Sari la conținut

Accident Mortal Baia Mare


pik
 Share

Postări Recomandate

Sunt in stare de soc, vin de la accident. Un Suzuki MM 87 MCV, a intrat in plin intr-un idiot ce i-a taiat calea. Baiatul a murit pe loc. Am stat pana au venit parintii baiatul, si am simtit toata durerea lor, e crunt. Intr-o clipeala se poate sfarsi o viata. Voi reveni cu poze si detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Saracu de el :(

S-a sbarlit pielea pe mine, sunt nasoale sentimentele alea care le-ai trait tu acolo.

Sa se odihneasca in pace baiatul... :rose: :rose:

 

Un grav accident de circulatie s-a petrecut in aceasta seara, 22 octombrie, in fata complexului comercial Center din Baia Mare. Echipajele de interventie si de prim-ajutor s-au indreptat spre locul accidentului, iar din primele informatii se pare ca in evenimentul rutier a fost implicata o motocicleta. O persoana aflata pe motocicleta a murit, iar o alta a fost grav ranita.

Motociclistul circula cu viteza foarte mare dinspre Semiluna spre centrul municipiului. In dreptul complexului comercial Center, a fost surprins de o masina cu volan pe dreapta, inmatriculata in Anglia, care circula in sens invers si voia sa vireze pe o strada laturalnica. In zona respectiva a Bd. Bucuresti marcajul pe sosea este continua, virajul fiind interzis. Coliziunea a fost foarte puternica, motociclistul decedand pe loc.

La scurt timp dupa accident, la fata locului au ajuns prietena si mama motociclistului, ambele socate de cele intamplate.

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai mama sa nu fi, sa vi sa-ti vezi singurul baiat, pe care l-ai crescut cu atata iubire, pe care poate-l asteptai acasa, acoperit cu cearceaf, sa-l imbratisezi, sa-l strigi si sa nu-ti raspunda. Ma gandeam la mama mea, ce egoisti putem fi cauzandu-le o astfel de durere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform sighet247.ro, 2 persoane se aflau pe motocicleta.

http://www.sighet247.ro/s/accident-mortal-in-baia-mare-un-mort-si-un-ranit-intr-un-accident-de-motocicleta/

Pasagerul e ok?!

 

RIP pilotului! :rose:

 

Later edit:

 

S-ar putea ca informatiile de pe sighet247.ro sa fie eronate.

Daca asta e accidentul, din poze....e cumplit! :unsure: Doamne fereste!

 

http://www.maramedia.ro/baia-mare-accident-mortal-un-motociclist-i-a-pierdut-via-a-dupa-ce-un-ofer-i-a-taiat-calea

Editat de eViLiZeD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a sbarlit pielea pe mine, sunt nasoale sentimentele alea care le-ai trait tu acolo.

 

 

la fel si pe mn,mai ales ca am avut sansa,din pacate,sa trec prin ce o trecut @pik si tre sa ai mult sange rece ca sa rezisti dar mai ales sa acorzi primul ajutor,oricum,ii groaznic.si nimeni nu merita sa moara asa.Dumnezeu sa-l odihneasca

 

Ps nu corespunde intotdeauna poza din ziar cu cea reala.(vorbesc in cunostinta de cauza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vezi asa ceva .. iti taie tot chefu sa mai iesi pe 2 roti

R.I.P

Gresit , trebuie sa iti taie cheful de viteza in oras ! Pentru viteza daca chiar iti doresti alege autostrada e mai putin mai safe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu de dimineata la Strile ProTv. Tragic! :(

Regulile de circulatie se incalca cu atata nepasare, iar accidentele cu victime parca sunt ceva normal - e ca si cum ai fi facut o pana de cauciuc. Nu inteleg de ce mai sunt indicatoare, limitari de viteza, treceri de pietoni daca se circula cum se circula.

 

Un sfarsit de sezon destul de negru, urat, plin de accidente. Si inca nu s-a terminat.

 

Condoleante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se schimbe legea in ce? Legea care e acum zice ca n-ai voie sa virezi peste dubla continua si ca n-ai voie sa depasesti 50 in localitate. Nici unul dintre ei n-a respectat-o si unul a murit, celalalt la spital.

 

In ce sa schimbe legea? Legea a fost de vina aici?

 

------------------

 

Eu din toate accidentele de pe forumul asta am invatat un singur lucru: sa merg in poola mea incet in localitate ca altfel ma omoara vreun kretin. Daca merg incet macar mai am o sansa sa evit. Sa traiesc.

 

RIP
Condoleante familiei.

Cati trebuie sa mai murim pana cand o sa se schimbe legea ?

Editat de Grigore Dolghin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STRADA NU E CIRCUIT DE CURSE!!! cine isi risca pielea poate s-o mierleasca oricand..... legile sunt facute pentru a-i proteja pe cei ce nu sunt suficient de inteligenti incat sa isi poata purta singuri de grija. legislatia rutiera a aparut tocmai pentru a limita numarul de accidente... cand te doare in paispe si esti regele soselei o mai si mierlesti.

condoleante familiei!!!!

 

un amic avea o vorba: cand esti mort tu nu sti, pentru ca esti mort, e mai greu pentru ceilalti.... lafel e si cand esti prost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...