Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut!Mi-a venit o idee nebuna si in speranta de a primi de la cineva 1 million de $ sau din plictiseala nu stiu, am creat o pagina pe FB.:

https://www.facebook.com/pages/Thank-you-for-1-million-/684361974929314

1504024_684384788260366_1459702982_n.jpg

A-si avea nevoie de cat mai multe share-uri din partea voastra.

Ce crdeti exista ceva sanse? E o idee prea nebuna?

Mers si Ride Safe!

Editat de Hosszu Toll

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator Adrian

fac parte din elita grammar nazi si te atentionez ca se scrie "as" , nu "a-si"....

Partajează acest post

Link spre post

Este super ofertă la iarbă și nu mi-ați spus?

Da,da.....oricum iti multumesc pt share :P

fac parte din elita grammar nazi si te atentionez ca se scrie "as" , nu "a-si"....

Ok, mersi m-am si grabit dar poate ca am obiceiul de a scrie asa.

Partajează acest post

Link spre post

Ce ne mai plictisim iarna noi motociclistii :P

Partajează acest post

Link spre post

daca vrei 1 mil. pune mana la munca

te invit la o partida de RULETA RUSEASCA 1/6 ..... te bagi ?????

Partajează acest post

Link spre post

daca vrei 1 mil. pune mana la munca

te invit la o partida de RULETA RUSEASCA 1/6 ..... te bagi ?????

Cred ca nu ai inteles, nu vreau sa muncesc :crack: numai sa :bike-037:

La ruleta nu ma bag pt ca nu am asa mare nevoie de bani, Cred ca ma plictisesc prea mult de am idei asa idioate :P

Editat de Hosszu Toll

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator ala cu F-ul

Cred ca nu ai inteles, nu vreau sa muncesc :crack: numai sa :bike-037:

La ruleta nu ma bag pt ca nu am asa mare nevoie de bani, Cred ca ma plictisesc prea mult de am idei asa idioate :P

Ideea nu-i rea, merge ca o tema anti plictiseala. Nu pune la suflet ce spune lumea pe aici, sunt doar invidioși că nu le-a venit lor ideea. Bafta!

Partajează acest post

Link spre post

De ce 1 milion si nu 10? Iti mai ramane sa dai si la altii.

Daca iau 1 ,data viitoare promit ca cer 10 si dau si la altii

:crack: viseaza ca-i gratis :crack:

Nu asta-i scopul :P

Ideea nu-i rea, merge ca o tema anti plictiseala. Nu pune la suflet ce spune lumea pe aici, sunt doar invidioși că nu le-a venit lor ideea. Bafta!

Nu pun la suflet, inteleg gluma si ironia.Sunt un tip deschis la aproape orice

Partajează acest post

Link spre post

Poate ca are, da ala nu da, numai el sa aiba si sa faca de toate: peste tot il vad numai cu gagici sexy goale, cu masini exotice, in emisiuni live.....

Partajează acest post

Link spre post

Salut!Mi-a venit o idee nebuna si in speranta de a primi de la cineva 1 million de $ sau din plictiseala nu stiu, am creat o pagina pe FB.:

Ce crdeti exista ceva sanse? E o idee prea nebuna?

Mda,ai citit probabil de faza cu baiatul ala din State care si-a facut o pagina in care cerea 1 mil de coco si te-ai gandit s-o aplici si tu.Ideea e veche.

Baiatul ala a fost sincer si a spus ca nu-i trebuie pt nimic anume,nu e un caz umanitar,etc,are ce manca,nu e bolnav sau ceva,nu,pur si simplu vroia sa fie milionar.

Treaba haioasa a fost,si de asta a facut acea stire inconjurul lumii,ca cineva (a ramas anonim pana astazi din cate stiu eu) i-a pus in contul pe care il deschisese baiatul "decat" 1mil $ :D

Deci treaba a mai fost facuta.Baiatului acela i-a iesit.Probabil i-a iesit pt ca a avut privilegiul sa atraga atentia unui milionar excentric care a fost incantat de ideea nebuneasca.

I-a iesit exact din cauza originalitatii cererii.Ori tie mi-e greu sa cred ca iti va mai iesi.Tocmai pt ca nu mai e originala.

Oricum,iti doresc succes.

P.S. : Vezi ca se scrie legat "asi",bine, de fapt se scrie "as".Confunzi cu "a-si",de la "a-si da palme singur",etc.A da siesi,etc.

Daca ceri 1 mil $ macar scrie corect,e chestie de scoala generala.

Editat de Method

Partajează acest post

Link spre post

Mda,ai citit probabil de faza cu baiatul ala din State care si-a facut o pagina in care cerea 1 mil de coco si te-ai gandit s-o aplici si tu.Ideea e veche.

Baiatul ala a fost sincer si a spus ca nu-i trebuie pt nimic anume,nu e un caz umanitar,etc,are ce manca,nu e bolnav sau ceva,nu,pur si simplu vroia sa fie milionar.

Treaba haioasa a fost,si de asta a facut acea stire inconjurul lumii,ca cineva (a ramas anonim pana astazi din cate stiu eu) i-a pus in contul pe care il deschisese baiatul "decat" 1mil $ :D

Deci treaba a mai fost facuta.Baiatului acela i-a iesit.Probabil i-a iesit pt ca a avut privilegiul sa atraga atentia unui milionar excentric care a fost incantat de ideea nebuneasca.

I-a iesit exact din cauza originalitatii cererii.Ori tie mi-e greu sa cred ca iti va mai iesi.Tocmai pt ca nu mai e originala.

Oricum,iti doresc succes.

Sincer nu stiam de faza asta, oricum mersi de info, inseamna ca nu sunt singurul nebun, macar el a primit. Imi poti da un linki sa citesc si eu.

Editat de Hosszu Toll

Partajează acest post

Link spre post

Si un american a incercat asta, si a reusit :) succes!

E pe youtube:

Partajează acest post

Link spre post

Si un american a incercat asta, si a reusit :) succes!

E pe youtube:

Mersi ! Pagina respectiva l-am facut in 10 minute pt ziua de azi, ca sa vad reactia oamenilor(prieteni, cunoscuti si nu numai)..Aici am creat topicul dupamasa tot din plictiseala....dar daca imi da careva 1mil nu o sai refuz :P

Editat de Hosszu Toll

Partajează acest post

Link spre post

Eu ma multumesc cu 500000 ... :crack: . Ofera cineva?

Partajează acest post

Link spre post

Oare Nutu Camataru are cont de Fb? El sigur se incadreaza in categoria de mai sus :D

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari pentru originalitate! :)

Eu l-am facut din gluma, dar auzi ca mai era cineva din state care a facut asa ceva inaintea mea si a si primit banii. :police8:

Partajează acest post

Link spre post

Eu l-am facut din gluma, dar auzi ca mai era cineva din state care a facut asa ceva inaintea mea si a si primit banii. :police8:

Daca inveti Bibila integral si i-o spui lui Becali + o liturghie poate poate ai noroc ...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Adrian

din cauza topicurilor de genul asta sunt bombardat de toti idiotii pe facebook cu share-uri cretine :) care de la prea mult timp liber si stat pe internet li se pare ca pot face bani furand si mimand ideile altora...

Sunt homosexual si imi plac baietii, dati SHARE ,poate, undeva acolo, se va gasi un baiat sa ma placa si sa il plac !!! dati share! dand share, inlesniti dragostea barbateasca !

"cat mai multe like-uri, pls".

PS: imi cer scuze ca n-am fost si agramat (as fi fost mai veridic, poate... )

Partajează acest post

Link spre post

din cauza topicurilor de genul asta sunt bombardat de toti idiotii pe facebook cu share-uri cretine :) care de la prea mult timp liber si stat pe internet li se pare ca pot face bani furand si mimand ideile altora...

Sunt homosexual si imi plac baietii, dati SHARE ,poate, undeva acolo, se va gasi un baiat sa ma placa si sa il plac !!! dati share! dand share, inlesniti dragostea barbateasca !

"cat mai multe like-uri, pls".

PS: imi cer scuze ca n-am fost si agramat (as fi fost mai veridic, poate... )

PISI, vii cu mine si cu FOXA' pe inSULA la vara?????

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.