Sari la conținut

Intâlnirea de Comuniste Âşi AtaÂşe '14, 25-27 Iulie, Cabana Cuca


Aleko
 Share

In ce data doriti sa aiba loc?  

61 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Odata intrata in vigoare polita RCA nu se poate anula , va spun din surse sigure.... Si da se plateste cu Card Avantaj in rate, dar polita se plateste integral de banca in rate , si pe urma te descurci cu banca..la fel ca la credite..doar ca la cardurile de cumparaturi sunt mai aspre conditiile si respectiv dobanzile..... :)

 

Succes !



Va pot ajuta eu cu RCA urile pentru moto comuniste , mai putin cu cativa zeci de lei , adica comisioanele catre broker....Si nu fac reclama, daca imi las din comison nu castig nimic.....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Așa e Silviu, asta am zis și eu, poate să confirme și Ursulanu... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au venit altii cu vitezane la intalneala de comuniste, si nu o mai fost bai mare! Iar daca voi reusi sa vin cu Voshod-ul, vin ca am putut, nu pentru chei sau altceva! Multam de gest Aleko, dar sti foarte bine ce vremuri traim! Voshod-ul mi-a facut ceva figuri la cutia de viteze la ultima intalneala; suspectez ceva rulmenti, dar nu am timp sa ma apuc de el deloc! Sunt mereu plecat! Avand pana in 30 de ani, or sa-mi ceara minim 250-300 de lei pe asigurare pe 6 luni! plus itp si celelalte! Asa ca...o sa incerc sa fac un efort sa platesc darile la Voshod; daca nu reusesc vin cu brabantul, daca nu ma primiti... aleg in acel weekend (daca voi fi liber) un traseu antituristic! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au venit altii cu vitezane la intalneala de comuniste, si nu o mai fost bai mare! Iar daca voi reusi sa vin cu Voshod-ul, vin ca am putut, nu pentru chei sau altceva! Multam de gest Aleko, dar sti foarte bine ce vremuri traim! Voshod-ul mi-a facut ceva figuri la cutia de viteze la ultima intalneala; suspectez ceva rulmenti, dar nu am timp sa ma apuc de el deloc! Sunt mereu plecat! Avand pana in 30 de ani, or sa-mi ceara minim 250-300 de lei pe asigurare pe 6 luni! plus itp si celelalte! Asa ca...o sa incerc sa fac un efort sa platesc darile la Voshod; daca nu reusesc vin cu brabantul, daca nu ma primiti... aleg in acel weekend (daca voi fi liber) un traseu antituristic! :bike-037:

Wow, sunt curios cat mi-ar cere mie, ca sunt proprietar in acte de 15 ani! Cred totusi ca este si in functie de cilindree...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine fiind seria din 4 cifre, mereu imi ia de la clasa B0; adica ca si cum as fi inscris-o ptr prima data!

daca o fi 120 de lei; maine imi fac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine fiind seria din 4 cifre, mereu imi ia de la clasa B0; adica ca si cum as fi inscris-o ptr prima data!

daca o fi 120 de lei; maine imi fac!

Poti sa ma suni intr o seara cu talonul la indemana , si cu CNP ul proprietarului , si iti spun eu exact preturile la toate societatile, daca vrei ,

 

Silviu

0721 816 279

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asigurarea la Voshod, cea mai ieftina, proprietar peste 30 ani, aprox.140lei/6 luni, cu mentiunea ca intra la B0 deoarece in ultimii ani nu a mai fost asigurat.



Asadar, cu toate ca imi doream sa vin si eu la o intrunire de "estice" o sa zic pas si anul acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' cicloburu, după cum observ că ai activitate aici, aş fi vrut măcar să ştiu ce v-a căşunat supărarea pe mine. Şi celorlalţi. Măcar să fi ştiut.

Oricum, e problema voastră.

Deci nu te intereseaza.Daca e problema unora atunci las-o asa sa fie Seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asigurarea la Voshod, cea mai ieftina, proprietar peste 30 ani, aprox.140lei/6 luni, cu mentiunea ca intra la B0 deoarece in ultimii ani nu a mai fost asigurat.

 

Asadar, cu toate ca imi doream sa vin si eu la o intrunire de "estice" o sa zic pas si anul acesta.

la anul vine si ITP-ul (RCA obligatoriu la ITP), aleluia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt proprietarul si am 25 de ani! nu ai idee cat sare scarba de rca, menita sa faca banditii cu acte in regula multi bani! M-am saturat de japcari si nenorociti! offf; te sun Silviu intr-o seara sa-ti dau datele; vedem ce iese! Am si ITP de facut, iar cu zgomotele alea ciudate de la cutie mi-e frica sa plec departe! Vedem ce timp am; poate apuc sa ma mai uit la ea! Daca o fac, doar ptr intalneala asta platesc la ea, in rest nu ma dau cu ea; si sa platesc si sa nu mi se dea liber de la munci; iar e nasol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Iulica

 

La motocicleta nu e asa mare diferenta pentru cei cu varsta mai mica de 30 ani.

La masini este insa "nesimtire", imediat in Ro toate masinile vor avea doar proprietari pensionari.

Ciudat este ca si o asigurare la o masina de firma, unde clar o folosesc persoane cu diferite varste e mai ieftin decat la cineva cu varsta sub 30,alte dilema este de ex.cineva de 29 ani cu experienta 11 ani, e chiar mai "periculos" decat o persoana de 65 ani cu experienta 1 an?

Desigur ce facem noi sunt doar "vorbim discutii".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasand asigurarile si alte necazuri pentru locuri mai nimerite de discutie ramane de subliniat ca cel putin o data in an merita sa ajunga fiecare comunista pe o pajiste plina cu surate.
Si afisul de anul acesta realizat tot de Charlie.

post-4291-0-01346400-1401307662_thumb.jpg

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar cel mai probabil nu voi ajunge la intalneala; deoarece ieri am fost invitat oficial la nunta unui bun coleg de facultate! Si e chiar pe 25! Asa ca in principiu ne vedem pe la alte intalneli! Sa aveti vreme superba si sa va mearga motoretele! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasand asigurarile si alte necazuri pentru locuri mai nimerite de discutie ramane de subliniat ca cel putin o data in an merita sa ajunga fiecare comunista pe o pajiste plina cu surate.

Si afisul de anul acesta realizat tot de Charlie.

Frumos afişul, păcat doar că nu e în limba română dacă se adresează celor din România.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...