Sari la conținut

Accident Yamaha R1 vs Ford Mondeo [Eroii Revolutiei 21.04.2014]


wtf?
 Share

Postări Recomandate

Vis-a-vis de biserica Eroii Revolutiei a avut loc un accident, Yamaha R1 >2004 cu un Ford Mondeo.

Din cate am inteles era o fata la ghidon in stare oarecum ok, in drum spre spital pentru investigatii.

Din pacate n-am putut afla mare lucru pentru ca prietenii care erau cu ea erau prea aroganti sa-i raspunda unuia in pantaloni scurti iesit (pe jos) la plimbare.

Sanatate fetei.

 

Numarul de inmatriculare al R1-ului era rabatat, am putut vedea doar ROJ.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0KDEDttoD9I

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Am observat si eu chestia asta, cand esti "civil" si vrei sa vorbesti cu un motociclist (in special cei cu motoare de viteza), primesti raspunsuri de astea de parca esti vreun cersetor la semafor. Asa si asta din clip, intrebi cu seriozitate cine e fata implicata in accident, si el raspunde "Vasilica".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipa era pasagera... toata lumea cica este ok. nu pot da mai multe detalii decat ceea ce v-am spus pt ca asta am aflat si eu acum de la amicii lor care sunt la spital la bagdasar arsenie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste jegosi de oameni toti astia de o ard in besini de mari smecheri.

 

Pacat ca din cauza unor dobitoci ca aia de au comentat, toti suntem catalogati impertinenti, nesimititi si lista continua.

 

Insanatosire grabnica rider`ilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat si eu chestia asta, cand esti "civil" si vrei sa vorbesti cu un motociclist (in special cei cu motoare de viteza), primesti raspunsuri de astea de parca esti vreun cersetor la semafor. Asa si asta din clip, intrebi cu seriozitate cine e fata implicata in accident, si el raspunde "Vasilica".

bai ...TATUAEZA TI pe brat un .... BIKER INSIDE..... sa vezi atunci cate informatii scoti...mai ca la SRI

 

un lucru DEMN de retinut au spus baietii aia:

 

AU IESIT TOTI SOFERII DE WK.END!!!!!!!

 

pacat ca NU au tinut cont de asta si ei si un prieten tavalit ieri

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este o intersectie FOARTE tampita aia

 

masinile stau alandala spre semafor si te manaca sa o iei pe linia de tranvai pana la refugiu ....asa fac tot timpul... insa de pe strada perpendiculara scoate cate unul botu sa vireze la stanga spre adesgo insa nu te vede din cauza masinilor oprite in rand

 

la ce vreme a fost pana acum chiar ca toti motociclistii suntem de wkend..... pe sezonul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis-a-vis de biserica Eroii Revolutiei a avut loc un accident, Yamaha R1 >2004 cu un Ford Mondeo.

Din cate am inteles era o fata la ghidon in stare oarecum ok, in drum spre spital pentru investigatii.

Din pacate n-am putut afla mare lucru pentru ca prietenii care erau cu ea erau prea aroganti sa-i raspunda unuia in pantaloni scurti iesit (pe jos) la plimbare.

Sanatate fetei.

 

Numarul de inmatriculare al R1-ului era rabatat, am putut vedea doar ROJ.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0KDEDttoD9I

atitudine de cct....din partea lor....bine ca este ok..

off.ti-ai gasit nasul panaramo care esti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intersecti o cunosc foarte bine, trebuie sa fi foarte prost sa o arzi pe linia de tranvai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce credeti ca papagalul ala care a raspuns are 10 ore de condus cu motorul? Referitor la linia de tramvai, este o regula de baza, nu calci linia de tramvai pe longitudinala, perpedicular sau nu mai putin de 60 grd ! Auzi cu vorbesc...ce pm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt impacat cu ideea, mi-am facut datoria incercand sa-i ajut.

Din pacate ala cu muschi in pantaloni de femeie si-a facut datoria stricandu-mi intentia.

Pai daca tu pizdo care esti, stateai pe trotuar si comentai ca soferu a facut si a dres, ca sofer de weekend si prostii d-astea, TU n-ai ce cauta pe motoreta ma, rusine care esti, n-ai facut nimic in plus fata de aia care erau in trecere pe trotuar.

 

Mi-e rusine ca sunt bagat in aceeasi oala cu specimene de genul asta, au ajuns motocicletele un fel de perechi de blugi cu crapaturi si franjuri care toata lumea si le cumpara ca sunt la moda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil daca intrebai de un nickname ceva ... erai tratat altfel.

 

Eu sunt impacat cu ideea, mi-am facut datoria incercand sa-i ajut.

Din pacate ala cu muschi in pantaloni de femeie si-a facut datoria stricandu-mi intentia.

Pai daca tu pizdo care esti, stateai pe trotuar si comentai ca soferu a facut si a dres, ca sofer de weekend si prostii d-astea, TU n-ai ce cauta pe motoreta ma, rusine care esti, n-ai facut nimic in plus fata de aia care erau in trecere pe trotuar.

 

Mi-e rusine ca sunt bagat in aceeasi oala cu specimene de genul asta, au ajuns motocicletele un fel de perechi de blugi cu crapaturi si franjuri care toata lumea si le cumpara ca sunt la moda.

De ce nu i-ai zis asta acolo ? Daca ii abordai si tu altfel probabil nu iti raspundeau asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vad nimic anormal atunci cand faci parte dintr-o coloana auto ,sa lasi libera intrarea si iesirea de pe un drum lateral.Este chiar obligatie.Daca te apuci sa depasesti coloana si-i consideri pe ceilalti doar decor ,se mai intampla si de-astea.



Acolo este o intersectie in 'Y" ,cei care doresc sa iasa de pe latura din dreapta ,fara prioritate ,o zbughesc si ei cand beneficiaza de un pic de mila sau loc fara sa poata vedea ce vine pe sina de tramvai ,din cauza coloanei deja formate.Clar nu au nici o scuza ,dar asta nu inseamna ca nu tre sa fii pregatit sa te trezesti cu unul de-a latul.



Daca era un enduro sau ceva mai inalt ,vedea peste masini ,asa...



(era sa zic ,calare pe oaia de motocicleta printre magari,ce sa vezi? )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt impacat cu ideea, mi-am facut datoria incercand sa-i ajut.

Din pacate ala cu muschi in pantaloni de femeie si-a facut datoria stricandu-mi intentia.

Pai daca tu pizdo care esti, stateai pe trotuar si comentai ca soferu a facut si a dres, ca sofer de weekend si prostii d-astea, TU n-ai ce cauta pe motoreta ma, rusine care esti, n-ai facut nimic in plus fata de aia care erau in trecere pe trotuar.

 

Mi-e rusine ca sunt bagat in aceeasi oala cu specimene de genul asta, au ajuns motocicletele un fel de perechi de blugi cu crapaturi si franjuri care toata lumea si le cumpara ca sunt la moda.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca nu inteleg ce relevanta avea numele ei.

si eu as fi raspuns la fel sa fi fost o cunoscuta de-a mea

 

"da ce te-ntereseaza?"

"si eu am un frate la brasov!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...