Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

Nu prea a ajuns mâine zi la prima ora ;) oricum, ai scris cu mai multe înțelesuri...

Am avut de transportat mobra din Buc in Germania, a plecat seara pe 13.08 si a ajuns dinimeata la prima ora pe 15.08, mai erau cateva mobre cu destinatia Germania... :bike-037:

 

attachicon.gifIMG-20180820-WA0011.jpgattachicon.gif20180822_082047.jpg

 

Multumesc Adrian si Florin pt transport.

Drumuri bune.

Editat de BMWs1000RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Multumesc si eu de incredere , iata si Indianul .

indian 2.jpg

indian 1.jpg

indian 3.jpg

Incepand cu 3.01.2019 plecam in Anglia , Germania , Belgia , Olanda , Austria , Polonia si alte tari cu cereri speciale .

Va amintesc ca transportam cu profesionalism motociclete , masini si bunuri personale .

Suntem cea mai buna echipa de transportatori , masini noi cu soferi profesionisti si asigurari de marfa .

Grupuri de motociclete este specialitatea noastra , iata de exemplu din ultimele modele de de BMW-uri .

z0.jpg

z01.jpg

z02.jpg

z03.jpg

z04.jpg

z05.jpg

z06.jpg

z07.jpg

Incepand cu 3.01.2019 plecam in Anglia , Germania , Belgia , Olanda , Austria , Polonia si alte tari cu cereri speciale .

Va amintesc ca transportam cu profesionalism motociclete , masini si bunuri personale .

Suntem cea mai buna echipa de transportatori , masini noi cu soferi profesionisti si asigurari de marfa .

Grupuri de motociclete este specialitatea noastra , iata de exemplu din ultimele modele de de BMW-uri .

Pe langa transport , verificam acte si motociclete pe cat de bine posibil , platim la cumparare - va ferim de excoci -si putem face RAR-ul .

Adrian 0722.331.330 sau What App , rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul care se incheie a fost deosebit , a-ti reusit sa va cumparati motociclete , sa va mutati si sa faceti excursii unice in care firma mea a avut un rol cheie si datorita increderii acordate va promit sa fim si mai buni in 2019 .

Masinile au venit acasa de 3 zile si incepand cu 3 ianuarie 2019 incepem sa ne onoram comenzile .

Transportam cu profesionalism aproape orice incape in VW Crafter sau remorci inchise , deschise , lungi si scurte .

Desigur din Europa in special Germania si din Anglia , trebuie doar sa cereti o cotatie pentru orice tara .

Adrian 0722.331.330 sau What App sau rompadur@gmail.com

y1.jpg

z07.jpg

z01.jpg

y4.jpg

z06.jpg

a bmw.jpg

bmw 2.jpg

bmw 3.jpg

bmw 4.jpg

bmw 5.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Profesionalism la maxim , platim , verificam si raspundem de motocicleta , masina sau bunuri cu capul si cu asigurarea de 80.000 euro pe care o avem pe masini .

Astazi m-au anuntat de la Porsche ca a venit alta masina noua - trebuie sa ridicam stacheta pentru ca au crescut si pretentiile si mai ales valoarea motocicletelor si m-i se pare ridicol sa transporti o motocicleta de 12.000 euro cu o masina de 8.000 euro , ce sa mai spun ca numai saptamana trecuta am transportat un Porsche Cayen de 59.000 euro .

Sa nu fiu inteles gresit , am clienti in Europa firme straine care lucreaza exclusive cu mine si nu pot incarca in orice masina altfel ar folosi firme din tara lor .

 Avem plecare pe 28.02.2019 la Dublin,  orice aveti de transportat pe ruta Austria , Germania , Belgia , Olanda , Anglia raspundem la 0722.331.330  , Whats App si rompadur@gmail.com

Alta masina pleaca in Germania .

Facem si RAR - ul  ,  ajutam la inmatriculare si la sfarsit ramanem si prieteni . Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor , transport profesionist si dedicate motociclistilor si viitorilor motociclisti .

O masina pleaca maine 28.02.2019 la Dublin si este plina ochi dar avem 2 locuri la intoarcere Irlanda , Anglia , Belgia , Olanda , Germania si alte tari .

alta pleaca pe 3.03.2019 si sunt 3 locuri libere la dus spre Hamburg , la intoarcere este plina cu 14 motociclete KTM noi- noute ,

pentru clienti care abia le asteapta - sezonul sta sa inceapa-

saptamana trecuta cu masina cea noua - 70.000 km deja - am adus 7 Harley .

Lumea este nervoasa pe chopper dupa cum incepe anul .

harley1.jpg

harley2.jpg

harley3.jpg

harley4.jpg

Pentru comenzi Adrian 0722.331.330 , Whats  App sau rompadur@gmail.com

Cam asa se circula cu 7 Harley .

harley51.jpg

cand se merge cu asa masini ce spuneti ?

ne ocupam serios ?

bmw 2.jpg

bmw 3.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre' nea Adriane,da boier mai esti matale...8000 de iepuroi....de unde bre???E unii la noi pe strada de cara troace de astea pi doua roti, si are caruta de 3-4000 de ieuro plus cu un meleon jumate da chilomietri da cica e sigure bre,ca ari giamurili si scaunili ielectrici si e in siguranta mobrili !!Basca asigurare de transport la "SC.Sa moara mama de ta mint ca am", de nu ai tu si eu si tot neamul nostru :) :) Aia bre transportatori....

Sa iti traiasca noua caruta,sa te bucuri de ea si sa iti aduca ce doresti!Succesuri...Ti pup,pa....

PS:Avand in vedere ca Blacky a mea a costat 16300 iepuri,clar nu de mine era vorba...Plus ca de  mult timp m-am ecologizat si am trecut de la scanduri la aluminiu si neferoase.. :) 

PS 1:Buna mancarea la cantina Porsche... :) :) 

Editat de Cristi Nazarov
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-ai vazut la Porsche puteai sa ma saluti - mancarea nu e cine stie ce -

Prima poza cum s-ar spune calda , fata de cealalta am pus xenon din fabrica sa vedem si sa fim vazuti .

 Saptamana viitoare o punem si pe stada sa vedem ce stie .

crafter nou1.jpg

Multumesc pentru urari si sa va mearga bine .

In orice caz marketingul cu adusul gratis in diferite situatii - anul nou , paste , martisor , etc - este depasit de ani de zile .

Mai crede cineva ca pui motorina  si efort , nesomn , mancare , taxe si radare ca sa aduci cuiva motocicleta gratis .

Eu nu sunt platit suficient si asa si nu pot creste pretul sa ajung la realitatea din strainatate catre care tindem toti .

Totul s-a scumpit , salariile soferilor , masinile - pe ultima am dat cu 2,3mii mai mult decat cea de anul trecut - taxe si motorina .

Si pretul a ramas acelasi . Norocul meu ca lucrez si cu firme din strainatate care platesc pentru munca depusa in weekend si

curse de noapte altfel aduceam si eu gratis din cand in cand - ma rog poate mai des sa fac concurenta -

Pana la urma fiecare cantareste si face cum crede ca e mai bine pentru el si transportatori si clienti ca toti au loc unii de alti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut mai mult decat sa te salut....😀😀😀 Cauta cineva un air bag,remeber???

Desi pe aici pari sa muşti,in realitate imi schimbaşi parerea...😀

E loc de toata lumea,ce conteaza e sa fim domni,nu purtatori ilegali de fuste...Nu e vorba de tine...

Daca am apreciat un lucru si l-am recunoscut mereu,e faptul ca nu o dai dupa cireș cu angheboate,ci ca iti apreciezi munca si ceri bani pe ea!De aia suntem prin zona!

Doar votanții psd mai cred in gratuitati si servicii gratis!!! Stima.

Ps:tot Sprinterul de 3000 e fruntea!! Daca nu crezi,intreaba pe cineva la recepție. 😀😀😀

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Motoare scoatem din tara si bagam in tara , mobra din imagine v-ati prins a iesit sa ia aer de Anglia .

Atentie Luni-Marti plec in Polonia .

moto1.jpg

moto2.jpg

moto3.jpg

moto4.jpg

moto5.jpg

Alta masina pleaca pe 28.03.2019 la Paris

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,
 

Nu sunt un impatimit al forumurilor, insa mi-am spus ca trebuie neaparat sa contribui cu putinul meu la confirmarea profesionalismului domnului Adrian. Am decis asadar sa creez un cont ca sa postez experienta mea.

Pentru a incepe cu punctul culminant ca in orice poveste buna - hai sa va spun cum am dat un avans unui strain din alta tara, si toate economiile mele unui strain din Romania.

Cu 3 saptamani in urma cautam motorete pe siteuri din US/Canada si ma minunam de cat de frumoase sunt in timp ce plangeam ca pe la noi ori nu prea gasesti (Harley-Davidson) ori sunt cu preturi umflate zdravan. Am dat de acest thread si m-am decis sa pun o intrebare.

Domnul Adrian m-a indrumat sa caut motoreta in Europa, unde am reusit sa gasesc preturi bune si modele superbe, asa ca am dat inainte si am platit un avans de 500 de euro, si am inmanat un puhoi de bani (literalmente toate economiile mele) unui necunoscut, intr'o benzinarie, in baza unui act facut de mana. Din momentul in care ne-am intalnit, m-am linistit total desi sunt genul de om care s-a mai ars inainte si acum sufla si in iaurt; profesionalismul domnului Adrian este usor de remarcat.

2 saptamani dupa momentul avansului si multe (MULTE!) updateuri cu adevarat utile primite de la domnul Adrian in timp ce transportul se indrepta spre - si de la - destinatie, motoreta a intrat azi in tara 🙂 . Facem si RAR-ul impreuna, si apoi revin cu poze & update.
 

PS: Pana sa ridice motoreta s-au asigurat si ca merge bine / se aude bine si este frumoasa foc asa cum speram sa fie cazul. (si au verificat si actele)
 

Pe scurt - UP! Recomand! Nu puteam sa mai astept momentul de a lauda un om asa cum multi altii ar trebui sa fie ca Romania sa mearga intr'o directie in care ne dorim cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masini de transport noi si profesionalism asta ne caracterizeaza ,

O masina pleaca pe 8.04.2019 in Anglia si  putem incarca si din Polonia , Belgia , Germania , Austria , Olanda cu celelalte masini .

Transportam motociclete , masini si bunuri personale si de firma cu asigurare si factura .

Ultima masina a fost inmatriculata astazi si a plecat spre Passau sa incarce 8 KTM-uri .

B 71UNU.jpg

Adrian 0722.331.330 sau Whats App  si rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei sa va bucurati de ea si ca amintire o fotografie plecand de la RAR .

a ultimul.jpg

Masini de transport noi si profesionalism asta ne caracterizeaza ,

O masina pleaca pe 8.04.2019 in Anglia si  putem incarca si din Polonia , Belgia , Germania , Austria , Olanda cu celelalte masini .

Transportam motociclete , masini si bunuri personale si de firma cu asigurare si factura .

Ultima masina cumparata si inmatriculata astazi 3.04.2019

B 71UNU.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Maine 24.05.2019 pleaca o masina la Londra si se intoarce pe 28.05.2019 din Londra , trece prin toate tarile asa ca daca aveti motoare si masina , lucruri personale pe toate le putem incarca cu professionalism .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

moto 1.jpg

moto 2.jpg

moto 3.jpg

moto 4.jpg

moto 5.jpg

moto 6.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine 24.05.2019 pleaca o masina la Londra si se intoarce pe 28.05.2019 din Londra , trece prin toate tarile - Belgia - Olanda - Germania - Austria asa ca daca aveti motoare si masina , lucruri personale pe toate le putem incarca cu professionalism .

Asigurare si factura se subintelege , gasim , verificam , platim si la cerere asiguram ITP si RAR contra cost .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

moto 11.jpg

moto 12.jpg

moto 13.jpg

moto1.jpg

moto 7.jpg

moto 8.jpg

moto 9.jpg

moto 10.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut, 

 

Il recomand si eu cu caldura pe Adrian. Dupa ce am gasit un anunt care imi convenea, l-am sunat si in 3 h soferul lui era la vanzator in fata casei. Motorul a fost urcat in duba(dupa ce l-a achitat din banii lui) si intr-o sapt era in Romania. Adrian mi-a asigurat si RAR-ul contracost la 3 zile dupa ce motorul a ajuns in tara. Foarte profi.

Si acum poze cu mobra :) 

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44.jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (1).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (2).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (3).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (4).jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Transport profesional si client seriosi , asta e concluzia , saptamana asta plecam Anglia si Danemarca 18.07.2019 ,

tot ce aveti pe parcursul tarilor vecine ducem si aducem . Nu uitati transportam la  RAR si ITP , sfaturi inmatriculare .

Transportam pentru concedii la diferite aeroporturi sau pensiuni motocicletele , transportam si bagajele aferente .

Adrian 0722.331.330 sau Whats App , rompadur@gmail.com

B 911UNU.jpg

moto 9.jpg

moto 8.jpg

moto 13.jpg

moto 12.jpg

moto1.jpg

moto 11.jpg

moto 10.jpg

Asa se transporta profesional 4 BMW-uri noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...