Sari la conținut

Arhiva MotoGP


wbmt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 197
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inregistrarea e curata. Pune un pic pauza sa-si incarce buffer; fiind calitate ridicata e mai maricel si s-ar putea sa ti se intrerupa de la download speed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inregistrarea e curata. Pune un pic pauza sa-si incarce buffer; fiind calitate ridicata e mai maricel si s-ar putea sa ti se intrerupa de la download speed.

 

Ai dreptate ;) Mai devreme imi mergea netul putin mai greu... si clipurile pe youtube se intrerupeau la 1080p. Acum vad ca si-a revenit, si merge perfect si cursa de motogp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos, ZaiR si wbmt. Buna treaba!!!!! :cheers:

Florin este vinovat de ceea ce se petrece pe acel site, eu doar incerc sa fac rost de curse la o calitate cat mai buna. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mege perfect, daca nu stergi temporarele din browser incearca sa instalezi altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

multam frumos...dar la mine merge si nu merge...se blocheaza merge sacadat...[ix da masii

 

Am urcat o versiune la 720p, pe aceasta ar trebui sa poata urmari fara probleme si cei cu banda mai mica de internet.

 

Pana la urmatoare cursa,

Drumuri bune.

 

-------------------------------------------------------

L.E.

Au fost urcate ambele curse SBK de duminica 13.04.2014 (la calitate superioara); un rezumat la SSTK si cursa de SSP.

Pentru cine le-a ratat sau vrea sa revada momente, vizionare placuta.

-------------------------------------------------------

L.E.

Disponibila cursa MotoGP Austin, Texas.

Calitate 720p - Sursa Fox Sports.

 

Se pregatesc 1080p si 720p de la BT Sports.

-------------------------------------------------------

L.E.

Au fost adaugate si versiunile 720 BT Sport & 1080 Moto GP feed.

 

Deci avem comentarii la alegere pentru toti pretentiosii :)

-------------------------------------------------------

Pana la urmatoarea cursa,

Drumuri bune.

Editat de wbmt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari,

 

Daca ati ratat sau vreti sa revedeti vreo cursa/moment din weekend-ul ce tocmai a trecut; acestea sunt disponibile asa cum v-am obisnuit.

 

MotoGP

-Clasa mare (variata FOX, se pregateste varianta BT Sport ~azi-maine gata si varianta BT Sport)

 

SBK

-Superpole 1&2; SBK 1&2; SSP 1


Pana la urmatoarea cursa,

Drumuri bune.

Editat de wbmt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:thanks:

 

Ma bucur ca pot vedea cursele de WSBK la o calitate foarte buna fara sa mai fie nevoie sa le descarc in pc. Era un canal pe youtube ceva de genul 666sicco, unde se puneau cursele astea, si chiar ma intrebam cum rezista si nu i-l sterge. Iata ca acum i-au inchis canalul respectiv. Si nici site-ul pe care posta curse de motogp/sbk/etc. nu mai e actualizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cursa a 2 a de la sbk sa reluat poate o puneti si aici......zic si eu ....bafta



:thanks:

 

Ma bucur ca pot vedea cursele de WSBK la o calitate foarte buna fara sa mai fie nevoie sa le descarc in pc. Era un canal pe youtube ceva de genul 666sicco, unde se puneau cursele astea, si chiar ma intrebam cum rezista si nu i-l sterge. Iata ca acum i-au inchis canalul respectiv. Si nici site-ul pe care posta curse de motogp/sbk/etc. nu mai e actualizat.

inca exista eu il utilizez cu placere :)))................www.sicco-666.info

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cursa a 2 a de la sbk sa reluat poate o puneti si aici......zic si eu ....bafta

 

sunt toate acolo http://chibiro.net/MotoGP/StreamGP/SBK14.html

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca exista eu il utilizez cu placere :)))................www.sicco-666.info

 

vad ca e invers www.666-sicco.info . Copiasem adresa scrisa de tine, si imi dadea "server not found". Intr-adevar asta merge, vad ca sunt puse cursele la zi. Eu insa intram pe urmatoarele:

1) http://www.666sicco.hostingsiteforfree.com/ - unde nu s-au mai postat cursele, si unde proprietarul se plange ca nu are nu stiu ce bani si ca ii roaga pe utilizator sa doneze cat poate fiecare

2) canalul de youtube https://www.youtube.com/user/The666Sicco , unde acum scrie ca acel cont a fost inchis, pentru ca viol si pentru ca copyright :laugh:

 

cursa a 2 a de la sbk sa reluat poate o puneti si aici......zic si eu ....bafta

 

Este, ca m-am uitat eu mai devreme la ea. E chiar varianta Full, cu tot timpul de asteptare pana s-a reluat cursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Daca ati ratat sau vreti sa revedeti vreo cursa/moment din weekend-ul ce tocmai a trecut; acestea sunt disponibile asa cum v-am obisnuit.

 

MotoGP

-Clasa mare (variata FOX, se pregateste varianta BT Sport ~azi-maine gata si varianta BT Sport)

 

SBK

-Superpole 1&2; SBK 1&2; SSP 1

Pana la urmatoarea cursa,

Drumuri bune.

La mine tot greeu merge...se intrerupe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine tot greeu merge...se intrerupe.

 

Posibil sa fie din cauza la net. La mine merge perfect, am verificat adineauri. Si la mine intrerupea intr-o seara, si am crezut ca asa e inregistrata cursa, dar imi mergea netul cam greu. Dupa ce si-a revenit, am putut sa urmaresc fara intreruperi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine tot greeu merge...se intrerupe.

ti am mai spus ca la tine problema vine de la browserul pe care il folosesti. incearca sa downloadezi ccleaner de aici, il instalezi si stergi doar cache ul fiecarui browser pe care il ai instalat.

 

 

Sunt sigur ca ulterior nu vei mai avea prbl.

post-12201-0-96634100-1398937545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti am mai spus ca la tine problema vine de la browserul pe care il folosesti. incearca sa downloadezi ccleaner de aici, il instalezi si stergi doar cache ul fiecarui browser pe care il ai instalat.

 

 

Sunt sigur ca ulterior nu vei mai avea prbl.

Ce crezi...tot cam asa mere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost urcata pe server, ramane de facut conversia. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...