Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU 2014-MARTIE


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cred ca am orbul gainii si nu reusesc sa vad data.ajutati-ma ca vreau in sfarsit la vin eu la Teo daca lui ii e frica de muntii Lotrului sa ii iau un trofeu acasa.

La 39 ani si 11 luni ma incadrez inca la tineret sperante sau intru din prima la veterani?sa stiu cat de bine ma antrenez ca mai am o gramada de vin si garnita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 martie 2014

 

 

cred ca am orbul gainii si nu reusesc sa vad data.ajutati-ma ca vreau in sfarsit la vin eu la Teo daca lui ii e frica de muntii Lotrului sa ii iau un trofeu acasa.

La 39 ani si 11 luni ma incadrez inca la tineret sperante sau intru din prima la veterani?sa stiu cat de bine ma antrenez ca mai am o gramada de vin si garnita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De sapt viitoare e f bine!acum nu !

ms mult de tot de info, ca deja am vrea sa iesim sa ne antrenam pt prieteneascala cat de frumos este pe afara...

Editat de Alex_450EXC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da! Avem ceva la meniu dar se poate depasi .prima parte este comuna cu hobby va fi usor la experti va fi incalzirea in prima parte apoi urmeaza 10 km la experti mai deosebiti treaba e ca se poate si pe noroi doar o coborire e urita pe noroi dar pe linga e talent viteza. Am inceput marcatul dar sa moara pesti mei daca nu e atit de urit sa marcheZi si sa te ploua sa te tot opresti dar mie imi place noroiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua, jumatate dintre participanti nu o sa poata face urcarea din spatele hotelului (cred ca inclusiv eu). Ca doar ne stim, stim cati vin cu cross-uri sau cu cauciucuri varza pe spate...

Anul trecut, pe uscat, si s-a creat busculada la urcarea din fata hotelului....pe ploaie la ce sa te astepti? Ca doar lumea vine la "Soft enduro".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua, jumatate dintre participanti nu o sa poata face urcarea din spatele hotelului (cred ca inclusiv eu).

 

Aia s-ar putea sa fie planificata a fi coborare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...