Sari la conținut

Magazin accesorii/piese schimb/echipamente moto


styuk
 Share

Postări Recomandate

Salut! Vreau sa localizez magazinele moto din timisoara. Ma intereseaza in mod special cele care comercializeaza echipament moto. Vreau sa imi cumpar si pe net nu as da comanda dorind sa probez. Daca se aduna cateva, as putea chiar sa le pun frumos pe o harta ca eventualii cautatori sa nu se mai confrunte cu aceeasi problema.

Eu stiu pe cel al lui Sorin ( str. Divizia 9 Cavalerie) si pe cel al lui Paul ( http://www.paulmoto.ro).

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motobikeshop.eu/

 

Str. Pavel Stoica nr 6

 

Recomand daca mergi sa cumperi dute cu codurile de pe site ai reducere ....

 

Paul moto parca e pe Calea Martirilor, nr 103

Editat de Aragon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paul Moto---Calea Martirilor-spre Giroc-pe partea stanga,e super ok omul si de incredere...si are echipamente acolo,poti proba direct...

Editat de cata84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este unu si pe Bulevardul 16 Decembrie.Nu am gasit magazinul online.

Nu mai e . chiar daca se vede in vitrina echipament moto , daca intri te scoate afara :)) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

S-a mutat la Resita.

 

 

Inseamna ca in Sag a ramas doar microbuzul inscriptionat :) (vis-a-vis de vechea locatie)

 

Domnilor , la Resita s-a mutat Ramona si implicit magazinul de anvelope Heidenau . La Sag a ramas Maxiscooter , exact acolo unde este microbusul . Cu stima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Din pacate nimic nou pe frontul de vest. Avand in vedere cum a scazut piata moto din Timisoara m-as mira sa aiba cineva curajul sa investeasca in domeniul asta. Ar fi o afacere moarta din start. In Ungaria nu stiu sa-ti recomand nimic ( apropos, daca stie cineva de vreun magazin moto mai rasarit in Szeged, va rog postati aici un info... ). In rest, cel mai apropiat magazin este Louis la Vienna. Iar cu Louis pe langa unele lucruri bune....povestea e mai lunga : preturi nesimtite care cresc la fiecare 1 ianuarie, fara jena. Pentru motoare simple si uzuale gasesti de toate, piese si accesorii. Dar daca ai un motor un pic mai iesit din tiparul comercial...atunci poti sa uiti. Echipamentul....cam la fel : cele accesibile sunt niste gioarse, alea faine necesita vanzarea unui rinichi ca sa le poti cumpara. Sau poate avem noi prea putini bani......nu-i asa ca traim intr-o tara trista? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Szeged ai roadside.hu...dar ia distribuitori luis ca so kronaumoto la noi.

In Budapesta sunt cateva mai mari din care as aminti Shox.hu . Acolo gaseati si marci mai de renume si branduri mai mici (qsa cum au louis marca lor). Cunosc pe cineva care dupa ce am returnat haine si casca la louis chiar de ziceau ca is 5xl si-a luat de acolo echipament la juma de pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...