Sari la conținut

Accident centura Buzau 11 mai


Silviu101
 Share

Postări Recomandate

Accident pe centura Buzaului in sensul giratoriu spre Ploieati.Motorul,unul de strada,nu am recunoscut modelul,mai bine de jumatate distrus.Ride-rul nu era acolo.Era insotit de un grup mai mare.Cine stie mai multe detalii va rog sa postati.Sper ca omul sa fie ok.

 

E in acelasi loc unde a avut accidentul pe 1 mai in care era implicata o fata.La coborarea de pe pod in sensul giratoriu.

Editat de Silviu101
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi sunt in viata. Am vb acum cu medicii de la UPU. Daca ii cunoaste cineva personal si au nevoie de ajutor in Buzau, va rog sa ma contactati sau sa puneti aici. Ca nu sunt singurul care poate oferi ajutor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

centura aia a buzaului e prea tentanta. acu vreo 2 ani avea sa ratez si eu iesirea spre Bucuresti. e facuta de asa natura de iti vine sa-i tot dai. iar capatul apare prea brusc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ar fi să ştim mai multe despre accident şi cine a fost implicat şi dacă se poate şi ceva despre cauza(cauzele) care au condus la producerea evenimentului.Le doresc multă sănătate amândurora.

Amandoi sunt in viata. Am vb acum cu medicii de la UPU. Daca ii cunoaste cineva personal si au nevoie de ajutor in Buzau, va rog sa ma contactati sau sa puneti aici. Ca nu sunt singurul care poate oferi ajutor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gsxr 1000 k8

 

Baiatul si fata sunt cat de cat ok as putea spune , el a fost dus la B are un picior mai nasol iar acum urmeaza si fata sa fie transportata ea avand probleme la bazin.

 

..

 

..

post-40356-0-39931000-1399837835_thumb.jpeg

post-40356-0-11430700-1399838067_thumb.jpeg

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cum s-a facut mobra aia,bai zici ca's din plastilina mobrele astea mai noi...

Motorul imi pare foarte foarte cunoscut.

Aveti idee la ce spital este baiatul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum arata motocicleta acum, vi se pare ca cauza este alta decit viteza prea mare pt skilul riderului? Au patit-o nspe mtociclisti cu prietenele pasagere.

Cine urmeaza?

 

Ca fapt divers, accidentele de bazin la femei, nu lasa pe viitor probleme la ducerea unei sarcini pina la capat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Spitalul militar a ajuns baiatul (asa am inteles)

 

Prin statia CB am auzit ca a intrat prea tare in giratoriu si a intrat intr-o masina. Atat stiu. Sursa "Statie CB" nu e cea mai credibila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gsxr 1000 k8

 

Baiatul si fata sunt cat de cat ok as putea spune , el a fost dus la B are un picior mai nasol iar acum urmeaza si fata sa fie transportata ea avand probleme la bazin.

 

..

 

..

Bai cum arata motoreta ... .... bine ca au scapat cu viata !

Insanatosire grabnica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gsxr 1000 k8

 

Baiatul si fata sunt cat de cat ok as putea spune , el a fost dus la B are un picior mai nasol iar acum urmeaza si fata sa fie transportata ea avand probleme la bazin.

 

..

 

..

Fata are probleme la bazin si umar/clavicula iar baiatul piciorul.

Din ce stiu, fata s-a dezechilibrat si i-a schimbat traiectoria, cel putin asta am aflat si eu.

Baiatul a iesti azi din operatie si este bine, la fel, din ce am auzit de la prieteni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Sunt foarte bine si sanatosi...si-au revenit ambii, cauza am inteles ca viteza cam mare a riderului care nu stia ce urmeaza dupa coborare, sa modificat de vreun an acolo sensul nu cred ca stia de el.. Este vorba de un baiat foarte ok din Bucuresti pe nume Nanu Alexe, acum are baiatul un zx10r din 2010 si e bine mersi... Era pacat sa se termine topicul fara un raspuns la intrebare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...