Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 591
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Feedback pozitiv (nu zic nimic nou) pentru 255b (kraz-trial) si evol in primul rand ca stau cu ochii si pe topicul de Cereri nu doar pe Vanzari, si mai apoi pentru ca m-au cadorisit fiecare cu cate o cheie din care aveam nevoie; Una din ele o sa mearga mai departe la un nevoias cu aceeasi durere cu mine, cu blestemele aferente(sa nu ajunga la REMAT samd)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Multumesc userului mythos pt casca, este peste asteptari.


» Post actualizat in 13 Jun 2015 20:00

Numai bine userului VasileBote care pe langa donarea unui carb a binevoit sa ma ajute si cu o anvelopa in stare buna pt atas. Toate cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Un mare plus pentru colegul nostru @ Skaarj, om de mare caracter si Doctor la propriu in domeniile electronica, electromecanica, electrica. Daca aveti probleme de incarcare pe 6V puteti apela cu toata increderea deoarece chiar este un profesionist.

 

Ii multumesc inca o data pentru ajutor caci fara el nu s ar fi rezolvat. Super baiat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna cu placere nenea Ursule.

 

Doar ca imi trebuie un atelier cu menghina,dinamu sa il modific si intai de toate sa imi fac stocu de piese fin'ca operatia cere niste minuni de trebuiesc scormonite prin stocurile ramase de pe la armata, universitati sau institutii de cercetare. Nu chinezisme fin'ca nu imi trebuie frigideru plin cu... cărnița pentru ei cu dedicație.

Discutăm în vreo două sąptămani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Tre sa ne intalnim sa verificam releele de le-am terminat astazi, dupa aia ti le las sa le freci cum iti convine mai bine.

Intre timp fa rost de ceva alternatoare/dinamuri de alte marci de mobre, sa vedem exact ce e in ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...