Jump to content
Garcya

Comenzi USA - eBay - Amazon - FARA Taxe Vamale - FARA Comision

Recommended Posts

Salut! Vreau asta

Care este pretul final? Aici sau PM. Mersi!

Salut! Vreau asta

Care este pretul final? Aici sau PM. Mersi!

Salut, ti-am raspuns pe mail

Salut! Ai PM.

Am raspuns

» Post actualizat in 17 Nov 2017 15:14

Incepand cu azi 17 Noiembrie pretul la transport din America scade la 20$ / kg

Salut!

Un prieten care nu are cont aici are nevoie de aceste produse din USA:

https://www.ebay.com/sch/sis.html?_itemId=null&_nkw=4+NEW+Fuel+D564+Beast+17x9+6x139+7+6x5+5+12m&_trksid=p2047675.m4100.l9146

https://www.ebay.com/itm/Black-LED-Front-Grille-Grill-Fit-For-Ford-Ranger-T6-Pickup-Raptor-2015-2016-2017/272867636807?fits=Make%3AFord%7CModel%3ARanger&hash=item3f882db647:g:PF0AAOSwZtlaFkZI&vxp=mtrm-Black-Mac

https://www.ebay.com/itm/FORD-RANGER-MK2-PX-XLT-XL-T6-GREY-WILDTRAK-FENDER-FLARES-WHEEL-ARCH-2015-2018-17/272819947603?fits=Make%3AFord%7CModel%3ARanger&hash=item3f85560853:g:ysIAAOSwO1hZkqKp&vxp=

https://www.ebay.com/itm/BONNET-HOOD-SCOOP-MATTE-MATT-BLACK-ORANGE-FLQ-FOR-FORD-RANGER-MK2-PX2-15-16-17/182938354105?fits=Make%3AFord%7CModel%3ARanger&hash=item2a97f9c1b9:g:9rMAAOSwCJxaIQGG&vxp=mtrmtrhined-Wheels-Rims/292409635604?hash=item4414f8f314:g:2skAAOSwlxRaXL1L&vxp=mtr

Care ar fi costurile?

Salut,

La primul link cred ca erau niste jenti, nu aduc asa ceva din America, sunt prea mari.

Restul sunt produse de pe China, pret FINAL nu am cum sa zic, din considerente vamale.

Ce pot sa fac este sa-i fac pret pe produs dupa care o sa plateasca 10 lei / kg transportul pieselor si EVENTUAL 20% din valoarea care o declara vanzatorul pe colet, in 90% din cazuri valoarea este foarte mica deci nu plateste nimic.

Daca nu are cont aici, sa scrie pe email adrian@uk-ro.com ca sa nu facem telefonul fara fir, ii explic restul acolo

Marimea la geaca este out of stock

Este out of stock pe negru, dar este pe stoc pe gri. Eu gri vreau, 2XL. Si pantalonii tot gri.38.

Este out of stock pe negru, dar este pe stoc pe gri. Eu gri vreau, 2XL. Si pantalonii tot gri.38.

Da, scuze, nu am fost eu atent.

2.300 lei produsele livrate in America la mine.

De acolo 20$ / kg include transport pana la Timisoara si toate taxele.

Pentru comanda trimite pe PM adresa de livrare si acolo iti dau restul detaliilor

Buna

O cerere mai neobisnuita. Am un prieten care ma bate la cap sa iti scriu (nu are cont aici). El vrea urmatoarele "jucarii":

1 buc avion:

1 buc motor avion:

In Romanica la un magazin de modelism el a gasit avionul la 3500 ron, si motorul la 1800 ron. Vanzatorul nu face nici un discount daca le cumpara pe amandoua ....

Poti aduce asa ceva? Cat il costa daca ii aduci avion + motor(adica amandoua), sau separat (avion separat si motor separat)?

Am vrut sa iti trimit PM dar ai casuta plina.

Edited by raluca_carlan

Buna
O cerere mai neobisnuita. Am un prieten care ma bate la cap sa iti scriu (nu are cont aici). El vrea urmatoarele "jucarii":
1 buc avion:
1 buc motor avion:
In Romanica la un magazin de modelism el a gasit avionul la 3500 ron, si motorul la 1800 ron. Vanzatorul nu face nici un discount daca le cumpara pe amandoua ....
Poti aduce asa ceva? Cat il costa daca ii aduci avion + motor(adica amandoua), sau separat (avion separat si motor separat)?
Am vrut sa iti trimit PM dar ai casuta plina.

Salut,

Am eliberat casuta, sorry.

Ca si idee, avionul sunt sigur ca este MARE si o sa se calculeze volumetric, deci ca sa fac o estimare am nevoie de dimensiuni.

Ca si transport si import costurile sunt $20 / kg

Salut !

Pentru asta si asta, cat ar fi totalul pana in Bucuresti?

Mersi!

Salut,

350 lei pana in RO + curierul de la Resita la tine aprox 15 lei

» Post actualizat in 04 Apr 2018 16:00

up

Salut,

330 lei pana in RO

» Post actualizat in 06 Jun 2018 13:02

Salut, un pret pentru astea livrate acasa (Brasov)?

https://www.extremeterrain.com/teraflex-leveling-kit-jk-1155200.html

Multumesc.

Salut, ce greutate au piesele aprox ?

Costul de transport din US este 20$ / kg include toate taxele

Orice produs ? Chiar si husa de telefon sau alte chestii ? De exemplu daca vreau sa iau o husa de telefon se poate ? Sau trebuie sa iau si altceva pe langa.