Sari la conținut

Duminica 23.03 Calarasi-Silistra-Ruse-Bucuresti


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Fuserati ? Eu m-am trezit olecuta mai tarziu :D

O really?

 

Am fost, dar si cu doua masini pline de copii dupa noi, asa ca am luat-o batraneste.

Cred ca ne-am intalnit de vreo 3 ori pe traseu.

post-20786-0-43189300-1395568579_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala's eu cu prietena, merci pt poza. Ai fost rapid, nu credeam ca ai prins mare lucru. :) M-am intersectat si cu Capone la un moment dat in drum spre Brasov - el venea spre vulcani. Si azi m-am intalnit cu grupul lui peu la bac la Calarasi.

Editat de glucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

O really?

 

Cred ca ne-am intalnit de vreo 3 ori pe traseu.

Not me. Him sites_icon_arrow_down_small.gif :D

 

Ala's eu cu prietena, merci pt poza. Ai fost rapid, nu credeam ca ai prins mare lucru. :) M-am intersectat si cu Capone la un moment dat in drum spre Brasov - el venea spre vulcani. Si azi m-am intalnit cu grupul lui peu la bac la Calarasi.

Chiar mi-a facut placere intalnirea, chiar daca a durat doar vreo 2 secunde :) Ma gandeam ca tu esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Not me. Him sites_icon_arrow_down_small.gif :D

Am vazut poza postata de tine, GS albastru, nah... ale dracu' bavareze, toate arata la fel :)

 

Bravos nea' SDS, iar te duci sa rupi carciuma-n doua si nu dai nici un semn!!! Ntz ntz ntz....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos nea' SDS, iar te duci sa rupi carciuma-n doua si nu dai nici un semn!!! Ntz ntz ntz....

Pai la ce vreme a fost nu era pacat, ....plimbat, mancat si intors la baza, ... a fost brici :burnout:

Am vazut ca sambata ai fost la Vulcani si daca nu ti-ai exprimat dorinta de a merge cu Niko am crezut ca nu poti merge la Bulgari.

Poate ne sincronizam la urmatoarea iesire, ...vedem,poate urmeaza o Dalboka :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde mai exact e restaurantul ala din Tutrakan ? Nu stiam de el, trebuie sa-l incerc si eu cu proxima ocazie. E chiar pe malul Dunarii ? Daca ati avea ceva coordonate sau link ar fi tare bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era pe facebook un baietas care se intindea pe asfalt in Ruse. Ulei cica... :moron:

uite aici:

cred ca era fie cu gandul in balarii,fie a avut orbul gainilor...pata de ulei este vizibila

Editat de kappy666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,unul din baieti a franat pe ceva alunecos cu fata si a facut buf la 30 la ora la semafor, se mai intampla. Cauciucuri Pilot Road II mai vechi, ulei,asfalt alunecos, frana prea brusca.

Deci, paguba nu e mai mare decit un cauciuc nou si moale (BT R10, etc)? Ca asa se intimpla mai mereu.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai avea si presiune 1,65 in el...a verificat-o dupa,evident!



Eh, e normal sa te bronzezi pe asfalt, cei mai multi au facut-o. Important e sa nu cauti circumstante atenuante atunci cand nu au nicio importanta (sau nu exista)

Tu vrei sa ne spui ceva si nu stii cum? Zi, nu te mai abtine. Da,toti sunt fraieri,astia de la taste sunt cei mai smecheri. Intotdeauna exista niste circumstante,ca de aia se si intampla. Nu trebuie eu sa apar pe nimeni,dar imi aduc aminte cum toti sunt niste zmei si cand se intampla asa ceva putini recunosc si mai fac si publica situatia.

Plus incearca sa traga niste invataminte din ea.

Majoritatea se ascund ca sa le ramana lor aura de zei ai motociclismului.



Deci, paguba nu e mai mare decit un cauciuc nou si moale (BT R10, etc)? Ca asa se intimpla mai mereu.

Paguba nu e mare,doar zgarieturi pe carene si crashpad, speram ca si-a invatat lectia.

Editat de the mentalist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ca nu as fi luat-o si eu pe coaja...dar uleiul era mai in dreapta :) . cel care era urmatorul din spate a franat chiar pe petele de ulei si nu parea sa aiba vreo problema :)

(eu macar recunosc cand ma uit pe coclauri si ma trezesc in rahat )

bine ca nu la imprastiat si pe cel din fata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ca nu as fi luat-o si eu pe coaja...dar uleiul era mai in dreapta . cel care era urmatorul din spate a franat chiar pe petele de ulei si nu parea sa aiba vreo problema

(eu macar recunosc cand ma uit pe coclauri si ma trezesc in rahat )

bine ca nu la imprastiat si pe cel din fata

Eu eram "cel din fata",ne-am trezit cu ei pe jos in dreapta noastra la semafor...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mă credeam paranoia ca evit sa merg in grup cu unii pe care nu-i cunosc :)

 

se pare ca nu-i un obicei prost sa te plimbi doar cu 2 3 prieteni cărora le cunosti obiceiurile si ai încredere in ei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Duminica am chef de o tura pe care am facut-o la finalul anului trecut. Iesire prin Pantelimon pe drumul vechi spre mare, Lehliu-Calarasi- trecut cu bacul- Silistra- Ruse, mancat la Happy la Ruse si apoi Giurgiu-Bucuresti."

 

A numarat careva cati km are tura asta ? ( de fapt doar Silistra -Ruse ) multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Duminica am chef de o tura pe care am facut-o la finalul anului trecut. Iesire prin Pantelimon pe drumul vechi spre mare, Lehliu-Calarasi- trecut cu bacul- Silistra- Ruse, mancat la Happy la Ruse si apoi Giurgiu-Bucuresti."

 

A numarat careva cati km are tura asta ? ( de fapt doar Silistra -Ruse ) multumesc

Ai link de google maps in primul post, 120km.

 

 

P.S. Patitul este acum proaspatul posesor a unei perechi de cauciucuri noi Dunlop GPRacer!:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...