Sari la conținut

Accident spectaculos.


Ciuprun Cosmin
 Share

Postări Recomandate

http://giurgiuveanul.ro/stiri/accident-spectaculos-pe-soseaua-bucuresti-in-giurgiu/

 

Motociclistul este usor ranit la mana.

 

Cu doua saptamani inainte, un accident asemanator s-a petrecut la o intersectie mai in spate, neacordanduse prioritate. Masina a plecat linistita in timp ce motociclistul avea clavicula rupta. ASA CA TREBUIE SA AVEM GRIJA LA MERSUL IN ORAS SI NU NUMAI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveti pic de imaginatie !

:)

In fine , sa spunem ca spectaculos este faptul ca a scapat . Astept sa vad mobra la vanzare , pe la Ploiesti :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spectaculos la felul cum a sarit el prin aer si cum s-a tarsait motocicleta vreo 30 m pe asfalt. Nu a fost nici o intentie din partea motociclistului de a frana. Cei care au fost acolo la momentul impactului au spus ca nu a fost atent, in locul producerii accidentului fiind si o denivelare destul de urata si majoritatea participantilor la trafic incearca sa ocoleasca denivelarea de pe prima banda fara a se mai asigura si asa cred ca s-a intamplat si in cazul de fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furca e ok, cadrul in mintile lui? Ma intereseaza o motocicleta ieftina pentru nevastamea :) Pana-si ia ea permisul o pun la punct...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ar fi o premiera ca pe un topic de accident sa se incheie o tranzactie :crack: Mai era acum vreo 2 ani un accident cbr de 900 parca, ofertat pe topic si luat de tipul ala cu gs-urile de 500 de pe la ... pitesti/ploiesti, reparat si pus la vanzare (atat m-a dus mintea la asocieri, mai mult nu se mai invart rotitele). Ce e drept, tipul parea ca le repara cu simt al raspunderii, nu carpeli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furca e ok, cadrul in mintile lui? Ma intereseaza o motocicleta ieftina pentru nevastamea :) Pana-si ia ea permisul o pun la punct...

Eu n-as lua una de care sa stiu ca a fost implicata intr-un asemenea accident, consider ca e purtaoare de ghinion... mai bine sa nu stiu.

(scuze, eu sunt superstitios)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut pe acolo dupa accident, carenaj praf, radiator spart, janta fata indoita, de furna nu stiu dar parea indoita din cadru de unde se prinde, cam atat, nu m-am uitat prea atent. asa politie mai rar, au lasat motorul nesemnalizat mai bine de 5minute, daca venea cineva mai tare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bune si accidentele..mai apar piese la vanzare...subscriu ce zicea cineva de curand dupa o drama de asta!

Suna foarte inteligent ce ai scris mai sus... M-as bucura enorm daca ti-ai revizui putin atitudinea. Nu iti tin morala, constat doar cu amaraciune ca pe mai multe topicuri atitudinea ta lasa de dorit. Probabil e de vina increderea mea exagerata in oameni, vorba aia, dezamagiti sunt doar cei care asteapta ceva. Cam cum astept eu sa vad la tine o schija de intelegere a aproapelui. E plina zona de detinatori ai adevarului absolut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i nimic rau ca mai crapa cite unu bine ar fi sa crape mai multi :rock:

 

 

Poate dai tu tonul. Nu de alta dar prin exemplu inveti pe cineva mai usor. Arata`ne ca esti zmeu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...