Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU 2014-MARTIE


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din pacate mi-a disparut motocicleta pe 22.03.2014 sambata ora 13.57 chiar de langa intrarea in Pensiunea ''La Paducel''.

Pe camerele video se observa cum un tip in geaca visinie cu casca pe cap o ridica de langa gard si pleaca cu ea impinsa spre iesirea din statiune.

Va rog ajutati-ma, este vorba de un KTM 125 EXC 2011

Uitati-va in pozele pe care le-ati facut la Star daca apare un tip cu geaca visinie, rosie sau grena, pe camerele video nu se vede destul de clar culoarea.

Astept pozele voastre pe facebook: https://www.facebook.com/mdrider.dita

gasiti aici poze http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ktm-125%20exc-din-2011-559915.html

Multumesc pentru ajutor

 

 

Din pacate mi-a disparut motocicleta pe 22.03.2014 sambata ora 13.57 chiar de langa intrarea in Pensiunea ''La Paducel''.

Pe camerele video se observa cum un tip in geaca visinie cu casca pe cap o ridica de langa gard si pleaca cu ea impinsa spre iesirea din statiune.

Va rog ajutati-ma, este vorba de un KTM 125 EXC 2011

Uitati-va in pozele pe care le-ati facut la Star daca apare un tip cu geaca visinie, rosie sau grena, pe camerele video nu se vede destul de clar culoarea.

Astept pozele voastre pe facebook: https://www.facebook.com/mdrider.dita

gasiti aici poze http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ktm-125%20exc-din-2011-559915.html

Multumesc pentru ajutor

Inainte sa dispara in parcare se vede o duba galbena suspecta, a avut cineva o duba galbena sau era a hotilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Din pacate mi-a disparut motocicleta pe 22.03.2014 sambata ora 13.57 chiar de langa intrarea in Pensiunea ''La Paducel''.

Pe camerele video se observa cum un tip in geaca visinie cu casca pe cap o ridica de langa gard si pleaca cu ea impinsa spre iesirea din statiune.

Va rog ajutati-ma, este vorba de un KTM 125 EXC 2011

Uitati-va in pozele pe care le-ati facut la Star daca apare un tip cu geaca visinie, rosie sau grena, pe camerele video nu se vede destul de clar culoarea.

Astept pozele voastre pe facebook: https://www.facebook.com/mdrider.dita

gasiti aici poze http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ktm-125%20exc-din-2011-559915.html

Multumesc pentru ajutor

 

Inainte sa dispara in parcare se vede o duba galbena suspecta, a avut cineva o duba galbena sau era a hotilor?

post-62551-0-98062700-1395590740_thumb.jpg

post-62551-0-47690800-1395590760_thumb.jpg

post-62551-0-39014700-1395590778_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Daca aveti poze postate pe undeva, gen facebook, site-uri etc de la monteoru, puneti si voi linkurile pe aici ca poate ne regasim si noi prin ele.

Haideti cu linkurile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu inteleg io e cum, cu toate minunile tehnologice, clasamentul ala din excel a ajuns o lista de randuri alandala si 2 poze pe facebook...unde nici macar nu s-a pus o coloana cu pozitia fiecaruia. Dati-mi mie excelu ca il export io in pdf ;)

 

Legat de cursa...mi-a placut. Foarte bine marcat traseul si variat. Sper doar sa mai ramana marcajele macar 2 saptamani sa ne mai dam pe trasee !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos traseul si foarte bine marcat, cam putini arbitri totusi...

dupa cum spun si altii.. asteptam un clasament pt ambele clase in pdf.... si un nr de participanti pt ambele clase...

 

eu am filmat doar 15min pana mi-a zburat casca...si pt ca nu am ajuns la breefing am fost dezorientat

Editat de M!rra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respectul meu, cursa a fost pe cinste si pot spune că organizarea mi-a intrecut asteptarile, dar totusi trebuia un personal mai mare, împartit pe "sectoare", pentru că am mai vazut concurenti cu ghidoane rupte, impotmoliti sau care aveau nevoie de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca a ramas nimeni noaptea in padure, nu? Sau pentru ce trebuiau mai multi oameni pe traseu? Este o competitie, unii merg mai bine, altii mai strica motoarele, nu trebuie safie in orice loc vreun organizator care sa iti urce motocicleta sau vreun atelier mobil. Arbitrii mai multi pentru ce? A fost o intalnre prieteneasca, deci se merge pe prietenie si incredere. Se presupune ca toata lumea a venit sa se dea de placere, si imeni nu are nici un interes sa fure din traseu.

Editat de siadimet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca a ramas nimeni noaptea in padure, nu? Sau pentru ce trebuiau mai multi oameni pe traseu? Este o competitie, unii merg mai bine, altii mai strica motoarele, nu trebuie safie in orice loc vreun organizator care sa iti urce motocicleta sau vreun atelier mobil. Arbitrii mai multi pentru ce? A fost o intalnre prieteneasca, deci se merge pe prietenie si incredere. Se presupune ca toata lumea a venit sa se dea de placere, si imeni nu are nici un interes sa fure din traseu.

Prieteneasca e doar o denumire, atata timp cat platesti ai niste asteptari, unii mai mici altii mai mari, nu poti sa-i multumesti pe toti.

Eu am ramas fara ambreiaj anul trecut, imi patina atat de tare incat nu puteam sa merg pe mobra decat unde era vale si loc drept, orice urcare cat de mica era un cosmar, Toti riderii treceau pe langa mine iar eu eram in sleau neputincios pentru ca nu puteam singur sa imping mobra la deal, imagineaza-ti ce sentiment te incearca. Imi doream sa gasesc pe cineva cat mai repede, organizator sau localnic, sa ma scoata din traseu. Basca nu aveam nici semnal la telefon :) Cu toate astea n-am murit, a fost o experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Teo.A fost o Prieteneasca exact pentru toata lumea,cel putin la clasa Hobby.Nu au fost goluri in marcaj nu au fost portiuni grele in care sa ai nevoie de ajutor.Nu stiam ca este doar un check point dar a fost bun si ala.E adevarat factorul ..om.. conteaza foarte mult in acest sport sa gasesti trasa ideala in orice moment,sa gasesti varianta ideala atunci cand in fata e blocat traseul,dar asta depinde de fiecare , de experienta fiecaruia.

Apropos de ce scria cineva mai sus de o prieteneasca.Cand vii la o prieteneasca te astepti la un loc de parcare,la o intalnire cu multi prieteni,o mancare dupa,o bere un traseu bine marcat ,care se poate face la clasa respectiva fara capcane ascunse,fara sa faci scouting,un traseu pe care sa mergi fara oprire,cu urcari si coborari de nivelul tau,cel la care te-ai inscris.Daca un bosorog de 44 de ani ca mine poate sa fluiere pe asa un traseu inseamna ca cei tineri care se plang ar trebui sa se mai antreneze.

PS Pe mine ma cucerit zona ca relief si prieteneasca in sine,Sper sa particip eu si baietii mei ori de cate ori are loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o corectie la timpii lui Cristi:

 

Nr concurs Nume si Prenume ora start Timp Tura 1 Timp Tura 2 Timp Tura 3 timp realizat

111 Neamtu Cristian 10:34:02 AM 11:40:23 AM 12:46:44 PM 1:48:42 PM 3:14:40

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu inteleg io e cum, cu toate minunile tehnologice, clasamentul ala din excel a ajuns o lista de randuri alandala si 2 poze pe facebook...unde nici macar nu s-a pus o coloana cu pozitia fiecaruia. Dati-mi mie excelu ca il export io in pdf ;)

 

Legat de cursa...mi-a placut. Foarte bine marcat traseul si variat. Sper doar sa mai ramana marcajele macar 2 saptamani sa ne mai dam pe trasee !!

 

Sunt timpii pe care ia postat teo in pagina 3 parca, poti sa faci un clasament daca doresti si poti pune si colana cu poziitia fiecaruia. Asteptam cu nerabdare clasemntul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt timpii pe care ia postat teo in pagina 3 parca, poti sa faci un clasament daca doresti si poti pune si colana cu poziitia fiecaruia. Asteptam cu nerabdare clasemntul.

 

:)) Te-ai gandit mult? Dar nu era mai usor sa puna el direct clasamentul? Ca din excel sa faci txt e usor...dar invers mai greu :P

 

In fine, nu conteaza...important e ca a fost frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este un aspect: daca se publica vreun clasament, poate sa se basice FRM-ul. Asa, sunt niste ore afisate. Cine tine neaparat si nu ii este lene, poate sa ordoneze timpii si sa vada pe ce loc a iesit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...