Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un vot de incredere pentru userul Mariuss, am primit coletul si tot el a platit si posta!

Multzumesc, Marius!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de dat si eu un plus pentru userul FestinaLente pt accesoriile trimise .nunumai k nu mi-a cerut nimic pe colet dar a platit si transportul nu k alti "bijnitari" de pe aici(se stiu ei).te astept la Siriu sa bem o bere sa sa ne cunoastem mai bine.sa traiesti si respect!beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

nu k alti "bijnitari" de pe aici(se stiu ei).

 

Pai spune-ne numele bisnitarilor, faptul ca "se stiu ei" nu ajuta pe nimeni, ba din contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Oarecum off-topic, să zicem

 

Un MARE minus pentru ... PoÂşta Romînă.

Cel puțin la mine în oraÂş, la primire colete, e o împrăÂştiată, zăpăcită, bolnavă, la propriu, care e... inexplicabil în cuvinte, trebuie s-o vedeți.

Plus că au majorat tarifele ori are ceva cu mine :blink:

 

Dacă mai am ceva de trimis vreodată prefer Fan Curier, unde e cu totul altă situație, Âşi ca angajați, Âşi ca seriozitate-comportament, Âşi tarifele sunt cam la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Pe de altă parte.... iaca am pățit Âşi io "ruÂşinea"

 

Joi pe la ora 13 fac comandă de piese la GaÂşpar. Omu' le pune în aceiaÂşi zi, ca să fiu sigur că ajung pînă marți, adică mîine, ca să pot să mă duc la ITP. Ei bine... vineri la ora 16, cine vine? PoÂştaÂşa, cu.... aviz de colet! :angryfire: phăi să nu-ți dai cu tesla???? Sîmbătă eram liber Âşi cu chef de treabă, iar piesele mele odihneau în depozitul poÂştei fiindcă vezi domne, au program de boieri! de luni pînă vineri, Âşi.... pînă la ora 15.30 !

Aaargh... Âşi se mai miră de ce-s falimentari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum off-topic, să zicem

 

Un MARE minus pentru ... PoÂşta Romînă.

Cel puțin la mine în oraÂş, la primire colete, e o împrăÂştiată, zăpăcită, bolnavă, la propriu, care e... inexplicabil în cuvinte, trebuie s-o vedeți.

Plus că au majorat tarifele ori are ceva cu mine :blink:

 

Dacă mai am ceva de trimis vreodată prefer Fan Curier, unde e cu totul altă situație, Âşi ca angajați, Âşi ca seriozitate-comportament, Âşi tarifele sunt cam la fel

nu nu ,nu sunt tarifele la fel iti spun asta din propria experienta,ii drept ca livrarea se face mai repede prin firmele de curierat dar na amandoua au avantaje si dezavantaje(posta romana si firmele de curierat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Încă două minusuri îi mai dau pentru că la întoarcerea de la Focșani s-a grăbit, a plecat val vârtej acasă, m-a lăsat cu cortul în care am dormit amândoi nestrâns și ud de la roua de duminică dimineață, a parcat neglijent BK-ul pe care l-a găsit seara întins lat pe asfalt, cu cricul lateral înfipt în acesta din urmă.

 

A trecut mai mult de-o lună și Edy tot n-a venit să strângem cortul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un mare +pentru userul mihai_prd

 

Merci fain !

 

Trai-ti-ar, ce cruce mare mi-ai pus... Bineinteles, feedback supercalifragilisticexpialidocious si pentru tine, user si partener serios de bisnitareala.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un maaaare "MINUS" pentru userul " bogdan ionut ",furnizor de piese,care, pe langa aroganta din limbaj si faptul ca ma expediaza cand sun CU IMPOLITETE CRASA de fiecare data pentru seara,pretextand ca e la serviciu,pe langa faptul ca NU EXPEDIAZA COLETUL conform intelegerii,nici macar nu are bunul simt sa trimita un mesaj sa anunte ca s-a razgandit.

E normal cand esti la serviciu sa nu poti vorbi cateodata ,dar nu e obligatoriu sa fii si grosolan.:baldy:

Pentru cine nu crede poate face o proba : sa-i dea un telefon sub un pretext oarecare si din primele inflexiuni si tonuri se va convinge : oricate eforturi ar face,omul pur si simplu nu poate fi politicos sau se considera mult prea sus pentru restul plebei ! :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un maaaare "MINUS" pentru userul " bogdan ionut ",furnizor de piese,care, pe langa aroganta din limbaj si faptul ca ma expediaza cand sun CU IMPOLITETE CRASA de fiecare data pentru seara,pretextand ca e la serviciu,pe langa faptul ca NU EXPEDIAZA COLETUL conform intelegerii,nici macar nu are bunul simt sa trimita un mesaj sa anunte ca s-a razgandit.

E normal cand esti la serviciu sa nu poti vorbi cateodata ,dar nu e obligatoriu sa fii si grosolan.:baldy:

Pentru cine nu crede poate face o proba : sa-i dea un telefon sub un pretext oarecare si din primele inflexiuni si tonuri se va convinge : oricate eforturi ar face,omul pur si simplu nu poate fi politicos sau se considera mult prea sus pentru restul plebei ! :D :D :D

 

 

Depinde,...

 

mie mi a dat piesele cu mai putin decat ne intelesesem, si chiar mi s a parut de treaba omu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

+1 de la mine pentru nesimțirea lui Tunky. A fost cînd a fost, dar....... mai bine te duci după moarte decît să mai reuÂşeÂşti să dai de el.

 

Cum am spus, nesimțire, MARE nesimțire să nu dai un bip înapoi cînd eÂşti disponibil să vorbeÂşti.

 

A, Âşi referitor la piesele primite Âşi neplătite... io am cerut cu plată. Dacă am primit altfel, nu-i problema mea, eu am convenit să le plătesc fără probleme. Deci nu mi se pot scoate ochii în nici un fel.

 

Concluzia? Danytunky = un nesimțit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 de la mine pentru nesimțirea lui Tunky. A fost cînd a fost, dar....... mai bine te duci după moarte decît să mai reuÂşeÂşti să dai de el.

 

Cum am spus, nesimțire, MARE nesimțire să nu dai un bip înapoi cînd eÂşti disponibil să vorbeÂşti.

 

A, Âşi referitor la piesele primite Âşi neplătite... io am cerut cu plată. Dacă am primit altfel, nu-i problema mea, eu am convenit să le plătesc fără probleme. Deci nu mi se pot scoate ochii în nici un fel.

 

Concluzia? Danytunky = un nesimțit.

 

Ai pretentia sa vb. de piese la privegi sau inmormintare???

Am avut un deces in famile si nu mia ars mie de piese si de epave din pacate, dar cu ocazia asta anut oficial ca nu mai aduc piese (aduce Gaspar ce vreti numai sa va ajunga)

Hai spor..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 de la mine pentru nesimțirea lui Tunky. A fost cînd a fost, dar....... mai bine te duci după moarte decît să mai reuÂşeÂşti să dai de el.

 

Cum am spus, nesimțire, MARE nesimțire să nu dai un bip înapoi cînd eÂşti disponibil să vorbeÂşti.

 

A, Âşi referitor la piesele primite Âşi neplătite... io am cerut cu plată. Dacă am primit altfel, nu-i problema mea, eu am convenit să le plătesc fără probleme. Deci nu mi se pot scoate ochii în nici un fel.

 

Concluzia? Danytunky = un nesimțit.

e parerea ta

eu iti spun ca gresesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Măi nene, Âştii ce?

Condoleanțe,

dar te-am sunat nu săptămîni, ci luni întregi!! la rînd!

astăzi, iar după două zile, iar mîine, iar tot aÂşa...

Âşi uau!nu sunt singurul! Nici care a pățit-o nici care se plînge!

 

Oricum tu nu ai nimic de pierdut... să trăiască GaÂşpar.

 

...Âşi modifică-ți semnătura, poate vine cîte unul nou Âşi o ia de bună, Âşi disperă Âşi el cu niÂşte telefoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...