Sari la conținut

Accident grav calea victoriei


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

Sănătate domnișoarei motocicliste.

 

Încerc cu greu să fac abstractie de comenturile fără sens sau răutăcioase.

 

Orice ar fi făcut (cu sau fara vină) s-a întâmplat o nenorocire.Ar trebui să o sustinem, fiecare în felul său. E colega noastră!!!

Să fereasca Dumnezeu de probleme de genu. Din păcate vorbesc în cunoștință de cauză.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fiti atenti ce s-a spus pe la TV in ultma vreme de motocicilsti

 

 

...si aproximativ s-a potrivit

of, un scelerat dejecteaza niste voma si toata lumea se uita in gura lui cum se prelinge otrava...

ia sa vedem cum ar fi daca as iesi eu la teleu si as spune ca ma bucur cand "crapa" un conservar....

jur ca daca o sa am ocazia o sa o fac... ochi pentru ochi.

 

cat despre invatat din accidentul altuia... pai daca ar trebui sa inveti... e rau.

grija mare ca e sezon la accidente.

regulile ce trebuie respectate sunt in mare parte evidente. grija, abilitate, atentie, nu forta aiurea, fii sigur pe tine si pe ce faci.

si mai e partea de noroc. sa nu ai bafta sa te ia un retard cu conserva pe sus ca ... nu te-a vazut, nu te-a auzit, nu-i pasa, il doare-n cot, sau abia asteapta sa crape un motociclist...

 

insanatosire rapida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca simt ca s-au facut niste nedreptati, poate e timpul sa mai deschizi niste topicuri la "moderare" sa ne mai distram si noi ca e plictiseala in timpul saptamanii! :)

Nu deschid. Editat de Kali
Jigniri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati linistiti ca i-au pus pumnul in gura, a fost intezis de CNA, nu el, toate programele de tip PAMFLET. O sa mai fie doar cateva zile.

Asta e, romanul nu stie de gluma, ce-i aia pamflet...

 

Unchiule, sa stii ca acel Banciu pe care il blamati voi a avut tupeu sa spuna multor lucruri pe nume si are o gramada de sustinatori.

E singura emisiune la care ma mai uit la vreun post TV romanesc, cand n-o sa mai fie n-o sa ma mai uit la nimic.

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati linistiti ca i-au pus pumnul in gura, a fost intezis de CNA, nu el, toate programele de tip PAMFLET. O sa mai fie doar cateva zile.

Asta e, romanul nu stie de gluma, ce-i aia pamflet...

 

Unchiule, sa stii ca acel Banciu pe care il blamati voi a avut tupeu sa spuna multor lucruri pe nume si are o gramada de sustinatori.

E singura emisiune la care ma mai uit la vreun post TV romanesc, cand n-o sa mai fie n-o sa ma mai uit la nimic.

Nu-i contest alte cele calitati nenea, nu il blamez...dar,(strict uman si motociclistic) nu pot digera un "pamflet" exprimat tare neferict in maniera respectiva...(poate nu stiu eu ce e o gluma...)

 

Toate de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati un mic off.

 

Eu ma uit la Banciu pt. ca imi plac trolii profesionisti. Nu-s de-acord cu el in multe privinte dar nici nu ma inflamez, orice-ar zice.

Dar de cind a zis-o pe aia despre motoristi si se aud in timpul emisiunii cum trec motoarele turate pe bulvarul ala care se vede-n spate, cam am asa o mica stringere de inima ca intr-o zi o sa vad un cocktail Molotov trecind prin geamul ala.

 

Eu nu pot sa inteleg spiritul asta de haita. Iaca a zis ca se bucura daca intra unu' intr-un copac. Iaca, si? Credeti ca nu se bucura destui, chiar daca n-o spun? :) Credeti ca o sa atraga energiile negative ale universului si-o sa avem accidente sezonul asta din cauza lui? Credeti ca avea cineva vreo parere buna sau indiferenta despre motoristi si a trecut in tabara cealalta pt. ca a zis Banciu? Cel mult o sa spuna unul care deja avea un dinte impotriva motociclistilor (a se nota ca nu zic "noastra" pt. ca nu am absolut nimic in comun cu niste oameni doar pt. ca am si eu doua roti motorizate sub c.ur) "hahaha, bine le-a zis-o, timpitii naibii". Si daca acelasi auzea apologia motociclismului de la altcineva, ce facea? Zicea "da-l in ma-sa de timpit, auzi la el, sa vorbeasca de bine motociclistii".

Nu stiu, citedata am senzatia ca forumul asta imi deschide o fereastra spre Neanderthal. "Tu vorbit rau trib la mine, eu spart la tine capul cu bolovan".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of, un scelerat dejecteaza niste voma si toata lumea se uita in gura lui cum se prelinge otrava...

ia sa vedem cum ar fi daca as iesi eu la teleu si as spune ca ma bucur cand "crapa" un conservar....

jur ca daca o sa am ocazia o sa o fac... ochi pentru ochi.

 

cat despre invatat din accidentul altuia... pai daca ar trebui sa inveti... e rau.

grija mare ca e sezon la accidente.

regulile ce trebuie respectate sunt in mare parte evidente. grija, abilitate, atentie, nu forta aiurea, fii sigur pe tine si pe ce faci.

si mai e partea de noroc. sa nu ai bafta sa te ia un retard cu conserva pe sus ca ... nu te-a vazut, nu te-a auzit, nu-i pasa, il doare-n cot, sau abia asteapta sa crape un motociclist...

 

insanatosire rapida.

Sa inteleg ca tu rulezi doar pe 2 roti? N-ai si B-ul?

Oricum aici nu-i vorba de nici un conservar ci de neatentie.Si-n plus mor destui si-n accidente auto. Poate chiar mai multi.Nu trebuie sa ne bucure nicicum moartea unor oameni. Indiferent de vehicul.

In orice caz sezonul a inceput rapid cu evenimente urate.Pacat.

Cine se uita-n gura lu' Banciu? Ala-i cu niste probleme la mansarda..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă tot gândesc că fata nevinovată de pe trotuar ar trebui să primească o vizită din partea unor motociclişti, să i se prezinte nişte scuze din partea comunităţii pe lângă obişnuitele "flori şi portocale" ce se duc de obicei la spital.

Cred că cei mai potriviţi pentru asta ar fi cei ce se grăbeau să-l viziteze pe Cap dePorc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă tot gândesc că fata nevinovată de pe trotuar ar trebui să primească o vizită din partea unor motociclişti, să i se prezinte nişte scuze din partea comunităţii pe lângă obişnuitele "flori şi portocale" ce se duc de obicei la spital.

Cred că cei mai potriviţi pentru asta ar fi cei ce se grăbeau să-l viziteze pe Cap dePorc.

Eu am inteles ca fata a plecat cu taxiul acasa...am cautat postul insa vad ca a disparut...

 

Sanatate multa motociclistei!!!

Editat de Cucciolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles ca fata a plecat cu taxiul acasa..

Tot ar merita scuze din partea comunităţii, ea şi chiar cei ce sunt treziţi noaptea de racerii de bulevard.

 

În tabăra noastră ce se aude, e spre bine fata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi inchide topicul pentru a stopa circul.

Daca apar vesti, va rog sa-mi lasati un PM, mie sau oricarui moderator cu rugamintea de a redeschide topicul.

Sanatate Ruxi!

 

 

Preluat de pe Facebook:

http://hairux.wix.co...dra#!about/c786

 

 

O sansa pentru Ruxandra

Suzana Elena Mateescu-Munteanu (mama)

 

EUR: RO91BTRL04404201111446XX

RON: RO45BTRL04401201111446XX

COD SWIFT: BTRLRO22

BANCA TRANSILVANIA-Sucursala /Agentia Lacul Tei

B-dul Lacul Tei nr. 109, sector 2, Bucuresti

 

 

Pentru informatii suplimentare sau sfaturi,

hairuxi@gmail.com

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu am dat o fuga pana la banca sa pot ajuta cu adevarat o fata care are nevoie DE AJUTOR nu de palavre.

Respect pt Admin care a postat anunt pe pagina principala....intradevar noi ai putem da o sansa la viata.....

Hai sa facem un minim de efort si sa donam un 10 euro si la cati suntem am putea sa ne bucuram impreuna cu ea de viata de motociclist....

Multa forta familiei pentru a rezista in asa momente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus si eu ceva, sper sa ii fie de folos cat mai curand sau mai tarziu sau... nici nu stiu...

E vremea sa lasam momentan deoparte comentariile referitoare la producerea accidentului si sa punem umarul la treaba pentru ea. Orice ajutor conteaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...