Sari la conținut

becuri semnalizare


gustave
 Share

Postări Recomandate

Cred ca niste caracteristici ar ajuta mai mult ca sa stie lumea ce cauti. De exemplu la mine ..pe semnalizare am becuri tip "cireasa: 12v 21W si nu se gasesc chiar usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoti becul si te duci cu el ori pe la mazaginele mari (Cora si altele au o zona pt masini) sau pe la magazinele de piese auto. Daca nu ai cine stie ce ciudatenie de bec, o sa gasesti pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sentimentul ca intrebarea este aruncata la misto . Este doar un sentiment . Spune ce motocicleta ai si daca ai semnalizarile stoc sau nu pe ea . Daca ai semnalizari stoc , poti sa cauti incepand cu statiile peco , magazinele de specialitate si supermarket . Daca ai semnalizari " custom " , la fel . O zi faina .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scos becul. pe el scrie au lite 12v21w, E*3 203 0411. motocicleta e un yamaha fzs600 si da semnalizarile sunt stoc. pe la benzinarii am cautat nu am gasit.

multumesc pentru raspunsuri o sa mai caut si in seara asta cand ies de la munca. daca mai stie cineva ceva, e binevenit sa zica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e de-asta se gasete si la piata la babele cu zarzavaturi.

 

fullsize_9100.jpg

 

Daca nu e de-asta se gaseste la magazinele specializate in becuri si corpuri de iluminat.



Asta e becul E3, din poza de mai sus, cum ziceam, e posibil sa aiba chiar si la Catena sau la Oriflame.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil e mofelul fara soclu metalic. Mergi la un magazin de piese auto cu becul in mana

La toyota am mai gasit becuri fe astea. Cred ca asta cautihttp://www.google.ro/search?q=12v+21w+bulb+toyota&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=U8QgU921IqTSywOh54CYCQ&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=320&bih=460&dpr=1.5#biv=i%7C15%3Bd%7CNZxtp9ntXKbccM%3A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e de-asta se gasete si la piata la babele cu zarzavaturi.

 

fullsize_9100.jpg

 

Daca nu e de-asta se gaseste la magazinele specializate in becuri si corpuri de iluminat.

 

Asta e becul E3, din poza de mai sus, cum ziceam, e posibil sa aiba chiar si la Catena sau la Oriflame.

Daca e de 21 w , vei gasi f greu,in general pe net la firme ce aduc piese moto..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...