Sari la conținut

Bucuresti - Vama Veche pe 1 Mai - via Harsova


MotoRocker
 Share

Postări Recomandate

Domnilor, daca intarzii 10-20 min maxim, va rog sa ma asteptati. Daca toata lumea e de acord.

Eu plec din Leordeni, Arges, asa ca mai am de facut 100 de km inainte de a ajunge in bucale la 9.

 

Un numar de telefon daca a-ti posta ar fi ok, din cei care merg sigur.

Daca ma decid sa merg (inca am ceva dubii) te astept eu in oras si ii prindem din urma. Vorbim mai spre seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uite ca desi planuiesem 1 mai-ul destul de bine cu ceva timp inainte, fix inaintea lui planurile s-au dus pe apa sambetei. Acum pe ultima 100 de metri, caut si eu alternative de a evada din Bucuresti iar grupul de aici o ofera pe cea mai buna.

Intrebarea e : Mai sunt care stau la cort ? Vremea nu va fi ca la jumatatea lui august asa ca va fi destul de rece la cort, insa eu ma pot impaca cu asta. Vremea se anunta ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omul cu care vorbisem sa-mi rezolve la mine motorul m-a tinut pe bara; ieri l-am bagat intr-un service - dar nu cred ca are sanse sa iasa in timp util ca sa vin cu voi.

in caz ca apare vreo veste buna din service - revin.

dar pana una alta i'm out, o sa ajung in vama cu trenul. sau microbuzul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu mare parere de rau trebuie sa imi contramandez plecarea de maine ,dar poate ajung totusi sambata,unde va gasesc mai precis? sau un numar de telef de contact de se poate,ms,ASFALT USCATTTTTTTT



apropo de ploaie, a tras azi o torentiala la macin (TL),de nu se vedea soseaua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Mai aveți loc și de mine? As vrea sa merg și eu cu grupul. Nu am cazare și nici cort (pot sa mă duc sa iau unul). Mai este cineva care doarme la cort sau, alternativ, se întoarce seara acasă?

Mulțumesc!

Eu ma intorc seara. Daca mai exista doritori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista minunui: afara a aparut soarele & Patrik de la ambulanta moto m-a rezolvat rapid cu CB-ul (username ottoMan - http://www.ambulantamoto.ro/contact/contact/ - merita putina reclama :D)

prin urmare ne vedem maine dimineata, la locul stabilit.

cazare la SC Cortu' SA - ca nu cred ca o sa mai fie ceva pe la camere nerezervat - la un pret decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul meu si al prietenei am luat urmatoarea decizie:

Daca e ok-ish (uscat, soare, usor innorat) venim cu motorul

Daca e incert (ud pe jos, ploaie lejera) o sa venim cu masina, insa o vom lua pe autostrada din ratiuni financiare.

Daca toarna, cel mai probabil o sa ramanem in acasa.

 

Eu inca ma rog la toate zeitatile sa fie frumos, ca ar fi pacat intrerup cei 6 ani de cand merg in vama cu motorul....

Editat de THC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista minunui: afara a aparut soarele & Patrik de la ambulanta moto m-a rezolvat rapid cu CB-ul (username ottoMan - http://www.ambulantamoto.ro/contact/contact/ - merita putina reclama :D)prin urmare ne vedem maine dimineata, la locul stabilit. cazare la SC Cortu' SA - ca nu cred ca o sa mai fie ceva pe la camere nerezervat - la un pret decent.

ha ha ha, tu erai ala de citea acolo in spate!?!!!??? Si eu am avut.o ieri in seevice la el. La mare e senin acum, drumul a fost ok, ceata multa dupa Cernavoda. Hai, sa aveti vreme frumoasa maine si calatorie fara peripetii!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha, tu erai ala de citea acolo in spate!?!!!??? Si eu am avut.o ieri in seevice la el. La mare e senin acum, drumul a fost ok, ceata multa dupa Cernavoda. Hai, sa aveti vreme frumoasa maine si calatorie fara peripetii!

yup. eu is ala. vreme buna si tie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat cu masina, chiar daca afara pare ok, sansele sa ploua sunt mari, si in plus o sa dormim in masina.

Ne vedem acolo, dati un sms cand veniti sa venim sa bem o bere la pirati 0752295569

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...