Sari la conținut

Arhiva MotoGP


wbmt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 197
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut. Are cineva prin "arhiva" - Motovudu: The Dark Art of Performance, sau stie unde l-as putea gasi? Se multumeste ;)

 

Am gasit...daca era altceva, sigur as fi vazut mai repede :). Oricum, multumesc.

Editat de Ionut88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Zair, cursele de WSBK de la Chang Thai se gasesc pe undeva, pt un lesinat care a mers la concurs in weekend? :rusinica:

 

Apropo, ai venit la Beius? N-am fost inspirati sa ne luam nr de tel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair, cursele de WSBK de la Chang Thai se gasesc pe undeva, pt un lesinat care a mers la concurs in weekend?

 

Hai noroc,

Man, acum am vazut ca mi-ai scris, data viitoare da si cu un quote ca sa ma instiinteze.

Cursele le poti da jos de aici :)

 

 

VAmpiria!? cand crezi ca poti urca si WSBK-ul online? :)

 

Apropo, ai venit la Beius? N-am fost inspirati sa ne luam nr de tel...

N-am mai ajuns in Beius din cauza eventului din Budapesta. M-am vanzolit pe acolo si am ajuns pe la 3 dim acasa, din pacate nu am mai avut putere sa ajung cateva ore mai tarziu in Beius.

Din cate am vazut eventul a fost tare.. Ai castigat ceva? sau te-ai limitat la ciuperci de padure si castane? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc,

Man, acum am vazut ca mi-ai scris, data viitoare da si cu un quote ca sa ma instiinteze.

Cursele le poti da jos de aici

Danke! :cheers:

 

 

N-am mai ajuns in Beius din cauza eventului din Budapesta. M-am vanzolit pe acolo si am ajuns pe la 3 dim acasa, din pacate nu am mai avut putere sa ajung cateva ore mai tarziu in Beius.

 

Din cate am vazut eventul a fost tare.. Ai castigat ceva? sau te-ai limitat la ciuperci de padure si castane?

Target-ul a fost sa termin cursa si l-am atins. M-am ratacit dupa CP 4, am cazut, m-am ridicat, am gasit ciuperci si castane, dar am trecut pe la toate cele 5 CP-uri si am terminat cursa. :rolleyes:

 

 

Suntem offtopic, putem muta discutia pe topicul dedicat. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

baietii de la "bulectrica" o tot gafeaza de un timp...am un ups mic dar default action dupa ce se ia curentul este sa ramana in power off, ca sa nu am si alte surprize..se intampla totusi destul de rar (cam de 2 ori pe luna).

Inca nu m-am hotarat daca merita sa scot din buzunar vreo 20$ lunar pt un VPS cu destule resurse sa duca site-ul..So, for now, it is what it is..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu m-am hotarat daca merita sa scot din buzunar vreo 20$ lunar pt un VPS cu destule resurse sa duca site-ul..So, for now, it is what it is..

Zi-mi contul si-ti trimit jumatate din suma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apreciez :) Daca o fi sa mutam serverul, poate sunt mai multi doritori (stiu ca si colegul wbmt cauta un VPS acum ceva timp) si punem de un sistem mai bunicel sa duca mai multe chestii puse la comun.

 

P.S. am vazut ca mai sunt doritori de superbike, daca mai aveti campionate, cereti access ftp pe privat, sa le puteti urca. Cred ca mai lipsesc vreo 3-4 campionate si de prin GP..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca toți cei care postam des pe aici sa punem 10$ si sa facem o treaba buna. :rolleyes:

Eu ma bag. :cheers:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...