Sari la conținut

Caut Un Obiect


B.B.
 Share

Postări Recomandate

 

Multumesc mult, exact ala este! :burnout:

 

Acolo scrie ca e de DR650, caci cel de DR600 nu semana. Probabil motorul meu are frana schimbata cu una de DR650.

 

Bafta

 

 

Da' ce, nu merge razuita poxilina aia si pusa alta proaspata? :D

 

Nu tine deloc. L-am lipit de 3 ori si de fiecare data la a treia apasare de frana cedeaza. oare exista un adeziv calumea pe lumea asta?

 

Daca stiti voi unul va rog sa-mi spuneti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista adeziv puternic! Catalin il foloseste, e adus din Germania si e de uz profesional! Dar nu stiu unde ai sa gasesti si nici nu se poate gasi pentru end-user! Trebuie sa ai contract cu aia!

 

Dar daca cauti nu se poate sa nu gasesti o solutie! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am lipit de 3 ori si de fiecare data la a treia apasare de frana cedeaza. oare exista un adeziv calumea pe lumea asta?

 

Daca stiti voi unul va rog sa-mi spuneti.

Tu chiar ai riscat sa mergi cu maneta de frana lipita?! :burnout:

Parerea mea este sa faci rost de una noua in cel mai scurt timp (bine, acum nu prea mai conteaza pentru ca a venit iarna ;) )!

 

Asfalt uscat! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar ai riscat sa mergi cu maneta de frana lipita?! :burnout:

Parerea mea este sa faci rost de una noua in cel mai scurt timp (bine, acum nu prea mai conteaza pentru ca a venit iarna ;) )!

 

Asfalt uscat! :D

n--am mers niciodata cu ea de cand s-a rupt. Am alta, dar nu-mi actioneaza intrerupatorul stopului. Vreau maner original si sa nu fiu obligat sa franez si cu spatele ca sa se aprinda lampa la spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bafta

Nu tine deloc. L-am lipit de 3 ori si de fiecare data la a treia apasare de frana cedeaza. oare exista un adeziv calumea pe lumea asta?

 

Daca stiti voi unul va rog sa-mi spuneti.

 

 

Mane, eu am glumit! Personal n-as merge fie ea lipita cu cel mai strong lipici iar sudura nu prezinta nici ea incredere...din ce cred e antimoniu asa ca...mai bine una noua.Eu decat sa merg cu ea lipita prefer sa merg fara(am deja o saptamana de cand merg fara frana fata), macar in felul asta merg preventiv ca stiu ca nu o am deloc, decat sa ma bazez pe ea si la o franare brusca sa raman cu maneta in mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...