Sari la conținut

gs 500


Effect20CM
 Share

Postări Recomandate

Salut! as dorii si eu un sfat daca cineva cunoaste acest motor...poate cei de prin bucuresti il stiti....un prieten vrea sa il achizitioneze si nu stie multe lucruri despre el decat ce i-a spus proprietarul...in ultimul an nu prea a fost scos din garaj dupa cum se vede si in poze...la aceeasi bani a gasit si ceva adus din germania dar nu stie ce sa faca...nu vrea sa mai alerge prea mult dupa acte si etc...Multumesc !

 

atasez niste poze

 

sper ca proprietarul daca se afla printre cei de pe forum sa nu se supere ca am postat pozele fara acordul dansului.

 

post-81713-0-82755300-1397901846_thumb.jpg

post-81713-0-87205800-1397901850_thumb.jpg

post-81713-0-56083300-1397901853_thumb.jpg

post-81713-0-71662600-1397901856_thumb.jpg

post-81713-0-62431600-1397901859_thumb.jpg

Editat de Effect20CM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti place baga mana in buzunar si prinde iepurasul.

de placut ai place dar a mai avut ceva experiente cu cei de prin bucuresti care nu au fost oameni ca sa zic asa...si da domnee merge impecabil e ok si dupa ce la luat motorul era aproape praf...axa cu came culbutori etc...e vorba de un cbr 125....si nah...sincer omul mi s-ar parea de incredere dar nu poti sti,,amzis sa intreb pe forum poate cineva il cunoaste...

Editat de Effect20CM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care vrea...bai frate, ce dracu o dai cotita, doar stim toti ca vrei GS 500?

:)) buna asta...aici pe contul asta suntem 2 persoane eu care da vreau gs 500 si inca un prieten care intra de pe telefon :) el ma ajuta cu sfaturile voastre de aici cand eu nu am timp....sunt mai mult plecat si de aceea ..acum sa fim putin pe topic daca se poate...Multumesc

Editat de Effect20CM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult iubesc mobrele de 20 de ani cu 40.000 km in bord!

 

:10:

am vazut mobre din astea aduse din germania tot cu atatia km la bord...intradevar sunt putini km pentru varsta ei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cineva cunoaste acest motor...poate cei de prin bucuresti il stiti....un prieten vrea sa il achizitioneze si nu stie multe lucruri despre el decat ce i-a spus proprietarul

 

Asteptam proprietarul sa isi faca cateva conturi false,si sa apara si recenziile de bine.(optional,se poate apela si la 2-3 amici de pe forum)

 

-On-topic 1 : E aiurea frate,adica nu ai incredere in ceea ce ti-a spus proprietarul, ,,,,dar ai avea incredere in ceea ce iti vor scrie niste necunoscuti aici ?

-On-topic 2 : Recomand motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam proprietarul sa isi faca cateva conturi false,si sa apara si recenziile de bine.(optional,se poate apela si la 2-3 amici de pe forum)

 

-On-topic 1 : E aiurea frate,adica nu ai incredere in ceea ce ti-a spus proprietarul, ,,,,dar ai avea incredere in ceea ce iti vor scrie niste necunoscuti aici ?

-On-topic 2 : Recomand motorul.

bun inteleg ce zici tu , il recomanzi ca model sau il sti personal pe cel ce il vreau eu? stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca model,dar cel mai bun sfat este sa va duceti sa il vedeti personal.Asa se ia cea mai buna decizie,ca din cateva poze,nu va dati seama ce e acolo.

asa este , multumesc pentru sfat , oricum o sa merg sa il vad cat de curand

 

Ca model,dar cel mai bun sfat este sa va duceti sa il vedeti personal.Asa se ia cea mai buna decizie,ca din cateva poze,nu va dati seama ce e acolo.

ei bine am rezolvat si cu suzi...s-a hotarat un prieten de al meu sa o vanda pe a lui si o iau de la el ...la pret bun...cu ceva modificari...rezervor model 2003 ...codita ridicata etc...mai sunt bani de bagat in ea la estetica...vopsea ...si cateva modificari la sa...in rest e super ok pentru mine...am sa pun ceva poze...multumesc tuturor pentru sfaturi si pentru intentia de a ma ajuta, Stima

 

Ea e viitoarea mea suzi :D

pentru varsta ei arata bine si merge la fel de bine...dar o sa am eu grija de ea sa arate si mai bine la estetic :D

post-81713-0-34628100-1398191936_thumb.jpg

post-81713-0-17746400-1398191955_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...