Sari la conținut

Help : Sugestii Ture Enduro Timis - Cluj


Postări Recomandate

Salut,

In perioada 12-22 Mai o sa fiu prin zona Timisoarei (festivalul berii Timisoreana:-) si Clujului (festivalul berii Ursus:-))). Probabil ca o sa ne ducem si motoarele cu noi (eu + 2 colegi).

Si acum rugamintea: Ce ture de o zi se pot face in apropiere de Timisoara (Semenic, Muntele Mic?) As avea nevoie de detalii un pic mai precise decit imi ofera harta rutiera. Aceeasi rugaminte in legatura cu zona Clujului (mai precis undeva in zona Gilau-Capus).

Multam

Tigly

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dietmar,

Ma intereseaza, cum sa nu, numai pe bani sa nu fie :-)

GPS inca nu avem deci nu ne ajuta in tura asta, poate pentru viitor.

Cum facem, sa te sun cind sint in Timisoara, pe Miercuri-Joi ? Inteleg ca esti din Timisoara, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In lipsa altor sugestii (nu prea s-a obosit lumea cu informatii de ajutor) am bagat pina acum trei ture in saptamina trecuta.

- Cisnadioara (noroi naspa, tocmai plouase)

- Borlova-Muntele Mic (suuuper!)

- Garina-Semenic-Trei Ape (la fel de suuuper, mai putin busola mea care ne-a ratacit vreo trei ore)

 

Zona Caras Severin este facuta special pentru enduro! Nu degeaba vin sutele de enduristi nemti in fiecare an pe acolo.

Mai am o saptamina de stat prin tara si inca doua ture planificate (pe linga Cluj si in Bucegi). Daca ma mai tine DR-ul ca deja toba si pedala sint legate cu sirma sa nu le pierd :-) Vinde careva un EXC 400 la 4000 de Euro?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...