Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY MC - Open Season party BUCURESTI (sambata - 5 aprilie)


stefoctav
 Share

Postări Recomandate

Dragi prieteni, Chopper Academy MC are plăcerea să vă invite la petrecerea de început de sezon moto în data de 5 aprilie la Grill Pub în Regie

Ne vom distra cu muzică live, DJ, animatoare, tombolă şi multă voie bună.

 

După ce vă veţi delecta cu expoziţia de motoare de la SMAEB şi SAM, vă aşteptăm la Grill Pub să bem o bere bună, să mâncăm o fripturică şi să ne depănăm impresiile.

 

Biletul de intrare este oferit de noi, ca întotdeauna, şi constă într-un păhărel de tărie şi o slăninuţă afumată .... aşa ... de încălzire.

post-70385-0-49813600-1395396816_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sigur. Este petrecerea chapterului Calarasi. Incepe la ora 13 in aceeasi locatie unde se desfasoara si festivalul Black&White



Pe facebook, prietenii nostrii de la Phenomenon au lansat evenimentul din 5 aprilie cu cateva detalii privind concertul.

 

Detalii aici : https://www.facebook.com/events/616622101739295/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular




Mâine seară stop REGIE - GRILL PUB vis a vis de metrou semanatoarea stop tuica, slana, ceapa stop muzica si voie buna stop



A fost o seara minunata si multumim pentru asta celor peste 200 de participanti. Din pacate vremea nu ne-a ajutat si a trebuit sa ne inghesuim in interior insa ne vom revansa la Black & White din 8-10 august Lehliu.

Multumim Phenomenon si Pseudonoise pentru spectacol.

Editat de stefoctav
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu alaturi de voi impreuna cu baietii de la Moldavia Bikers.

 

Ce vroiam sa va rog... numerele de la tombola :D ca am luat si eu dar am adormit si nu stiu daca am castigat ceva :D

post-32310-0-45019600-1396870186_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...