Sari la conținut

MotoGP la DIGI; Florin Ion & ceilalti comentatori


evil1
 Share

Postări Recomandate

Mie mi-a placut inclusiv de Pezevenchea. Omul e comentator/prezentator de sport si chiar le are, prezinta in fiecare dimineata stirile din sport la DigiFM. Are voce OK si stie ce spune de obicei.

Nu e lucru usor sa te ia sefu' de la fotbal si alte sporturi si sa-ti zica: "de maine comentezi MotoGP ca Florin Ion are treaba la F1.. "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 628
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nu stiu detalii, boss! Arunca in el cu intrebari, ca mai multe nu stiu. Cand il prind la telefon vorbim despre femei si zdrente :))) adica de acelasi lucru :)))

In caz ca citeste vreo fata, a fost o gluma. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am sunat aseara si am povestit la telefon. PLM, discutia s-a aprofundat si pe uscat nu prea merge :) Asa ca am pus repede punct si a ramas ca vb zilele astea.

 

Ar trebui deschis un nou topic cu kriminal comentator de MotoGp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru Florin Ion:

- cine a castigat concursul cu casca replica? Si daca v-a spus, fanul carui pilot era ?

-crezi ca se va deschide un topic cu DTM, aici pe motociclism.ro ?

-ramai la Digi? Si daca da ramai sa comentezi tot ce tine de sporturile cu motor ?

-Vlad Haralambie va comenta la Eurosport sau va ramane cu tine la Digi?

 

Pronosticul meu pe termen lung: Lorenzo nu o sa fie in primii 5 la general la sfarsitul anului 2017

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Florin Ion:

- cine a castigat concursul cu casca replica? Si daca v-a spus, fanul carui pilot era ?

-crezi ca se va deschide un topic cu DTM, aici pe motociclism.ro ?

-ramai la Digi? Si daca da ramai sa comentezi tot ce tine de sporturile cu motor ?

-Vlad Haralambie va comenta la Eurosport sau va ramane cu tine la Digi?

 

Pronosticul meu pe termen lung: Lorenzo nu o sa fie in primii 5 la general la sfarsitul anului 2017

Salut.

- concursul a fost castigat de un domn din Constanta (nu stiu ce preferat avea). Am pus la noi, pe facebook, pe Grila de Start oficial, inregistrarea tragerii la sorti. De concurs s-au ocupat cei de la marketing.

- despre DTM vino pe facebook, pe Grila de Start oficial, si discutam acolo.

- momentan sunt la Digi si voi comenta sport cu motor (ce mai avem in portofoliu).

- despre Vlad nu pot sa iti dau detalii,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- concursul a fost castigat de un domn din Constanta (nu stiu ce preferat avea). Am pus la noi, pe facebook, pe Grila de Start oficial, inregistrarea tragerii la sorti. De concurs s-au ocupat cei de la marketing.

Casca o fi fost castigata de user-ul Trotinel :) Cand o sa se intreaca ( speram anul asta :) ), cu casca noua pe cap deja o sa aiba un avantaj . Stulewa o sa plece cu handicap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...