Sari la conținut

Accident mortal Constanta


dan.ct
 Share

Postări Recomandate

Din pacate sfarsitul de sezon vine cu vesti si intamplari nefericite, un accident tragic s-a intamplat in aceasta seara in Constanta.. Dumnezeu sa-l ierte pe motociclist!

 

http://www.reporterntv.ro/stire/motocliclist-mort-intr-un-accident-pe-bulevardul-aurel-vlaicu

 

http://www.replicaonline.ro/motociclist-ucis-de-un-sofer-care-a-virat-peste-linia-continua-145752/imagini/

 

Martorii de la fata locului au spus ca soferul de pe macara a intors peste linie dubla continua..

post-30157-0-41197400-1385404175_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Soferul sustinea intr-un reportaj difuzat asta seara la tv ca el isi continua drumul cand motociclistul s-ar fi lovit de el insa probele de la fata locului plus martorii ii contrazic varianta si confirma intentia de intoarcere peste linia continua..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

usor spune...s-o fi dezechilibrat. nu conteaza ce viteza avea, omul asta e convins ca nu a facut nimic rau, e criminal fara macar sa constientizeze asta. spera sa convinga, ca motociclistul a gresit, se uita in oglinda si se minte singur (nu sunt eu de vina, el a intrat in mine)

Editat de miket
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E groaznic, imaginati-va cum te-ai simtii in locul parintilor cand altii iti spun la inmormantarea fiului tau (probabil singurul) "Dumnezel sa-l odihneasca!"

Si chiar daca nu ar fi singurul.E greu sa iti moara un parinte,dar asa este cursul vietii,dar cand este invers:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferul intervievat se abtinea sa nu rada:"deodata l-am vazut s-o fi dezechilibrat". Doar prostii sunt mereu fericiti. Se considera nevinovat precum toti criminalii care pozeaza in buni crestini, familisti convinsi, oameni seriosi cu responsabiliati. Lege sau justitie impotriva nesimtirii si prostiei nu exista. R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferul intervievat se abtinea sa nu rada:"deodata l-am vazut s-o fi dezechilibrat". Doar prostii sunt mereu fericiti. Se considera nevinovat precum toti criminalii care pozeaza in buni crestini, familisti convinsi, oameni seriosi cu responsabiliati. Lege sau justitie impotriva nesimtirii si prostiei nu exista. R.I.P.

 

Ala e un animal fara constiinta si moralitate, nu are nimic uman. N-ar trebui sa fie o crima debarasarea de asemenea specimene ce au trairile unei bacterii. S-ar putea sa fi avut si ceva la bord, niciun "profesionist" nu umbla fara ceva la bord pe frigul asta, e frig in cabina.

 

Despre motociclist, sa se odihneasca-se in pace, inca putin noroc sa fi avut si scapa cu bine de sezonul acesta.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el.

Urata treaba,si tocmai cand ziceam ca s-a terminat cu accidentele,cel putin sezonul asta...mai vine unul si atat de urat....

 

Bine ar fi sa-l ascunda vreo 8-10 ani pe "profesionistul" acela cu macaraua care s-a incadrat el asa pe banda stanga dar nu s-a bagat pe contrasens si a venit motociclistul asa,din neant si l-a lovit in dreapta.

Mai e si smecher,a si mutat ragalia aia de la locul accidentului.

Numa ca nu prea are cum sa te loveasca nimeni in partea dreapta decat daca mere pe acelasi sens cu tine sau daca ii arati partea dreapta cand intorci in fata lui si el vine de pe contrasens.

Putina parnaie nu i-ar strica,sa le explice si colegilor de pe la Poarta Alba cum de fapt el n-avea nici o vina si etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferul intervievat se abtinea sa nu rada:"deodata l-am vazut s-o fi dezechilibrat". Doar prostii sunt mereu fericiti. Se considera nevinovat precum toti criminalii care pozeaza in buni crestini, familisti convinsi, oameni seriosi cu responsabiliati. Lege sau justitie impotriva nesimtirii si prostiei nu exista. R.I.P.

 

Da...nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca mai avea un pic sa rada... :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E al o 1000-lea topic in care toti ii urati soferului sa mearga la mititica. Incercati sa fiti realisti , citi au mers la inchisoare pt asemenea manevre? 1,2?? E sigur 100% ca daca vreti sa supravietuiti pe 2 roti, adrenalina trebuie cautata in locuri mai safe, nu pe bulevard.

 

eu zic sa construiti inchisori private, sa-I tineti acolo pe soferii vinovati, inchisi, pe banii vostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...