Jump to content

Recommended Posts

• Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu-ti forta norocul putza, fiindca altfel va trebui sa fi fost bine antrenat la 3000m plat cand ma vei vedea!

Si... ne mai vedem cu siguranta intr-o zi.

Sa nu uiti ca de as raspunde provocarii tale aici, cu argumentele pe care le am, iti va fi rusine sa iesi din casa (noteaza-ti undeva asta ca este important).

Daca tu ma faci nesimtit ca raspuns la imatur si dai in play aici socotelile tale eronate (fiindca banii sunt frica vietii tale - noteaza si asta) pe activitati prestate de noi ce n-au nici o legatura cu refugiul sau motociclismul... asta e'.

O primavara minunata, inclusiv spectatorilor!

Continui cu apropouri si acuzatii si amenintari evazive. Zici ca esti in campanie electorala. Daca n-ai de gand sa spui ceva concret, te rog io, abtine-te.

Continui cu apropouri si acuzatii si amenintari evazive. Zici ca esti in campanie electorala. Daca n-ai de gand sa spui ceva concret, te rog io, abtine-te.

Mai bine te abtii tu de la comentariile inutile si interminabile.

Eu stiu bine ce am de spus si nu voi expune aici argumete sau pareri doar de dragul de a te avea pe tine spectator la circ.

Daca insisti bem o bere sau o cafea undeva si afli mai multe daca esti interesat si de altceva decat sa pocnesti cu batu-n baltoaca doar sa admiri valurile. Bine?

Daca insisti bem o bere sau o cafea undeva si afli mai multe daca esti interesat si de altceva decat sa pocnesti cu batu-n baltoaca doar sa admiri valurile. Bine?

Gata, s-a facut. Dar tine cont ca eu o sa spun mai departe oricui va intreba si mi se va parea ca merita sa stie. Daca e OK asa, planificam berea.

• 4 months later...

Asadar se cauta dinou locatie...

Ar trebui sa fie ceva cca 70mp cu acces ingust cat pt moto.

Avem deja o experienta la Rasnov, deci stim mai bine ce este de facut si ce greseli trebuiesc evitate.

Indiferent ca este in curtea bunicilor sau pe mostenirea de familie ramasa in paragina, ori la mosie unde inca nu a venit vremea de infuzie de capital luam totul in calcul.

Stim ca o floare nu face primavara cum nici o uscatura nu strica padurea. Haideti fetelor ca nu luam nimic dupa noi. Tot ca ramane sunt urmasii cu ce invata de la noi si ce facem sa dainuie dincolo de trecerea noastra.

Respect celor ce-l merita!

• 4 years later...

Ce bune erau astea in epidemie de guvide.

Dar noah, rautatea surpa tot si ignoranta da uitarii.