Sari la conținut

CONSTRUCTORI DE MOTOCICLETE ..CATI SUNT IN ROMANIA?


tudy55
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no offence,dar ati facut o sezatoarea aici,de mai mare dragul...trebuia sa rezolvati pe privat....mai ales ca e o intilnire privata.

Cristi , o postare ma scuteste de cel putin 20 de tel .

am petrecut deja peste 6 ore de tel pt a aduna lumea :)

 

si facind unele date publice poate mai trezeste spiritul optimist in cite cineva si la anu poate stringem peste 30 de activisti in domeniu !

 

ba e fix bine, chiar forumul face in sfarsit un lucru bun: mijloceste o intalnire intre pasionati :)

Din pacate eu nu pot sa mai vin, au intervenit niste probleme si trebuie sa ajung la cluj...

pacat , dar ne cunoastem cu alta ocazie :)

 

afisul facut de caricaturist ...e de vanzare ?vreau unul in atelier,astept un raspuns

Eu o sa printez 20-30 buc . cine vrea sa dea ceva pt caricaturist ( care ne-a ajutat gratuit ) si printare , ii multumesc mult , cine nu are/ nu vrea sa dea , nu e problema primeste moca .

 

Basty

Editat de basty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Televizorul o sa fie cu mufa HDMI, cablu HDMI aduc eu dar se poate ca laptopul meu o sa fie doar singurul cu o astfel de mufa, sau poate sunt si altii. Oricum vedem cum facem cu materialul de „CURS”!!!.

 

E buna si treaba facuta pe forum, am cunoscut multi oameni faini si de valoare prin acest mijloc de comunicare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se ocupa cineva de aprovizionarea cu apa/cafea/bere/cola?.....vodka?...jack?.....tuica?.....dupa posibilitati si preferinte.........fond de rulment pt combinatie?

 

ca vad ca o ardeti pe poze si hdmi-uri.... ma scuzati ca intervin dar cred ca tb sa ne organizam cu un metro/selgros brasov ........cine ce aduce......

 

iar daca e sezatoare si deranjam eu cred ca doar moderatorii ar tb sa atraga atentia..... dar ce stiu eu....



am uitat sa ma semnez

 

 

andi 0722225540

www.ace-custom.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se ocupa cineva de aprovizionarea cu apa/cafea/bere/cola?.....vodka?...jack?.....tuica?.....dupa posibilitati si preferinte.........fond de rulment pt combinatie?

 

ca vad ca o ardeti pe poze si hdmi-uri.... ma scuzati ca intervin dar cred ca tb sa ne organizam cu un metro/selgros brasov ........cine ce aduce......

 

iar daca e sezatoare si deranjam eu cred ca doar moderatorii ar tb sa atraga atentia..... dar ce stiu eu....

 

am uitat sa ma semnez

 

 

andi 0722225540

www.ace-custom.ro

pana nu ajungem toti la fata locului ,nu cred ca putem face ceva in legatura cu ,cotizatia.....parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bun si vinul :D , eu vin cu putin wiskey scotian.

Ma gandesc ca fiecare isi aduce ce pofteste.

Cu mancarea cum facem? Presupun ca este ceva restaurant pe aproape, sau avem psibilitatea sa ne facem la fata locului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pe mine m-a doborat o gripa nenorocita de care nu reusesc sa scap de cateva zile. Am tot sperat sa-mi fie mai bine si sa ma pot prezenta la Brasov, cum am promis, dar cu febra care o am, nu am cu sa plec la drum. Scuze daca am incurcat, dar chair nu am de ales... Distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem in Brasov... intr o ora moldova e pe drum .faceti sa conteze weekendul asta .o zi buna

Se pare ca o contat, Vineri era primavara iar Sambata iarna, viscol si numa bun de chefuit si pus tara la cale!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MUltumesc tuturor ca v-ati prezentat , acum trimitem poze la toata pumea pe privat si contactele tuturor .

Discutia organizatorica va continua pe privat , si vom anunta public cind avem data/locatia exacta a expozitiei .

sper ca toata lumea sa distrat , si ca ati ajuns cu bine acasa pe nameti !

Basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MUltumesc tuturor ca v-ati prezentat , acum trimitem poze la toata pumea pe privat si contactele tuturor .

Discutia organizatorica va continua pe privat , si vom anunta public cind avem data/locatia exacta a expozitiei .

sper ca toata lumea sa distrat , si ca ati ajuns cu bine acasa pe nameti !

Basty

M-am simtit excelent, nici nu se putea sa fie mai bine de atat.

Astept sa ne auzim, vedem cu bine!

 

Ahoi!

 

Poze facute de mine:

 

post-25613-0-67956300-1391107086_thumb.jpg

post-25613-0-37446500-1391107106_thumb.jpg

post-25613-0-08647300-1391107111_thumb.jpg

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuuuuuuuuuuu .. la john acasa ? super tare ...

Apoi faina treaba cu masa de biliard, ne-am "plictisit" un pic pe acolo.

Frumoasa locatia, chiar m-am chinuit sa ies Sambata seara dupa Csaki si Cainele, ca am o troaca (masina) cu tractiune pe spate, prin ditamai zapada proaspata!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT!

am fost contactat de proprietarul cabanei (john) in care am fost la bran, si imi zicea ca unul dintre noi s-a indragostit de un scaun, sau de pielea de pe el. nu stiu care dintre voi e cel caruia i-a placut scaunul, dar John a zis ca a gasit un scaun in spatele cabanei, si daca il mai vrea acel cineva sa dea un semn.

tel: 0753.688.427 bebe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT!

am fost contactat de proprietarul cabanei (john) in care am fost la bran, si imi zicea ca unul dintre noi s-a indragostit de un scaun, sau de pielea de pe el. nu stiu care dintre voi e cel caruia i-a placut scaunul, dar John a zis ca a gasit un scaun in spatele cabanei, si daca il mai vrea acel cineva sa dea un semn.

tel: 0753.688.427 bebe

 

bancul serii :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ma ofer sa va ajut cu actele pentru infiintarea unei asociatii de profil. cand va decideti dati un PM si ma pun pe treaba

ia legatura cu Octav , poate are nevoie de ajutor ...?

 

ia legatura cu Octav , poate are nevoie de ajutor ...?

multumim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Cum merg procedurile? Sau intocmit ceva acte?

Loc de intrunire in august s-a gasit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Cum merg procedurile? Sau intocmit ceva acte?

Loc de intrunire in august s-a gasit?

Organizatia este in curs de infiintare .

O sa postam si pe forum Datele expozitiei in momentul in care avem totul aranjat .

 

Multumim pt sustinere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...