Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU 2014-MARTIE


Postări Recomandate

SALUTARE !!! Sa inceapa sezonul !unde?cind?cum? la sfirsitul luni MARTIE ultimul sau penultimul sfirsit de saptamina depinde de vreme vom organiza editia de Soft Enduro-BEST OF ALL*adica tot ce e mai bun din toate cursele de pina acum un mixt din toate foarte bine marcat ca de obicei . Noutatea este ca la clasa EXPERTI ,o sa iasa foarte sustinut( cum spune Stefan prietenul meu) aici avem 2 bucle noi mai tehnice ( fara mila ), la cei de la HOBBY ca pe ei se bazeaza cursa, normal ca si pina acum SOFT (cel mai usor hobby in comparatie cu orice alta cursa) dar nu forestier sau asfalt ca si km undeva la 40 pe tura la experti putin mai lung. vor fi 2 ture si o alimentare(la Start) cursa este de O ZI ,a doua zi daca ne stringem facem o iesire ca baietii cine vrea. ca si costuri 120 ron(de endurist)in care intra masa si berea la finis si traseul cu tot ce tine de el. revin cu detalii despre traseu. PS- ptr cei buni si foarte buni nu trebuie sa va sperie titlul de SOFT ENDURO la experti nu e soft deloc nu este nici ROMANIACS clar deci nu e plictiseala mai ales ca sint concurenti f buni si poti ramine in urma daca nu ti iese vre o urcare .post-34555-0-47270300-1388856652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa speram ca vremea nu o sa fie ciufuta ca anul trecut. Desi, cu toamna asta tarzie, cam inzapezita se anunta primavara...

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inscrierea,la fata locului vineri seara sau simbata dimineata-motoreta pregatita ptr enduro un bidon de 5 L benzina la realimentare la 10 startul .data exacta o sa o anunt cu 2 saptamini inainte depinde de vreme eu zic ca pe 22 Martie !! Traseul va fi gata pina atunci.in primavara anul trecut 138 de Raideri au luat startul sa vedem anul asta batem recordul!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune l pe tatal tau sa scrie pe o hirtie ca e deacord sa te dai la prieteneasca si vino cu ea,altfel e nu e bine.



ca un mic antrenament am o Oferta ptr cei pasionati de enduro un pachet special ptr enduristi ce contine : 2 nopti cazare de vineri pina duminica adica vineri seara -cina ,simbata mic dejun si cina -duminica mic dejun. in toata oferta intra si ghid trasee enduro!!! pretul este de 300 ron de persoana (2persoane in camera) si 350 ron de persona singur in camera. locatie Sarata Monteoru Hotel La Paducel .locatia dispute de Garaj ,spalatorie,atelier special concept ptr moto.relatii la tel 0766.322.594/Teo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune l pe tatal tau sa scrie pe o hirtie ca e deacord sa te dai la prieteneasca si vino cu ea,altfel e nu e bine.

 

ca un mic antrenament am o Oferta ptr cei pasionati de enduro un pachet special ptr enduristi ce contine : 2 nopti cazare de vineri pina duminica adica vineri seara -cina ,simbata mic dejun si cina -duminica mic dejun. in toata oferta intra si ghid trasee enduro!!! pretul este de 300 ron de persoana (2persoane in camera) si 350 ron de persona singur in camera. locatie Sarata Monteoru Hotel La Paducel .locatia dispute de Garaj ,spalatorie,atelier special concept ptr moto.relatii la tel 0766.322.594/Teo

 

Salutare Teo,

 

Chestia asta e valabila doar la tura din martie ? Sau sunteti disponibili si in alte we ... ?

 

Mersi,

vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, o idee f.buna, pt ca suntem din ce in ce mai multi ! In campionatele nationale clasa veterani e de la 40 an in sus. Intr-adevar, inca mai suntem in putere (dar nu ca acum 10 ani macar !), doamne ajuta !

Constantin, ai vrea sa te dai si tu ? Cred ca ai merita o clasa separata (la peste 60 intr-adevar e o performanta, as vrea si eu sa pot sa ma dau inca bine si peste 20 ani !) si un premiu daca termini traseul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teo, sa nu te superi pe mine, dar nu mi-a placut mancarea pe care ai servit-o concurentilor. Am fost la ambele editii si a fost naspa de fiecare data. Si nu sunt doar eu, am auzit mai multe persoane care s-au plans de mancare, dar poate le-a fost jena sa-ti spuna. Eu as pune mai multa atentie la aspectul asta. In rest toate bune, traseu si marcaje beton!

Editat de CazyRO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

120 ron-masa- bautura pe traseu- logistica-traseul cu tot ce tine el .este o intinire prieteneasca pe propria raspundere nu este in calendarul Frm .

 

gata ,a venit zapada ! punem anvelopa cu cuie la loc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...