Sari la conținut

Accident moto grav Pod ira (cluj-napoca)


~LeX~
 Share

Postări Recomandate

Vizitator suzuki_fan

La cum sunt legile în România, dacă scapă cu viață sigur până la anu' își ia R1.

Probabil va lua 2-3 ani cu suspendare și va fi pus să plătească stâlpu, asta dacă va fi de acord sf.Petru.

La cât de religioși sunt unii, sigur cred acum că cerurile sunt deschise și cade înapoi... și aici ar fi o problemă, să nu cadă iar pe stâlp după ce îl schimbă nea Dorel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi se ridica parul pe spate gandindu-ma cum era daca in acel loc era o statie de autobuz ,sau niste copilasi care au fost invatati ca se circula doar pe trotuar sau se trece numai pe zebra.

statie nu e acolo, dar cu 50 de metrii mai in spate stau autostopistii, de fapt tot un fel de statie dar neoficiala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un OM care greseste poate fi compatimit, inteles, iertat, eventual ! DAR, sa te urci pe o moto neinmatriculata (mai treaca mearga, desi ilegal), fara carnet (putea sa aiba 50.000 km pe scuter de 50 cm, nu se pune), pe o moto de asemenea factura ( SS cu "raspuns" violent) si sa circuli cu asemenea viteza (dupa cum arata bietul stalp, de moto ce sa mai vorbim - urmaresc forumul de vreo cinci ani si, parca, n-am vazut moto mai imprastiata ca asta), astea nu mi se mai par "greseli". Este un incostient al carui creier a ajuns in asemenea stadiu pentru ca a fost favorizat de sistem, sistem in care este tolerata si promovata incompetenta, prostia, incultura (vezi Salam). Nu vreau sa intru in categoria "scenaristilor" cu "daca erau prin preajma cine nu trebuia" dar parca n-as exclude posibilitatea, nu ? Exemplul motociclistei care a intrat in magazin, deplasand o masina parcata, care strivit o trecatoare, cred ca este concludent.

Sa-l judece D-zeu pentru ce a facut si sa stabileasca EL ce se va intampla mai departe cu individul. Nu pot sa-l numesc OM pentru ca Acela gandeste.

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...baaaa....unii din voi meritati niste palme...pffuuu..mai ales astia cu touringurile...besinosii astia burlaci...plini de invidie si de o aroganta crasa..INDIFERENT cum a gresit baiatul.....CAINILOR! CAINI SI SHACALI ce sunteti!!!

Pe mine ma enerveaza astia care iau partea acestor pulifirici inconstienti si criminali, care nu au nicio raspundere, arzand-o cu 200 prin oras, 'frate, e senzatia mea, ma doare in sula ca omor pe altii, ma doare in sula de orice" .

Vrei senzatie ? mergi in plb pe circuit, sau pe camp, sau sari in cap pe scari ! De ce sa murdaresti orasul cu organele tale? De ce sa omori pe altii? adica INDIFERENT ce faci, e ok, te iarta unii ca Bica! Sa te ierte pe banii si pielea lor !

 

Iar ipocrizia atinge cote maxime cand se baga si argumentul religios! Daaa... Ca dumenzeu te iarta... chiar daca esti dement, ucigas si egoistul lu' peste. Te iarta canci ! altfel n-ai ajunge in cimitir sau paralizat la 20 de ani, din prostie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma enerveaza astia care iau partea acestor pulifirici inconstienti si criminali, care nu au nicio raspundere, arzand-o cu 200 prin oras, 'frate, e senzatia mea, ma doare in sula ca omor pe altii, ma doare in sula de orice" .

Vrei senzatie ? mergi in plb pe circuit, sau pe camp, sau sari in cap pe scari ! De ce sa murdaresti orasul cu organele tale? De ce sa omori pe altii? adica INDIFERENT ce faci, e ok, te iarta unii ca Bica! Sa te ierte pe banii si pielea lor !

 

Iar ipocrizia atinge cote maxime cand se baga si argumentul religios! Daaa... Ca dumenzeu te iarta... chiar daca esti dement, ucigas si egoistul lu' peste. Te iarta canci ! altfel n-ai ajunge in cimitir sau paralizat la 20 de ani, din prostie.

Fiecare om trebuie sa parcurga ceva sau sa i se intample o serie de intamplari care in timp sa-i modeleze personalitatea...pentru unii e nevoie de ceva grav pentru unii mai putin grav..poate pentru el trebuie sa fie asa ca sa ii vina mintea la cap....viata e un mare pedagog cu fiecare din noi...eu prefer sa fiu indulgent ca poate intr-o zi si eu voi avea nevoie de indulgenta celorlalti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge banda :baubau:

Sarpele, mai acid ca niciodata ... :crack:

 

eu prefer sa fiu indulgent ca poate intr-o zi si eu voi avea nevoie de indulgenta celorlalti....

Mai...tu ce planuiesti sa faci?

 

viata e un mare pedagog cu fiecare din noi...

Tu ce ai invatat din episodul asta, daca nu e prea indiscreta intrebarea? (sa nu zici ca trebuie sa fii religios si indulgent?)
Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandeste-te daca mama lui ar citii ce scriem noi aici.

ii transmit lu' mama si lu' tata lui ca e mai dobitoci ca fisu', pa' motiv ca i-a luat la baiet ier seis.

aia's primii vinovati. nu de alta dar juniorul din poze nu arata a fi spetit de munca sa produca bani. poate ma insel, dar nu cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracu' Dumnezeu! Cate prostii i se pun in carca!

Cea mai mare marsavie a religiei e asta cu:" crede si nu cerceta". Care acum se transforma in "nu judeca". Ba judeca, pentru ca altfel o sa ajungi ca protagonistul topicului.

Cum nu cred ca in ultimele doua nopti somnul vostru a fost alterat de starea baiatului- repet- e ipocrizie maxima sa spui ca vrei sa se faca bine sau vrei sa moara. Va e indiferent, dar vreti sa pozati in super crestini sau super judecatori.

Sa judecam faptele. Si faptele nu-l avantajeaza de nicio culoare. E infractor oricum ai privi problema. Tot ce sper eu e ca DACA se face bine sa infunde puscaria! Bafta, Gigi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare om trebuie sa parcurga ceva sau sa i se intample o serie de intamplari care in timp sa-i modeleze personalitatea...pentru unii e nevoie de ceva grav pentru unii mai putin grav..poate pentru el trebuie sa fie asa ca sa ii vina mintea la cap....viata e un mare pedagog cu fiecare din noi...eu prefer sa fiu indulgent ca poate intr-o zi si eu voi avea nevoie de indulgenta celorlalti....

De ce te-ar mai interesa parerea altora despre tine, mai ales in situatii de genul? Cezi ca schimba ceva un topic pe un forum?

Suntem definiti de actiunile noastre si nu de parerea unor straini. O sa mi se rupa de ce o sa se scrie aici dupa ce nu mai sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te-ar mai interesa parerea altora despre tine, mai ales in situatii de genul? Cezi ca schimba ceva un topic pe un forum?

Suntem definiti de actiunile noastre si nu de parerea unor straini. O sa mi se rupa de ce o sa se scrie aici dupa ce nu mai sunt.

 

Duminica dimineata dumnezeu citeste forumul, practic aici se stabileste daca-l iarta. E evul mediu dar avem internet.

Editat de vladf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o curiozitate. ce e mai periculos? un R6 neinmatriculat pe mana unui maimutoi fara permis, sau 1 Ak 47 pe mana unui afgan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o curiozitate. ce e mai periculos? un R6 neinmatriculat pe mana unui maimutoi fara permis, sau 1 Ak 47 pe mana unui afgan?

un afgan cu ak47,fara permis,calare pe un R6 si cu 2 bombe bine ancorate de el:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefu' usor cu pianu pe scari ca ramai fara clape...

Mai acu ceva vreme cand ai deschis ochii pe ast forum cereai sfaturi in stanga si dreapta, acu ai devenit atoate cunoscator si zeu motociclistic.

 

Omu, eroul, zeul, cocalarul, infractorul ( depinde cum privesti ) a dat cu mucii in fasole, da rau de tot. daca pentru alde voi asta e suprematie pentru alde noi e cretinism infantil.

Noi astia cu touringuri, care stim ca motociclismul se intinde mai departe de limita orasului suntem invidiosi pe t4l3nt-ul tanarului . atat de invidiosi incat de invidie nu o sa [putem sa mai mergem, la benzinarie.

Eroul vostru nu e nebun si inconstient.... e doar infantil.

 

 

 

Compasiune am pentru parintii eroului... imi e mila de ei cu asa specimen drept odrasla.... inca o victima a "democratiei" de mahala si a unei proaste intelegeri a libertatii libertate in care ai doar drepturi si nu ai indatoriri....

 

 

Selectie naturala... sau cum ar spune un proverb chinez: cu cat maimuta se urca mai mult in copac cu astat mai mult i se vede fundul....

 

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un afgan cu ak47,fara permis,calare pe un R6 si cu 2 bombe bine ancorate de el:P

ala e full option fara piele :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Sarpele, mai acid ca niciodata ... :crack:

 

Mai...tu ce planuiesti sa faci?

 

Tu ce ai invatat din episodul asta, daca nu e prea indiscreta intrebarea? (sa nu zici ca trebuie sa fii religios si indulgent?)

invat ca viata nu imi apartine mie si ca faptul ca traiesc se datoreaza in primul rand unui fapt generos...ca trebuie sa fiu precaut si sa nu imi pierd luciditatea si judecata in anumite imprejurari...eu sunt credincios si dupa cum observi pun altfel problema cand vine vorba de viata si fragilitatea ei...voi credeti ca viata voastra e in mana voastra..povesti!!astazi te faci judecatorul aspru al acestui baiat..maine poate esti sub rotile unui tir...si nu pentru ca ai gresit tu in pilotare!nu pentru ca ai mers tare...!nu pentru ca nu ai fost precaut!!ci PENTRU CA DUMNEZEU TI-A INTORS TIE CEEA CE II DOREAI ACESTUI BAIAT..ma doare fix in fund care dintre voi si cum considera aceste cuvinte...aberatii..religie si manipulare..spalare de creier si alte prostii debitate de niste minti intunecate...si ca daca cel de langa mine sufera din cauza unei greseli a alui sau a celorlalti sa nu ma grabesc ca un blestemat sa adaug la suferinta lui condamnandu-l cu remarci de genu "pacat ca nu a luat stalpul" si alte satanisme...sau invinduind bietii parinti pentru deciziile luate de un om la 23 de ani...multi dintre voi aveti motociclete dar putini din voi intr-adevar sunteti oameni...pana acum pe topicul asta am vazut 2-3 care intr-adevar inca sunt oameni...restul sunteti niste animale rationale care veniti de nicaieri si mergeti spre nicaieri....satirele si alte talente imi provoaca dezgust...M-am convis de-a lungul timpului ca un om nu poate fi om daca nu e crestin!Si voi confirmati acestea...din pacate...eu genul asta de oameni il intalnesc in fiecare zi....sunt obisnuit...mai ales cu lipsa de bun simt si ipocrizia...dar va inteleg...in spatele acestor personaje se ascunde intoideauna un neputincios ,un pesimist si un om demn de mila si compasiune....;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

invat ca viata nu imi apartine mie si ca faptul ca traiesc se datoreaza in primul rand unui fapt generos...ca trebuie sa fiu precaut si sa nu imi pierd luciditatea si judecata in anumite imprejurari...eu sunt credincios si dupa cum observi pun altfel problema cand vine vorba de viata si fragilitatea ei...voi credeti ca viata voastra e in mana voastra..povesti

Pai cum vine asta? Adica Dumnezeu trimite ocazional printre noi cate un ascultator "de Salam" , fara permis de conducere , calare pe r6 , fara acte , cu 200 la ora prin oras ... drept pedeapsa ?

 

E lesne de inteles ca ti-e prieten ... dar despre ce vorbim noi aici ? Poate ti-e cel mai bun prieten ... poate are un suflet mare cat China sau incomensurabil ... dar faptele , gesturile si atitudinea afisata creioneaza portretul unui dobitoc.

Aceasta isprava NU ESTE O GRESEALA!!! - cand incalci toate regulile jocului , te arzi ...

 

Sunt de acord cu tine in schimb la capitolul - "calitate umana" ... pur si simplu nu pot intelege cum cineva poate dori/afirma ca doreste moartea unui individ ...

 

 

 

Numa' bine!

Editat de dks
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bica

Este alegerea ta sa crezi in ceea ce doresti si sa ai convingerile pe care le ai.

Mergand pe acelasi principiu, deasemenea este alegerea fiecaruia sa creada in ce doreste si sa detina convingerile proprii.

 

 

Firul se rupe in momentul in care, pe orice baricada te-ai afla, te consideri mai bun, mai just si mai 'ales', decat 'cealalta echipa'.

Multi dintre noi n-avem nevoie de prieteni imaginari care sa ne invete cum sa ne comportam si ce avem si nu avem voie sa facem.

 

Moralitatea nu-si are originile in religie, ci in educatie.

Dar nu vreau sa intru intr-o polemina contra religie, nu e locul aici.

 

Colegii de aici il judeca doar din punct de vedere social deoarece faptele si dovezile sunt clare:

- vezi profil pe facebook;

- vezi atitudinea de dinaintea intamplarii

- vezi particularitatile 'accidentului'.

 

Social vorbind, este un infractor, dovezile sunt clare. Banuiesc ca lipsa abilitatii de a vedea claritatea acestor dovezi ti se poate trage fix de la religiozitatea pe care o manifesti.

Daca ar fi sa incerc a-mi impune convingerile proprii asupra ta, asa cum procedezi tu, as putea spune ca nu esti religios per say, ci mai degraba superstitios.

 

Abilitatea de a judeca cu propria minte faptele si mediul inconjurator sta la bazele evolutie umane atat ca specie, cat si ca individ.

'nezeu nu are loc aici deoarece realitatea evenimentelor intamplate vorbeste de la sine.

 

Sigur, este normal sa simti compasiune - este natura umana. La multi insa compasiunea asta, de fapt, functia de a simti compasiune este limitata si direct proportionala cu gravitatea faptelor care le sunt dezvaluite in fata ochilor.

Compasiunea pe care o poti simti este direct proportionala cu atitudinea manifestat de infaptuitor.

Cata compasiune poti avea pentru o persoana care savarseste niste fapte extrem de grave cu premeditare??

Mai ales in aceste timpuri, unde oricine are acces la educatie si informare...

 

Personal eu am o admiratie si o neaintelegere totala fata de cei care sunt religiosi, personal nu pot intelege acest 'fenomen' si nevoia aceasta de a cauta solutii si intrebari oriunde altundeva decat realitatea mediului inconjurator, realitate pe care o experimentezi zilnic.

Dar asta e... daca toti am gandi la fel, rasa umana, probabil ar fi trait si acum tot in pesteri.

 

Eu zic ca ai varsta necesara si abilitatile corespunzatoare - ca sa nu mai zic experienta de viata - care sa iti permita o analiza strict asupra faptelor si atitudinii 'accidentatului'.

Strict din punct de vedere social.

Religia nu-ti poate oferi nici un raspuns aici.

Realitatea, asa cum am mai spus, vorbeste de la sine.

Nu poti sa comiti niste ilegalitati atat sociale cat si asupra propriei integritati corporale pentru ca apoi sa cauti raspunsurile in religie. Este stupid, sau cel putin, asa mi se pare mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...baaaa....unii din voi meritati niste palme...pffuuu..mai ales astia cu touringurile...besinosii astia burlaci trecuti de 35 de ani si cu pantaloni de piele batatoriti in poponeata...plini de invidie si de o aroganta crasa..INDIFERENT cum a gresit baiatul...ce mai conteaza ipoteze stupide "daca era nu stiu cine pe troturar.." daca daca daca..MA NU A FOST NIMENI PE TROTUAR!Nu suntem in povestea lu Creanga cu drobu de sare!..e inuman sa doresti moartea unui om...CAINILOR! voi va numiti motociclisti??Care de aici e motociclist?DaSchmutz si Motoreta si partzarii astia care nu stiu sa-si unga sau sa-si intinda lantu la cazanele lor??astia is marii experti care se fac aici judecatorii de viata si moarte la un amarat de 23 de ani hormonat si nematurizat?..Problema este ca aici...si cu aceasta ocazie (parca abia asteptata de multi din voi) fiecare isi da pe fata veninul si ura lor fata de alti oameni..!!Il numiti pe asta nebun si inconstient...dar voi va cititi replicile ma?CAINI SI SHACALI ce sunteti!!!Credeti ca rationamentul asta transant va face oameni?Voi,marii legiuitori?Daca Dumnezeu v-ar fi pedepsit pt cea mai mica abatere rutiera pe care a-ti avut-o pe motor...demult DAR DEMULT NU MAI ERATI MULTI IN VIATA!Indiferent daca esti crestin sau nu..OM trebuie sa fii nu CAINE!si sa pleci capul si sa taci!!recunoscand ca si tu si altul a-ti gresit poate de mai multe ori decat acest baiat...dar Dumnezeu are mila multa...si acestui fapt datorezi viata ta..om fara minte!!!!...Sa nu aud eu minciuni ca voi nu a-ti incalcat,voi mergeti cu 50 ..voi voi voi...minciuni...Sa multumesti ca nu ai fost tu...!!si sa intelegi ca poate Dumnezeu asta vrea sa iti arate din acest accident..ca puteai sa fi tu cel mort...!!Nu conteaza ca esti ateu..Dumnezeu nu da doi lei daca tu crezi sau nu in El!!...dar pentru rautatea cu care doresti raul acestui om ..maine,poimaine..s-ar putea ca EL sa iti ia viata mai repede decat crezi...chiar si mergand cu 40 km/h asa ca taca-ti fleanca si sa nu mai aud comentarii dinastea de bestii...pentru cei care nu simt compasiune macar sa taca si sa isi pastreze pentru ei remarcile lor diabolice ..

:10: :10: :10:

 

@Bica

Este alegerea ta sa crezi in ceea ce doresti si sa ai convingerile pe care le ai.

Mergand pe acelasi principiu, deasemenea este alegerea fiecaruia sa creada in ce doreste si sa detina convingerile proprii.

 

 

Firul se rupe in momentul in care, pe orice baricada te-ai afla, te consideri mai bun, mai just si mai 'ales', decat 'cealalta echipa'.

Multi dintre noi n-avem nevoie de prieteni imaginari care sa ne invete cum sa ne comportam si ce avem si nu avem voie sa facem.

 

Moralitatea nu-si are originile in religie, ci in educatie.

Dar nu vreau sa intru intr-o polemina contra religie, nu e locul aici.

 

Colegii de aici il judeca doar din punct de vedere social deoarece faptele si dovezile sunt clare:

- vezi profil pe facebook;

- vezi atitudinea de dinaintea intamplarii

- vezi particularitatile 'accidentului'.

 

Social vorbind, este un infractor, dovezile sunt clare. Banuiesc ca lipsa abilitatii de a vedea claritatea acestor dovezi ti se poate trage fix de la religiozitatea pe care o manifesti.

Daca ar fi sa incerc a-mi impune convingerile proprii asupra ta, asa cum procedezi tu, as putea spune ca nu esti religios per say, ci mai degraba superstitios.

 

Abilitatea de a judeca cu propria minte faptele si mediul inconjurator sta la bazele evolutie umane atat ca specie, cat si ca individ.

'nezeu nu are loc aici deoarece realitatea evenimentelor intamplate vorbeste de la sine.

 

Sigur, este normal sa simti compasiune - este natura umana. La multi insa compasiunea asta, de fapt, functia de a simti compasiune este limitata si direct proportionala cu gravitatea faptelor care le sunt dezvaluite in fata ochilor.

Compasiunea pe care o poti simti este direct proportionala cu atitudinea manifestat de infaptuitor.

Cata compasiune poti avea pentru o persoana care savarseste niste fapte extrem de grave cu premeditare??

Mai ales in aceste timpuri, unde oricine are acces la educatie si informare...

 

Personal eu am o admiratie si o neaintelegere totala fata de cei care sunt religiosi, personal nu pot intelege acest 'fenomen' si nevoia aceasta de a cauta solutii si intrebari oriunde altundeva decat realitatea mediului inconjurator, realitate pe care o experimentezi zilnic.

Dar asta e... daca toti am gandi la fel, rasa umana, probabil ar fi trait si acum tot in pesteri.

 

Eu zic ca ai varsta necesara si abilitatile corespunzatoare - ca sa nu mai zic experienta de viata - care sa iti permita o analiza strict asupra faptelor si atitudinii 'accidentatului'.

Strict din punct de vedere social.

Religia nu-ti poate oferi nici un raspuns aici.

Realitatea, asa cum am mai spus, vorbeste de la sine.

Nu poti sa comiti niste ilegalitati atat sociale cat si asupra propriei integritati corporale pentru ca apoi sa cauti raspunsurile in religie. Este stupid, sau cel putin, asa mi se pare mie.

Eu nu inteleg ceva la tine desi pari o persoana "citita" .... si asta ma face sa am oarecare "pretentii" de la tine... cum poti judeca tu CORECT o persoana dupa un profil de FB,dupa o gresala care pare sa-l coste viata pe respectivul si continui sa traiesti in tara asta in care IPOCRIZIA,PROSTIA si HOTIA sunt definitiile perfecte ale ROMANULUI.

Credinta este un subiect delicat si de CELE MAI MULTE ORI credinta au persoanele care au si o EDUCATIE CORECTA..... in istorie ,toti tiranii omenirii au fost oarecum persoane fara credinta in Dumnezeu ... de cele mai multe ori persoanele fara credinta sunt si persoane fara educatie.... asa ca te rog nu este locul si nici momentul sa ne explici aceste lucruri noua. Este fix treaba ta ca ai sau nu credinta .... dar fie ca ai fie ca nu ai credinta nu poti judeca o persoana dupa criteriile tale .... ce a facut baiatul asta (ca a mers fara carnet pe motor si ca a condus un motor ne inmatriculat) se intampla zilnic in Romania si sunt convins ca si voi la un moment dat ati cunoscut pe cineva in situatia asta ... si sunt extrem de convins ca NU ATI LUAT NICI UN FEL DE ATITUDINE fata de acea persoana. Nu am sa va cer sa nu mai fiti ipocriti , e fix treaba voastra , dar asa cum a mai spus un coleg aici pe forum ... daca ai cuvinte jignitoare la adresa acestei persoane atunci din respect pentru el ca OM nu posta nimic ... ignora acest theadru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu o saptamana inainte am trecut pe la sermoto si ma uitam cu pofta la R6-le asta facut praf de 'nea Mitica dar nu am avut destui bani sa il iau :( .Acum cred ca mai bine ma imprumutam , asa scapam mobra si poate scapa si baiatu asta.Sau macar isi mai lungea viata o vreme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@calimero:

Pai nu judeca nimeni dupa criterii proprii.

De cat legislatia rutiera si regulile de bun simt au devenit 'criterii proprii'?

Realitatea vorbeste de la sine, e chiar asa de greu de inteles?

 

Hai sa incercam totusi sa nu deviem discutia catre religie & co, nu-si are locul aici.

Plus ca emiterile tale viz'a'vis de 'personele fara credinta' sunt clar nedocumentate... deh, asa se intampla cand toate raspunsurile din viata ti le iei doar dintr-o singura carte.

Istoria ... hmm, ciudat ca aduci acest argument tocmai in sustinerea religiei...

 

Singurul merit pe care pot sa-l atribui religiei este acela ca a venit cu niste zicale care detin un profund simt al evidentului; in cazul de fata:

'Cauta si vei gasi'

De-o saptamana baiatul asta tot si-o cauta... nu cu lamanarea, ci cu farul deschis...

 

Repet:

De cat legislatia rutiera si regulile de bun simt au devenit 'criterii proprii'?

Tu ce respect poti avea fata de un infractor?

Judec pentru ca gandesc, vorba zicalei... problema in cazul de fata este ca insasi faptele il judeca.

Ma rog... problema lui...

 

PS: eu imi aleg foarte bine prietenii, poate si de aceea nu am mai multi decat imi trebuie.

Ce intelegi tu prin termenul de EDUCATIE CORECTA??

Poti sa-mi raspunzi pe privat, ca sa nu mai poluam topicul asta.

 

@ceilalti

Imi cer scuze ptr offtopic...

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...