Sari la conținut

accident 29 martie sos Chitilei


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

Nu sunt cearceafuri, mie mi s-a parut ca erau bucati de material absorbant, gen hartie absorbanta, ca era mult ulei si combustibil pe asfalt. Sange n-am vazut.

post-877-0-28263400-1396101674_thumb.jpg

Editat de Hellryder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pana la urma de motociclist se stie ceva? Este bine? Sper sa fi fost ceva minor fara victime :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit urmatorul e-mail:

 


Am incercat sa dau un update acolo dar cum nu aveam cont ...

Well. Biker'u e OK (coleg cu mine), este in spital, cu mai multe complicatii dar cel putin este in viata, asta ca sa evitam speculatiile ulterioare daca au fost sau nu cearsafuri albe pe asfalt.
Erau absorbante pentru combustibil, motorul fiind facut armonica, se scurgea tot din el.
Norocul lui a fost echipamentul de protectie de top, in care investea tot timpul, BRAVA, aviz amatorilor.

Vina este in totalitate a soferului profesionist conform politiei (19 ani de la nastere ... doooh :o), dar nu ma mai mira nimic in romania, unde cred ca vom avea soferi de TIR de la 16 ani ;).

Sa ne auzim cu bine si asfalt uscat.

 

 

Vestile ne bucura si ii dorim sanatate colegului! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citat:

"(19 ani de la nastere ... doooh :o), dar nu ma mai mira nimic in romania, unde cred ca vom avea soferi de TIR de la 16 ani ;)."

 

Numai motociclistii au dreptul sa conduca la 19 ani? De ce tot timpul cautam vina la ceilalti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citat:

"(19 ani de la nastere ... doooh :o), dar nu ma mai mira nimic in romania, unde cred ca vom avea soferi de TIR de la 16 ani ;)."

 

Numai motociclistii au dreptul sa conduca la 19 ani? De ce tot timpul cautam vina la ceilalti?

Vina este in totalitate a soferului profesionist conform politiei (19 ani de la nastere ... doooh :o), dar nu ma mai mira nimic in romania, unde cred ca vom avea soferi de TIR de la 16 ani

 

De ce citesti doar ce vrei ??? de unde e ala profesionist la 19 ani daca a luat permisul acum un an??? si e atat de profesionist incat era sa il omoare pe om si acum e bun de plata!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...