Sari la conținut

transport moto pentru ITP campulung-suceava


goro13
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Am nevoie, daca ma poate ajuta cineva (evident contra cost), de un transport pentru o Honda Transalp 650 de la Campulung pana la Suceava pentru a-i face ITP-ul. As dori daca se poate sa fac acest lucru pana la sfarsitul lunii martie.

Drumul inapoi nu este obligatoriu pentru ca as putea sa ma intorc calare pe motor. (tel 0740.86.12.21). Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie, daca ma poate ajuta cineva (evident contra cost), de un transport pentru o Honda Transalp 650 de la Campulung pana la Suceava pentru a-i face ITP-ul. As dori daca se poate sa fac acest lucru pana la sfarsitul lunii martie.

Drumul inapoi nu este obligatoriu pentru ca as putea sa ma intorc calare pe motor. (tel 0740.86.12.21). Multumesc anticipat

Salut, de ce nu incerci la statia de mai jos? SC Service Automobile SA

Statie de Inspectie Tehnica Periodica (ITP)Adresa: Calea Transilvaniei Nr: 60, 725100, Campulung Moldovenesc, jud. Suceava

Telefon: 0230-314 428

Inspectia Tehnica Periodica (ITP) pentru urmatoarele categorii de vehicule:

  • - Categoria I (Motociclete)
  • - Categoria II (Vehicule cu masa sub 3.5 tone)Interdictii: Tractoare Remorci cu sistem de franare inertial

    Observatii: Nu se efectueaza verificari ale eficacitatii sistemului de franare al vehiculelor prin probe functionale in parcur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! La SC Service Automobile SA-Campulung Moldovenesc NU SE FAC ITP-uri pt mobre. Nu stiu unde ai gasit chestia de mai sus luisispas, dar se pare ca datele sunt eronate. Tocmai am verificat si i-am si sunat si mi s-a conformat ca nu pot face acolo.

@Goro, vezi ca ITP-uri (moto) se mai fac si la Radauti...poate ti-e mai usor sa rezolvi acolo decat la RAR unde dureaza mult cu programarile samd (pana la Radauti ai 3Movile si Palma, nu vreau sa te imping spre ilegalitati, dar eu nu m-as complica cu platforme sau remorci pt atata lucru).

 

Lista unitatilor ITP autorizate din judet o ai aici: http://prog.rarom.ro/listepublice/itp.asp?judet=suceava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...