Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

Eu le mulțumesc celor care mă consideră corect, am încercat să mă port pe forum aÂşa cum sînt Âşi în realitate.

AÂş avea o lungă listă pentru "pozitivi", dar mă gîndesc că aÂş uita pe vreunul Âşi nu vreau să se supere pe mine :) , aÂşa că nu mai înÂşir pe niciunul, se Âştiu ei Âşi le mulțumesc direct Âşi personal fiecăruia în parte.

Văd, în schimb, că nu l-ați menționat pe Bunu niciunul dintre voi. Mi se pare că e unul dintre cei mai sufletiÂşti Âşi mai corecți oameni de pe forumul nostru. Sînt foarte mulți cei pe care i-a ajutat, fără să le ceară ceva la schimb. Să trăieÂşti Bunule!

În ceea ce priveÂşte "negativii", lista mea e goală. Am ajuns la părerea că cine se aseamănă se adună. Mi-am găsit mulți prieteni pe forumul ăsta, sper să-mi rămînă prieteni Âşi să nu-i dezamăgesc nici eu.

Toate bune! :D

 

 

si pe nea' Victor trebuie sa-l mentionam

+ Rock'n'Roll +

 

sa-l si plagiez: "Asfalt uscat numai sub roti"

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

foarte bun topicul....

Pozitiv : gotronic, dany oldmoto, thvlad,comyny kyvacka,ivan_pedala

NEGATIV: mi-a lasat un gust extrem de amar Stress_LP...un om fara onoare...

 

 

pai continua tot ce ai pe suflet daca tot sunt fara onoare :rolleyes: astept...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Eu le mulțumesc celor care mă consideră corect, am încercat să mă port pe forum aÂşa cum sînt Âşi în realitate.

AÂş avea o lungă listă pentru "pozitivi", dar mă gîndesc că aÂş uita pe vreunul Âşi nu vreau să se supere pe mine :) , aÂşa că nu mai înÂşir pe niciunul, se Âştiu ei Âşi le mulțumesc direct Âşi personal fiecăruia în parte.

Văd, în schimb, că nu l-ați menționat pe Bunu niciunul dintre voi. Mi se pare că e unul dintre cei mai sufletiÂşti Âşi mai corecți oameni de pe forumul nostru. Sînt foarte mulți cei pe care i-a ajutat, fără să le ceară ceva la schimb. Să trăieÂşti Bunule!

În ceea ce priveÂşte "negativii", lista mea e goală. Am ajuns la părerea că cine se aseamănă se adună. Mi-am găsit mulți prieteni pe forumul ăsta, sper să-mi rămînă prieteni Âşi să nu-i dezamăgesc nici eu.

Toate bune! :love:

 

Sa traiesti Cicloburule!Acu am vazut chestia asta.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte bun topicul ... Avand in vedere ca majoritatea oamenilor pe care ii cunosc pe forum sunt corecti nu o sa mai scriu lista pozitiva ! Lista negativa o voi scrie cand va fi cineva pe ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un uriasesc + pt userul Jean-Taxi caruia i-am incredintat un megahipersuper-proiect de restaurare a unui Mz Rt 125.., proiect care sa soldat cu un megahipersuper-succes si asta datorita , bineinteles, megahipersuper-userului JEAN-TAXI!!!! Garantez pt seriozitatea , profesionalismul si competenta acestui user!!! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+ FoxMotors (am luat cu prietenii mei ceva motoare de la el si nici o problema cu actele, calitatea sau banii). Recomand!

 

+ danny_motors (aduce produse din catalogul Louis). Foarte serios

 

+ The_BD care m-a ajutat cu produse de pe Ebay. Mega caracter!

 

+ MetalGhost: mi-a adus uleiuri / piese etc cand am avut nevoie. Ultra rapid!

 

Nu am minusuri de acordat deoarece nu am avut experiente neplacute cu cineva de aici

Editat de Baiazid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasă coane, Mihai te-a certat "părinteÂşte", e bine să Âştim Âşi noi, "nostalgicii", cu cine poți face "învîrteli" pe forum.

Toate bune! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

userul voshod ij

am trimis un reyervor de m72 si mia trimis banii ulterior este om de cuvant

grex bach florin motoare sunt ati useri care sunt cinstiti si te poti baza pe ei mai sunt si altii pe care nu ii mai retin

le urey la toti un an nou fericit

faya de userul kray trial trebuie sa imi cer scuye ca nu mi+am respectat cuvantul cand am promis ca cumpar un scuter de la el dar am avut o perioada financiara foarte proasta si nu am putut

o sa ma revansez cu o bere

la multi ani pentru totii userii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

userul voshod ij

am trimis un reyervor de m72 si mia trimis banii ulterior este om de cuvant

grex bach florin motoare sunt ati useri care sunt cinstiti si te poti baza pe ei mai sunt si altii pe care nu ii mai retin

le urey la toti un an nou fericit

faya de userul kray trial trebuie sa imi cer scuye ca nu mi+am respectat cuvantul cand am promis ca cumpar un scuter de la el dar am avut o perioada financiara foarte proasta si nu am putut

o sa ma revansez cu o bere

la multi ani pentru totii userii

 

 

 

La multi ani si tie, esti un domn, multzam pt. cuvintele frumoase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- userul @kraz-trial nu mai exista de 2 zile pe forum,momentan scrie de la mine [eu sunt krazu' si scriu acum] intrucat si-a luat suspend definitiv si irevocabil pentru ca a indraznit sa posteze un anunt cu dezmembrarea unui transalp pe la toate bursele si nu numai,fara avertisment respectiv fara warn.asadar,pana la clarificarea situatiei,la nevoie va posta de la mine [daca este permis]iar toti cei care vor sa ia legatura cu el,sunt rugati sa-mi dea pm,si-l voi anunta de indata.numarul lui de telefon este 0727196351.

multa sanatate si fericire tuturor userilor de la acest colt deosebit si nu numai,atat celor cu care a colaborat cat si celorlalti!

La Multi Ani! :love:

Editat de motoristu66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- userul @kraz-trial nu mai exista de 2 zile pe forum,momentan scrie de la mine [eu sunt krazu' si scriu acum] intrucat si-a luat suspend definitiv si irevocabil pentru ca a indraznit sa posteze un anunt cu dezmembrarea unui transalp pe la toate bursele si nu numai,fara avertisment respectiv fara warn.asadar,pana la clarificarea situatiei,la nevoie va posta de la mine [daca este permis]iar toti cei care vor sa ia legatura cu el,sunt rugati sa-mi dea pm,si-l voi anunta de indata.numarul lui de telefon este 0727196351.

multa sanatate si fericire tuturor userilor de la acest colt deosebit si nu numai,atat celor cu care a colaborat cat si celorlalti!

La Multi Ani! :o

eh fiindca ai probabil parola tinuta minte in memorie de fiecare data cand intri, dai delete cookies sau alea de-ti tin minte parolele pe siteuri. Apoi iti faci o alta adresa de mail si iti faci un alt cont kraz-trial-q de exemplu si aia e. Il mai apuca pe don Corleone uneori si da cu sete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un pluuuuus mare pt gotronic pt aprindere si altu si maiiiii mare pt schumydan care mi a trimis cama de bronz. Pur si simplu intrebam si dadeam din coate cum sa o fac la care omu zice ;asa ca am eu una si a doua zi a si trimis-o. respectele mele sper sa pot si eu ajuta cu ceva pe careva vreodata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

MiculăieÂş, nu Âştiu cum să reacționez, mă surprinzi în mod neplăcut, dar este opinia ta Âşi o respect.

Poți să spui Âşi ce s-a întâmplat, nu te rezuma doar să mă încadrezi la "Răi, da bun", asta fac Âşi eu, ca Âşi ceilalți colegi de pe forum să "judece".

Am postat o Âşa de ij 56 la vanzare, primul care m-a contactat a fost MiculăieÂş, i-am spus că lui i-o vând. Din cauze obiective (sau cel puțin în accepțiunea mea, asta însemnând controale prin țară în domeniul în care îmi desfăÂşor activitatea, plecări la un seminar în Spania pe tema violenței în familie Âşi pregătirea, împreună cu alți colegi, a unui seminar în țară cu participare numeroasă, am "reuÂşit" performanța negativă de a-i trimite Âşaua la 3 săptămâni după ce mi-a spus că doreÂşte să o achiziționeze). ÂŞaua a fost trimisă luni, 15 martie, prin firma de curierat rapid Best Letter Courier, al cărui patron îmi este prieten. În virtutea prieteniei noastre, omul Âşi-a trimis un băiat, eu i-am dat Âşaua neîmpachetată, urma s-o împacheteze copilul la firma, si cu o foaie pe care scrisesem adresa lui MiculăieÂş. La 10 zile după ce am trimis-o, am aflat că acest colet nu se mai gaseste, sau pe romaneste a fost pierdut. Poate îmi asum vina de a nu-l fi anunțat de acest lucru pe MiculăieÂş, Âşi cu asta mi-am terminat dizertația.

 

MiculăieÂş, acum între noi doi, data viitoare cand mai trimiti PM-uri, lasa tonul mai moale, unii nu freaca buha toata ziua acasa. Si daca o sa avem ocazia sa ne cunoastem pe viu, e bine sa ma eviti, doar nu vrei sa te îmbolnăveÂşti de experiență proastă.

Sănătate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...