Sari la conținut

SMAEB XII - 4 - 6 Aprilie 2014 - ROMAERO


zîmbesc
 Share

Postări Recomandate

Cu privire la cel acces, daca as vrea sa fiu rautacios as spune....fara numar, fara numar, fara numar, fara numar! Dar nu o sa fiu....ca la majoritatea targurilor este 1 bilet acces/zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intrebare:

-de cei 20 de ron pot intra de mai multe ori sau biletul e valabil doar o singura intrare . nu-mi amintesc cum era in ceilalti ani.

 

http://www.smaeb.ro/program.html

 

vad ca administratorii nu se grabesc sa raspunda la intrebari punctuale, insa daca e vreo postare de sters si dat warn sunt foarte promti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unul mi se pare normal sa nu lase pe oricine sa se urce pe motoare. anul trecut ma uitam la motocicletele de la standul honda,unde puteai sa te urci pe ce model vroiai,toate aveau numai urme de incaltari pe codita,semn ca au trecut si au vrut sa faca poze foarte multi melteni. iti zic eu ca daca stai putin de vorba cu orice reprezentant de la orice marca,te poti urca pe oricare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm... stupid nu ?

cum e sa te duci , dai 20 de lei, vezi ceva care iti place, constați ca nu ai suficienti bani la tine si tre sa te duci pana la bancomat....si mai dai o data 20 de lei intrarea.

pentru mine e stupid sa merg cu 2000 lei in buzunar. daca nu gasesc nimic care sa-mi placa...ce fac ? mananc mici de banii aia ?!?

la toate întîlnirile moto cum se poate si aici nu se poate ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm... stupid nu ?cum e sa te duci , dai 20 de lei, vezi ceva care iti place, constați ca nu ai suficienti bani la tine si tre sa te duci pana la bancomat....si mai dai o data 20 de lei intrarea.pentru mine e stupid sa merg cu 2000 lei in buzunar. daca nu gasesc nimic care sa-mi placa...ce fac ? mananc mici de banii aia ?!?la toate întîlnirile moto cum se poate si aici nu se poate ?!?

La faza cu bancomatul ai perfecta dreptate,ar trebui OBLIGATORIU sa fie cel putin 2,ne-ar scuti de multe probleme,inclusiv grija banilor.Dar la modul cum s-a pus intrebarea referitoare la cate intrari ai voie,lasa-ma sa am indoieli.Parca a vrut sa spuna:"dupa ce vizitez eu salonul,poate sa intre si prietenul meu cu acelasi bilet ?"Intr-adevar,au fost ani cand iti puneau o stampila pe mana si puteai sa iesi ,dar era mai mare tevatura pentru cei de la paza.Probabil ca daca vorbesti cu ei si le explici ca vrei sa iesi sa cauti un bancomat,iti vor da voie.Sper sa avem vreme buna !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm... stupid nu ?

cum e sa te duci , dai 20 de lei, vezi ceva care iti place, constați ca nu ai suficienti bani la tine si tre sa te duci pana la bancomat....si mai dai o data 20 de lei intrarea.

pentru mine e stupid sa merg cu 2000 lei in buzunar. daca nu gasesc nimic care sa-mi placa...ce fac ? mananc mici de banii aia ?!?

la toate întîlnirile moto cum se poate si aici nu se poate ?!?

:lol:

 

La faza cu bancomatul ai perfecta dreptate,ar trebui OBLIGATORIU sa fie cel putin 2,ne-ar scuti de multe probleme,inclusiv grija banilor.Dar la modul cum s-a pus intrebarea referitoare la cate intrari ai voie,lasa-ma sa am indoieli.Parca a vrut sa spuna:"dupa ce vizitez eu salonul,poate sa intre si prietenul meu cu acelasi bilet ?"Intr-adevar,au fost ani cand iti puneau o stampila pe mana si puteai sa iesi ,dar era mai mare tevatura pentru cei de la paza.Probabil ca daca vorbesti cu ei si le explici ca vrei sa iesi sa cauti un bancomat,iti vor da voie.Sper sa avem vreme buna !

 

intrebarea cred ca s-a pus foarte ok. nu purta grija celor de la paza, ca oricum nu fac nimic. plus ca nu vreau sa fiu la mana lor. dupa cum zici tu ar trebui sa ma rog frumos de ei sa ma lase si daca vor bine, daca nu nu. nu vreau sa interactionez cu ei dincolo de buna ziua. 90% sunt groaznici: combinatie mortala intre prostie si ingamfare (primesc o uniforma si un baston si sunt zeii pamantului). chestia trebuie reglementata civilizat. stampila, sau bratara colorata pentru cine vrea sa iasa. daca se poate la o groaza de evenimente, concerte, etc. etc., de ce sa nu se poata la smaeb? eu personal nu am nevoie sa ies si sa intru iar, insa sunt sigur ca multi ar avea si mi s-ar parea civilizat sa existe posibilitatea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O curiozitate am si eu...nu au POS - uri pentru plati? Mi se pare destul de aiurea sa plec la mine cu bani cash pentru ,sa zicem, o casca sau cauciucuri.

Editat de gabic 72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunta si astia cand sunt demonstratiile de stunt sau ceva.... ca in afara de zilele in care e deschis salonul si intervalul orar... nimic.

Si nu-i decat poimaine 4 aprilie...

/index.php?/topic/710594-stunt-smaeb-2014/

 

motomus expune? asa ziceau intr-un topic, dar vad ca nu sunt pe lista de pe site-ul SMAEB.

Da, expune la exterior

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

 

intrebarea cred ca s-a pus foarte ok. nu purta grija celor de la paza, ca oricum nu fac nimic. plus ca nu vreau sa fiu la mana lor. dupa cum zici tu ar trebui sa ma rog frumos de ei sa ma lase si daca vor bine, daca nu nu. nu vreau sa interactionez cu ei dincolo de buna ziua. 90% sunt groaznici: combinatie mortala intre prostie si ingamfare (primesc o uniforma si un baston si sunt zeii pamantului). chestia trebuie reglementata civilizat. stampila, sau bratara colorata pentru cine vrea sa iasa. daca se poate la o groaza de evenimente, concerte, etc. etc., de ce sa nu se poata la smaeb? eu personal nu am nevoie sa ies si sa intru iar, insa sunt sigur ca multi ar avea si mi s-ar parea civilizat sa existe posibilitatea asta.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat moka :D.... pentru ca "legitimatie de presa"

La foxracing reduceri...mi am luat niste manusi scurte. Superbaieti se vad firmele din vest... am platit prin POS.

La cauciucuri... ca pe net si acolo... nicio reducere. Dezamagit.

Ma mai duc si maine daca e soare sa vad ceva demouri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... aiurea.

Adica imi comand de pe net acum... am facut drumul practic degeaba... si am asteptat degeaba dupa SMAEB :)

Macar m-am ales cu niste manusi si intrare moka

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...