Sari la conținut

Circuit Targu Mures


Calfi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 127
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator goe 75

Parafrazam ce rahat se servea despre noua minunatie...nici nu m-am deranjat sa dau prea multa atentie ...era clar bullshit. 

 

Poate s-a folosit termenul ardeleni si nu-mi aduc eu bine aminte .Nu conteaza, ma distreaza la fel de mult sa vad ce prapastie este intre visele unora si realitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rahat e asta? 40 euro / sesiune? Astia-s sanatosi la cap?
Exagerat de mult.
Eu mai astept sa scada preturile.
Iar daca nu le vor scadea, voi merge o singura data sa vad cum e.. si cam atat.
Raman cu Adancata si Tg Secuiesc, cu putin noroc, poate ajung si pe la Serres anul asta.

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

34 euro / sesiune de 20 de minute. Mie personal mi se pare cam mult. La Adincata ce preturi sunt? Intreb doar pentru comparatie..ca mi-e greu sa ajung acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

La Adancata nu a iesit niciodata la mai mult de 15€/sesiune .Pe 5 este trackday cu 200ron pt toata ziua .

 

In general este cam 70€ /zi si sunt 5-8 sesiuni .

 

Uneori beneficiezi si de reduceri ,daca platesti cu cel putin doua saptamani in avans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 27.02.2019 la 13:06, george05 a spus:

Ribo, asa s-a întâmplat si la Adancata. Preturi mari la inceput, desi acolo era o mizerie fara conditii, si cu toate ca lumea se plangea de preturi uite ca s-au gasit platitori. Plm... Romanul e ciudat rau. Desi la ce tarife se vehiculeaza aici, personal as spune ca doar un disperat sau unul cu prea multi bani ar plati. 

pentru unii si timpul conteaza, nu stau 2 zile pe drumuri cu remorca cand pot ajunge in 2 ore. 

  Nu e cazul meu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja au inceput sa bata in retragere.
Au fost asaltati pe fb de faptul ca au preturi exagerate si nimeni nu va merge.
Au si scris ca pretul pentru trackday,include pachetul complet (ex. sala pt transmitere TV si alte chestii din astea) si pe viitor se va putea inchiria fara unele servicii ceea ce ar reduce costul de inchiriere :)  (nu mai cred ca gasiti toate comentariile pe fb,ca unele au fost sterse)
Oricum,pana nu si-o i-au in bot cu nr scazut de participanti nu se invata 🤣
Vom vedea sambata ce va iesi la primul trackday :) 

Editat de sanyes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 minutes ago, sanyes said:

Deja au inceput sa bata in retragere.
Au fost asaltati pe fb de faptul ca au preturi exagerate si nimeni nu va merge.
Au si scris ca pretul pentru trackday,include pachetul complet (ex. sala pt transmitere TV si alte chestii din astea) si pe viitor se va putea inchiria fara unele servicii ceea ce ar reduce costul de inchiriere :)  (nu mai cred ca gasiti toate comentariile pe fb,ca unele au fost sterse)
Oricum,pana nu si-o i-au in bot cu nr scazut de participanti nu se invata 🤣
Vom vedea sambata ce va iesi la primul trackday :) 

O sa si castige existenta cu auto...ca se duce lumea sa dea BLANA la masini;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Ribo a spus:

@sanyes da zi tu cum ai ajuns la rijeka sa te dai acolo 😮 

 

Cu masina probabil. 😎Avand in vedere ca sunt sub 900km de la BM pana la Rijeka, nu e capat de lume. Ajungi cam in acelasi timp(daca nu mai repede) decat la Adancata. 😂

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 13.11.2018 la 22:56, george05 a spus:

 Nah, fie cum o fi, in primavara cand da caldura sunt prezent. Astept ceva preturi, de curiozitate doar, oricat ar fi, tot voi incerca. 

La 27.02.2019 la 9:10, george05 a spus:

In fine, mi s-a dus speranta ca nu va trebui sa conduc 1000km dus intors ca sa ma ma dau o zi pe circuit. 

 

La 27.02.2019 la 13:06, george05 a spus:

...personal as spune ca doar un disperat sau unul cu prea multi bani ar plati. 

 

ipocrit mai esti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi amandoi, @Ribosi @Z3US nu prea aveti suficienti neuroni sa legati ideile. @Z3US, am zis ca oricat va costa, voi incerca o data. Dar tu se pare ca imi porti grija de cand te-am luat "la 11m"  prin alte topicuri. Cat despre @Ribo, maestre, oricat de oricum as fi eu, tu esti in alta liga. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

39 minutes ago, george05 said:

Voi amandoi, @Ribosi @Z3US nu prea aveti suficienti neuroni sa legati ideile. @Z3US, am zis ca oricat va costa, voi incerca o data. Dar tu se pare ca imi porti grija de cand te-am luat "la 11m"  prin alte topicuri. Cat despre @Ribo, maestre, oricat de oricum as fi eu, tu esti in alta liga. 

Nu uita prietene ca tu esti ala care esti luat la suturi de toti :)) ca te-au invatat oamenii....ai de comentat mereu :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Berea-i deschisa.

Sa deschid si punga cu cocosi? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ribo: de toți da. Doar ca acei "toti" sunteți tu si inca vreo 3-4 agarici. Cat despre apelativul "prietene", tine-l pt "tovarasii" tai. 

Acum 1 oră, Christian 1 a spus:

Berea-i deschisa.

Sa deschid si punga cu cocosi? :)

Dau eu cocosii. Doar ca unii nu stiu ce-s aia si s-ar putra simti lezați. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, george05 said:

@Ribo: de toți da. Doar ca acei "toti" sunteți tu si inca vreo 3-4 agarici. Cat despre apelativul "prietene", tine-l pt "tovarasii" tai. 

Dau eu cocosii. Doar ca unii nu stiu ce-s aia si s-ar putra simti lezați. 😂

Eu te sfatuiesc sa vb mai frumos cu lumea de pe forum :)) dar vad ca tot jignesti din spatele tastaturii si tu n-ai vazut centrul orasului.....pacat de tine 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut centrul orașului pt ca stau la tara, aici e caminul cultural in centru. 😎 Esti cam sensibil (la fel ca ceilalti agarici) in lumea virtuala. La fel esti de gingas si in viata reala? Hai sa nu mai porcaim topicul, e pierdere de vreme. 

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai chiar stai la tara..si mergi pe circuite numai pe internet...;)  eu zic sa te iei singur de urechi :)  si sa nu uiti cat esti de penibil cand imi dadeai mesaj privat sa-mi spui de unu si altu ca sa nu-i cred ca sunt cutare si cutare.

 

Esti ipocrit si comentac  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...