Sari la conținut

Motociclisti romani prin Slovacia ?


bandy202
 Share

Postări Recomandate

Va salut ,

daca cumva din greseala este vrun motociclist pierdut prin Slovacia il invit sa scrie aici ....eu lucrez de cateva luni aici si sezonul asta cel putin il prind complet in SK

Numai Bine si asfalt uscat post-79949-0-83346700-1394561966_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cumva din greseala este vrun motociclist pierdut prin Slovacia il invit sa scrie aici ....eu lucrez de cateva luni aici si sezonul asta cel putin il prind complet in SK

 

Unde in SK? Bratislava?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in Nitra .

 

Mda Bratislava era la o aruncatura de batz de Viena ...oricum nici de la Nitra nu e mult (numai autostrada )

Sambata dimineata ma pregatesc de un drum spre casa 1100 de km pana la Iasi ) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Pacat ca plec in weekend la Oradea la intrunire ca te ghidam io prin Sk

Ca traseu prin munti ori Carpatii mici la N de Bratislava ca e aprope de tine ..ori daca vrei sa arzi 300 km si recomand in Tatra Zilina-Banska Bistrita -Donovaly -Propad e super zona si stai departe de autostrada ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam sa merg spre Liptovsky Mikulas sau Bojnice, iar un drum mai scurt pana in Austria la Neusiedler see poate fac si o baie daca e vremea buna.

Editat de ChickenX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In totalitate? Nu cred.

Ma gandesc la piscinele gen spa/wellnes sau strict pt inot sa fie acoperite dar toboganele cu apa si celelalte distractii presupun ca sunt in aer liber.

O sa ma uit si pe site-ul lor.


» Post actualizat in 23 Jun 2014 07:17

Pana la urma am fost la Trencin, iar in timp ce vizitam castelul ne-am intalnit si cu 2 conationali, nu motociclisti, foarte amabili.

Se pare ca suntem totusi ceva romani prin Slovacia asta :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea conteaza daca sunt sau nu motoristi :) poate trec si eu cu prietena intr-un weekend pe la Nitra in plimbare (sa vada castelul) si daca aveti chef de o bere (fara alcool pt soferi) las un mesaj aici.

La mine in oras mai este un baiat cu care ma inteleg foarte bine si sincer conteaza, mai ales ca eu stat ceva vreme singur pe aici.

Btw, ai invatat limba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , nu am invatat inca sunt din decembrie 2013 aici , si proiectul in engleza , nu prea am ocazia sa invat limba , La bere poate ne vedem ...eu in cam fiecare weekend o tai cu moto (nu prea stau in Nitra ) ...sapt asta iar ma duk prin Ro sa imi iau sotia ,

tinem legatura pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu din pacate nu prea le vorbesc limba (decat ceva cuvinte/expresii) si ma tot perind intre Slovacia si RO de cativa ani.

Poate ne nimerim intr-un weekend in aceeasi directie.

Am scris si pe topicul "Austria", ma bate gandul sa merg la Billy Idol in Viena pe 2 iulie, se mai duce cineva?


» Post actualizat in 25 Jun 2014 11:37

edit: Oficial eu ma duc la concert, tocmai ce am cumparat biletele.

Daca mai vine cineva si are chef sa vorbeasca cu un conational sa lase un mesaj aici sau privat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Salutare!

 

Pe unde va faceti voi reviziile aici in Slovacia?

 

Salut!

Sunt placut surprins sa aflu ca stai in SK. Mai ales in Senec. Eu lucru in Polonia si deseori ma duc in delegatie la Senec la unul dintre transportatorii nostrii.

Si vad ca esti posesorul unu Star la fel ca mine.

Poate ne vedem cu prima ocazie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...