Sari la conținut

"Mie nu imi plac masinile"


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari!! foarte frumos filmuletul, si pot spune ca nici mie nu imi plac masinile. Cand mi-am luat motorul aveam de ales intre masina ( ceea ce imi recomanda familia) si motor ( pasiunea mea) si am ales cu sufletul, motocicleta ( un cbr f2 din 94). Pot spune ca a fost cea mai bune decizie de-a mea luata pana acum, nu regret nici o clipa ca am ales sa imi iau motor !!! bafta tuturor si asfalt uscat va doresc!!!!

Editat de skizzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

per total ok.

 

daca mi se permite, cateva observatii:

 

-as fi scos la montaj cateva secvente care nu mi se par ca aduc un aport benfic/pozitiv (e o scena cand unul o ia putin pe aratura pe langa parapeti, sau cand merg mai dezorganizat)

 

- avand in vedere titlul (Mie nu-mi plac masinile) as fi pus mai mult accent pe antiteza dintre masini si motoare, unele cadre cu omuleti blocati in trafic, asteptand, iar un motor trecand usor, pe langa ei, cumva accentuand senzatia de lilbertate oferita de motor (pe care o tot invoca mult, mai ales in clip).

 

- mai multa atentie la compozitie si focalizarea constanta (probabil au filmat cu dslr si se vede in felul in care pierd focusul in unele momente)

 

Sper ca nu deranjeaza opiniile mele :)

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios? Pe care ati alege-o? Tot doua locuri, doar ca moto e mai scumpa....

 

attachicon.gif25661477_3_644x461_mercedes-slk-mercedes-benz.jpg

 

attachicon.gif25661477_4_644x461_mercedes-slk-auto-moto-si-ambarcatiuni.jpg

 

attachicon.gifH-3.jpg

Hayabusa clar ! + ca mai e si o chestie care tine de gustul fiecaruia. Eu personal nu suport decapotabilele astea cu 2 locuri si mici. Daca puneai un Seria 3 Convertible, da, alegeam masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

de ce vreti sa incepeti discutii idioate despre ce decapotabila ii place fiecaruia, in loc sa comentati,pertinent, asupra clipului sau subiectului din clip...

 

mai aveti un pic si incepeti sa postati clipuri de pe youtube cu veyron decapotabil vs. busa turbo si alte k.k.turi....specific motociclism . ro .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si decapotabile cu 4 locuri si nu mai scumpe. Peugeot 307cc, 308 cc, volkswagen eos, etc

Cum ziceam, BMW Seria 3, Audi A4 Cabriolet, Opel Astra Convertible, etc :)

 

@Adrian---Pardon maestre, am terminat cu subiectu' asta. Scuze de offtopic :)

Editat de Grig.7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi intervievat motociclisti care par mai "cuminti" probabil ar fi avut un efect mai bun.

daca il faceai tu poate iesea mai bine , dar cum nu ai facut ciocu' mic si joc de glezne (invata sa apreciezi ce a facut cineva nu ce puteai face tu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

daca il faceai tu poate iesea mai bine , dar cum nu ai facut ciocu' mic si joc de glezne (invata sa apreciezi ce a facut cineva nu ce puteai face tu )

 

omul si-a expus o parere, destul de decent.

pana la urma de aia s-a postat linkul,nu ca sa dam ''like'' ca niste lingai, cum e moda pe facebook...

 

de unde pana unde stii tu ce putea face el? esti un fel de autoritate in domeniul video si nu stim noi?

 

daca s-ar f postat ceva de genul:

,atunci da, am fi facut cu totii ciocu mic si joc de glezne, dar pana una alta, eu zic sa faci tu un mic joc de glezne...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine filmul, dar as fi facut fade-urile putin mai scurte si as fi coborat piesa de fundal cu 50-60% pe portiunile in care vorbesc subiectii.

Per total, e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...