Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Grip - va multumesc si eu pentru tot ,

Dragos - motorul este la Geneva acum in drum spre casa .pacat ca nu ai facut niste poze .o sa va intalniti in curand la Bucuresti


» Post actualizat in 07 Sep 2014 03:56

am loc pentru Italia pe ruta Bucuresti - Venetia -Milano si imprejurimi dus saptamana viitoare si intors .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Am si eu un RSV Mille, tre' sa il expediez in Hamburg. Chestia e ca motorul e intr-o cutie de OSB (panouri). Ai avea cu ce sa mi-l duci cu tot cu cutie? Ai putea sa-l ridici din Radauti? Daca da, ai putea sa-mi spui un pret? Daca nu... nu.

 

Ganduri bune din Bucovina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sunt transportatorul oficial de motociclete al firmei Dementor KTM si Husqvarna .

Pot transporta cu profesionalism orice motocicleta atv sau echipament moto sau bunuri personale pe ruta Romania -Germania pe cateva rute prestabilite sau alte tari in functie de disponibilitate .

Exemplu de pret - incarcare din

- Bucuresti descarcare Frankfurt 200 euro

Organizez si transporturi speciale , de exemplu pentru vacanta va pot lasa motocicleta la o locatie unde se poate ajunge cu avionul rapid si nu este nevoie sa mergeti pe autostrada mii de km.

Pentru cei care cumpara motociclete ii pot ajuta si cu alte servicii in vederea cumpararii cum ar fi plata si verificarea vizuala a bunului . Detin chingi speciale si asigurare cmr in limita a 50.000 euro .

Adrian 0722.331.330

m-ar interesa sa aduc o motocicleta din germania, mai exact sa o cumpar si ma intereseaza un pret de transport si cum se procedeaza....., as putea merge si eu sa vad motorul..... iti las si un link cu ce m-ar interesa pe mine http://ww3.autoscout24.de/classified/259382276/?cd=635471690560000000&asrc=st|as si inca unul http://ww3.autoscout24.de/classified/259542906/?cd=635474288730000000&asrc=st|as as vrea sa stiu un pret pt fiecare traseu in parte pana in focsani , vrancea.

Mai am o intrebare, transport din belgia catre romania faci in cazul in care gasesc un motor pe acolo si daca crezi ca ne descurcam cu actele pe acolo. Ms

Editat de luk83
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ruta este Bucuresti , Sibiu, Timisoara , Arad , Budapesta , Nurnberg , Berna , Salzburg , Viena , Budapesta , Bucuresti .

Am loc de 2 motocicleta si l-a dus si l-a intors . Plecarea maine intors Miercuri - Joi . In Bucuresti Vineri sau Sambata .Adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Adrian. Am si eu nevoie de ajutor sa aduc o motocicleta din Germania in Bucuresti. Am doua locatii, inca nu m-am hotarat. Una este Augsburg, aproape de Munchen, cealalta mai departe, in nord - Neumünster. Te rog sa imi spui cand pot sa te deranjez la telefon sa ma lamuresti cu niste amanunte.

 

Toate cele bune,

 

Mihnea

0722.215.863

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adrian este un tip de nota 20 si il recomand din toata inima! Mai mult decat atat mi-a facut si o surpriza f placuta aducandu-mi motocicleta pe incredere fara sa ii fi platit un banut in avans si mai devreme decat ma asteptam!

 

Adrian multumesc inca o data! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti de transportat moto?? Nu ezitati sa apelati la serviciile d-lui "adrian45"!!!

Promtitudine-Profesionalism-Siguranta!

Nu vroiam sa sune a publicitate....e purul adevar!

Motocicleta mea "a beneficiat" de servicii ireprosabile! A fost transportata in conditii optime,la un pret foarte bun!

Germania(Stuttgart)-Romania(Brasov) in numai 3 zile...(stabilisem 4,dar a ajuns mai repede !)

 

Iti multumesc Adrian!! Cosmin Ghinea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor , va multumesc si eu , am facut ce era normal sa fac . Acum beneficiez de un VW Crafter nou nout asa ca o sa rup cu el UE-ul .

Maine se pleaca la Paris si Bruxelles , daca aveti ceva la intoarcere sunt liber .

O sa pun si poze cat mai multe in curand .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi iau o motocicleta din Spania, si eram interesat daca faci transporturi si din Spania, oricum inca pun bani la ciorap si doar la anul am de gand asa o achizitionez, dar m-am gandit ca nu strica sa ma interesez din timp. Ms pentru reply.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...