Sari la conținut

Care ai lovit caprita pe trecere in Bucuresti la Muncii?


Fester!
 Share

Postări Recomandate

eu conduceam masina pe Timisoara spre Razoare,politistul dadea din maini sa trecem mai repede...semaforul indica rosu pt masini,dar s-a trezit o proasta de pieton sa-mi sara in fata ca a vazut ea verde pentru pietoni!

am franat si am tras putin de volan,am evitat-o la fix spre norocul ei si al meu evident! tremuram tot! noroc ca Politistul a inceput s-o mustruluiasca p-aia ca deja incepuse sa blesteme si sa scuipe nebuna,de ziceai ca intentionat vroiam s-o calc!

:)) acum mi se pare amuzant,dar atunci eram cac"t pe mine! deci,nu avem numai soferi care ne fac zile negre,mai sunt si alte natii de animale libere pe strazi! grija mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu conduceam masina pe Timisoara spre Razoare,politistul dadea din maini sa trecem mai repede...semaforul indica rosu pt masini,dar s-a trezit o proasta de pieton sa-mi sara in fata ca a vazut ea verde pentru pietoni!

am franat si am tras putin de volan,am evitat-o la fix spre norocul ei si al meu evident! tremuram tot! noroc ca Politistul a inceput s-o mustruluiasca p-aia ca deja incepuse sa blesteme si sa scuipe nebuna,de ziceai ca intentionat vroiam s-o calc!

:)) acum mi se pare amuzant,dar atunci eram cac"t pe mine! deci,nu avem numai soferi care ne fac zile negre,mai sunt si alte natii de animale libere pe strazi! grija mare!

 

Trebuia sa ii zici: "fa, asta calca, nu f..., si e de 3 ori mai rau !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuga de la locul accidentului este imorala, pe linga faptul ca este caz penal. Indiferent cine e vinovat de producerea unui accident (fie si fara vatamari usoare), opriti si actionati conform legii. Daca ati ranit pe cineva si riscati linsajul multimii, anuntati imediat politia. Pentrru o prostie de moment va nenorociti viitorul.

Recititi codul rutier din cand in cand. Face bine sanatatii dumneavoastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai nevoie de martor dami pm. motoristul nu a cazut de pe moto fiind un soft enduro cred. tanti pe care a lovito sa ridicat relativ repede si parea ca nu a pattit nimic. App la cati treceau strada era si pacat sa nu lovesti unu (glumita).

Tanti pe care a lovit-o putea să fie mă-ta, îți mai venea atunci să râzi ? Sau atunci ai fi scris pe 4tuning.ro

Din ce am vazut eu pietonul (pietonii ca au fost mai multi) au trecut pe rosu, iar motoristul cei drept venea putin cam tare a "reusit" sa darame doar unu :tempted:

Din ce văd eu ești un anal-fabet ! În plus, din gașca dubangiilor de 3.5 tone, aproape la fel de huliți ca și taximetriștii. Dispari din fața noastră, nu ne amuzi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg in fiecare zi cu masina/duba deci vad in fiecare zi tot felul de nebuni facand tot felul de nebunii, eram curios cum sa rezolvat problema.

Si daca aia nu a patit nimic, tu ce treaba ai in fond si la urma urmei? Sau vrei sa-i ia aluia permisul asa, just for fun? :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...