia? Nu este graba, abia am ajuns cu motorul aici, inca nu au fost probleme dar e bine sa fii precaut. Motorul este un ducati 749.

Magazine cu echipamente sh in belgia sau targuri unde se pot gasi?

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...