Sari la conținut

Plimbari 2014


adyteodorescu
 Share

Postări Recomandate

Din pacate, tura noastra s-a terminat undeva intre maneciu si cheia, tocmai ce trecusem de lac X-(

Am facut buf intr-o curba, si s-a strambat schimbatorul. In tentativa noastra de a'l indrepta ... am ramas fara schimbator, si ideea lui Vali, caruia ii multumesc pentru ajutor, a fost sa ne intoarcem, ca nu pot continua cu a 2-a pana la Sacele si inapoi.

 

Data vitoare poate e cu noroc.

am patit si eu sa rup schimbatorul ... a cazut de pe cric pe bordura si gata ... si am venit mers cu ea asa de la boldesti la baicoi ... merge sa schimbi dar te chinui un pic in mers :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu sunt gradele inca afara pt mers pe Cheia chiar si "la peisaj" ,o simpla traire cum ca ai intrat mai tare in curba si franezi ,motocicleta se indreapta si esti "la pascut,impachetat"+ marginea drumului e inca plina de nisip,reflexele dupa iarna lunga sunt intarziate

stati mai linistiti putin,investiti in voi ,cauciucuri BUNE (moi)

Hristos a Inviat

Ma bucur ca esti OK ,sanatate multa

Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata in jurde ora 9 il sunpeprietenulmeu si stabilim ce si cum, si revin cu detalii...eventual ne putem auzi si la tel...0723272807

 

La 10:20 la petrom blejoi, la 10:30 se pleaca..directia siriu :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, 27.04.2014, la ora 10:30, ne strangem la Petrom (km6, langa Metro) pentru o plimbare la Babele! Se aplica regula sfertului academic!



Motocicleta mea e gata de plecare! Spalata, curatat lantul, intins, uns .... la 10:30 o sa fiu la Petrom! La 10:45 am plecat cu cei care au venit pana la acea ora!! Pentru orice nelamurire, sau daca intarzii 5-10 minute si vrei sa te asteptam, suna-ma ! 0751.018.618

post-81822-0-41006900-1398536194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...