Jump to content

Cizme de probă

Recommended Posts

Bună ziua! Aș avea o rugăminte, la un posesor de cizme moto speed măsură mare (46+) dacă poate să mă ajute cu o probă să văd exact ce măsură mi se potrivește mai bine.Doresc să îmi achiziționez și nu vreau să cumpăr ceva care să nu mi se potrivească. Dau o bere bună :cheers:

Sa sti ca depinde si ce model(marca) vrei sa cumperi.Eu unu port 45 in mod normal,dar am avut o pereche de cizme probiker 45 care imi veneau cam fixe.Acum am o pereche tcx care sunt tot 45,dar imi vin perfect

Cunosc problema...dar măcar cât de cât...și la adidași diferă...la care am 46 jumate, la care 47...și la ghetele moto de obicei cam cu un număr mai mare se iau...acum ce să zic...sper să găsesc de o probă...

la Smaeb aveai ocazia sa probezi multe modele, acum nu iti ramane decat sa cauti magazinele moto separat si sa mergi sa le testezi cizmele. Sau de la alti motoristi binevoitori.

Bună ziua! Aș avea o rugăminte, la un posesor de cizme moto speed măsură mare (46+) dacă poate să mă ajute cu o probă să văd exact ce măsură mi se potrivește mai bine.Doresc să îmi achiziționez și nu vreau să cumpăr ceva care să nu mi se potrivească. Dau o bere bună :cheers:

Sunt pe OLX.RO niste cizme XPD marimea 46 (la xpd am obs ca sunt un pic mai mari decat restu). Spor!

Cunosc problema...dar măcar cât de cât...și la adidași diferă...la care am 46 jumate, la care 47...și la ghetele moto de obicei cam cu un număr mai mare se iau...acum ce să zic...sper să găsesc de o probă...

traiesti pe picior mare! :)

problema este că sunt 2 picioare mari...dacă era doar unul mă descurcam cumva :))

Poti incerca la Madras, au pe stoc o pereche de cizme marimea 47 .