Sari la conținut

Stiti ceva despre Outletmoto.eu?


field glass
 Share

Postări Recomandate

Stiti ceva despre site ul outletmoto.eu ceva site din italia au preturi bune si vreau sa mi cumpar un costum

 

Nu vreau sa dau 500 600 euro si sa raman .... mana goala . Din romania nu ai de unde sa ti cumperi si sunt la preturi ft mari

Editat de field glass
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa fie nou .... si are si un pret bun parca prea bun . M am gandit sa fie teapa dar nu cred maine o sa sun sa vad care i treaba . Inca o intrebare am 174 69 kg atlet m am masurat si 48 mi ok am probat un spyke marimea 50 si parca statea larg..

 

Mi frica sa nu mi iau teapa... platesti cu . Cardul apoi in 3 4 zile cica iti vine. Nu cred ca se joaca cu chestii deastea dar va intreb si pe voi ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti cere mai multe info si in mag lor de pe sos. viilor daca esti din bucuresti si crezi ca te ajuta. eu am vb cu tipul, magazinul deschis de curand, preturi mici pt ca este la inceput si vor sa isi atraga cat mai multa clientela :P Bafta in continuare si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motup.com/
Nu stiu daca vand ceea ce iti trebuie tie dar eu am cumparat on line de la ei niste piese de motocicleta , am fost foarte multumit de pret / calitate si mi-au ajuns acasa in cateva zile (dar eu stau in Italia). Incearca sa le trimiti un mail prima data (in engleza), sa le explici ce vrei si cum o sa platesti, si apoi vezi ce si cum.
http://www.wheelup.it/

Astia au un punct de vanzare la mine in oras , imi place ce marfa au la vanzare. Nu stiu cum merge cu on-line ul insa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti cere mai multe info si in mag lor de pe sos. viilor daca esti din bucuresti si crezi ca te ajuta. eu am vb cu tipul, magazinul deschis de curand, preturi mici pt ca este la inceput si vor sa isi atraga cat mai multa clientela :P Bafta in continuare si asfalt uscat!

hello !

ai fost la ei la magazin? pentru femei au ceva interesant? un punct de reper imi poti da, sa pot localiza mai bine magazinul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motup.com/

Nu stiu daca vand ceea ce iti trebuie tie dar eu am cumparat on line de la ei niste piese de motocicleta , am fost foarte multumit de pret / calitate si mi-au ajuns acasa in cateva zile (dar eu stau in Italia). Incearca sa le trimiti un mail prima data (in engleza), sa le explici ce vrei si cum o sa platesti, si apoi vezi ce si cum.

http://www.wheelup.it/

Astia au un punct de vanzare la mine in oras , imi place ce marfa au la vanzare. Nu stiu cum merge cu on-line ul insa.

 

De pe wheelup (site) mi-am cumparat eu casca, au fost ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa-mi iau de la outletmoto un alpinestars gp pro de la 1000 euro la 500 marimea 48 mai au si exact aia caut io.... ciudat mi se pare ca pe toate siteurile ii 6 700 euro ... si la noi in romania 40 mil.. da poate asta ii reducerea si vreau sa il cumpar. in legatura cu plata paypal aia este cu telefonul sau cum ? cum pot cere banii inapoi ? ( sa zicem ca ar fi teapa ) ms mult de sfaturi



m am gandit sa mi -l cumpere cineva din italia ca ii gratis transportu si se poate face plata la ramburs ( doar in italia ) si sa mi-l trimita apoi respectivul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello !

ai fost la ei la magazin? pentru femei au ceva interesant? un punct de reper imi poti da, sa pot localiza mai bine magazinul?

da am fost, momentan au piese si accesorii moto, magazinul s-a deschis de o luna si momentan nu este complet. magazinul este situat pe soseaua viilor. mai exact e pe linia tramvaiului 25 sau autobuzul 232, cum vii dinspre trafic greu si mergi spre liceul cerchez sau city mall, este situat pe partea dreapta. sunt niste magazine de piese pt tiruri in zona iar magazinul este un pic mai in fata spre spitalul de plamani. sper ca am explicat destul de bn si sa te ajute indicatiile mele, abia m-am trezit :D Stima si asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveau baietii de la mymoto niste combinezoane berik din doua bucati cu 1800 de lei , am vazut ca ce-ai luat tu e dintr-o bucata , in caz ca n-ai mai avut /probat pana acum, te anunt ca e putin dificil sa-l imbraci , si cel din doua bucati e destul de dificil , avantaju daca il luai din magazin era posibilitatea de proba , marimile difera de la producator la producator!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am fost, momentan au piese si accesorii moto, magazinul s-a deschis de o luna si momentan nu este complet. magazinul este situat pe soseaua viilor. mai exact e pe linia tramvaiului 25 sau autobuzul 232, cum vii dinspre trafic greu si mergi spre liceul cerchez sau city mall, este situat pe partea dreapta. sunt niste magazine de piese pt tiruri in zona iar magazinul este un pic mai in fata spre spitalul de plamani. sper ca am explicat destul de bn si sa te ajute indicatiile mele, abia m-am trezit :D Stima si asfalt uscat!!

 

Poti cere mai multe info si in mag lor de pe sos. viilor daca esti din bucuresti si crezi ca te ajuta. eu am vb cu tipul, magazinul deschis de curand, preturi mici pt ca este la inceput si vor sa isi atraga cat mai multa clientela :P Bafta in continuare si asfalt uscat!

cred ca discutati de magazine si site-uri diferite .

user-ul "field glas" , "vorbeste" despre http://www.outletmoto.eu/ (din ITALIA ) , in schimb voi vorbiti despre http://motooutlet.ro (ROMANIA - BUCURESTI - SOS.Viilor) , doua chestii total diferite.............................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

este fix mymoto.ro , am luat eu

Buna ziua,

 

Faceti o confuzie, noi nu avem nicio legatura cu site-ul mentionat.

 

Daca va referiti la OUTLETMOTO.ro, avem si noi produse listate acolo, dar acesta nu ne apartine (este un contralizator de lichidari de stocuri de la SCHUMOTO srl pentru toti dealerii lor.)

 

Cu stima,

Echipa MYMOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Poti cere mai multe info si in mag lor de pe sos. viilor daca esti din bucuresti si crezi ca te ajuta. eu am vb cu tipul, magazinul deschis de curand, preturi mici pt ca este la inceput si vor sa isi atraga cat mai multa clientela :P Bafta in continuare si asfalt uscat!

buna dimineata !

soune-mi si mie te rog mai exact unde este magazinul de pe viilor

multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am comandat eu de la ei o geaca din piele. Am primit ce am comandat, bazandu-ma pe tabelul cu marimi de pe site, am comandat marimea care se potrivea si imi vine bine. Am comandat inainte de sarbatori si a ajuns produsul cam in trei saptamani. Chiar am sunat la ei sa vad de ce intarzie si au fost foarte ok. La mine a venit cu Gebruder.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
La 27.01.2015 la 20:03, JAGI a spus:

A sosit costumul? Multumit?

ai primit comanda? a fost ok?

La 13.01.2014 la 22:39, field glass a spus:

Stiti ceva despre site ul outletmoto.eu ceva site din italia au preturi bune si vreau sa mi cumpar un costum

 

Nu vreau sa dau 500 600 euro si sa raman .... mana goala . Din romania nu ai de unde sa ti cumperi si sunt la preturi ft mari

buna ..ai primit in regula comanda pina la urma? si eu vreau sa comand de la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...