Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

Pe 19.07.2019 se pleaca in Anglia si Danemarca , transportam cu profesionalism tot ce aveti de cumparat sau mutat , avem 3 masini care fac lucrul asta cu 3 soferi evident profesionisti , transportam la RAR si ITP ajutam cu inmatriculatul si cu achizitia ,

transportam in strainatate la diverse Aeroporturi sau Pensiuni motociclete cu care sa va faceti concediul .

Adrian 0722.331.330 sau What App sau rompadur@gmail.com

moto 10.jpg

bmw 4.jpg

b 911 unu 2.jpg

z01.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O motociceta din germania spre romania cat ar costa ? Caut sa achizitionez prima mea motocicleta si germania pare cea mai buna varianta  . Si daca imi poti da mai multe detalii depsre cum se desfasoara toata actiunea ? 

Multumesc anticipat.

Ps. Ti-am lasat si msg pe whatsapp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am masina acum in drum spre Londra unde ajunge pe 16.08.2019 . Se intoarce pe 17.08. spre tara si mai am 2 locuri libere sau bagaje.

Alta masina este Duminica la Amsterdam si pe 19-20.08 pleaca spre Cluj - Bucuresti si daca aveti ceva pe traseu v-a stau la dispozitie ,

Adrian 0722.331.330

B 71UNU.jpg

b 911 unu 2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.08.2019 la 21:41, adrian45 a spus:

Am masina acum in drum spre Londra unde ajunge pe 16.08.2019 . Se intoarce pe 17.08. spre tara si mai am 2 locuri libere sau bagaje.

Salut!

As vrea sa trimit un cauciuc de masina joia viitoare spre Ro, am vreo sansa cu tine?
Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Astazi 29.08.2019 o masina pleaca la Barcelona mai este un loc si alta pleaca Luni 2.09.2019 la Milano cu 6 motociclete am loc la intoarcere din Italia -Germania de 2 motociclete spre Romania A treia pleaca tot pe 2.09.2019 la Dublin am loc la intoarcere sa vedem pe unde vine in functie de comenzi . Transportul este profesional dupa cum v-am obisnuit cu asigurare de transport , masini noi soferi profesionisti si cel mai important suntem transportatorul oficial al motocicletelor KTM si Husqvarna Romania .

Facem RAR si ITP pentru motocicletele transportate daca este cazul .

Comenzi si sfaturi de achizitie la 0722.331.330 sau Whats App , mail rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem transportatorul oficial al motocicletelor KTM si Husqvarna Romania .

Astazi 29.08.2019 o masina pleaca la Barcelona mai este un loc si alta pleaca Luni 2.09.2019 la Milano cu 6 motociclete am loc la intoarcere din Italia -Germania de 2 motociclete spre Romania A treia pleaca tot pe 2.09.2019 la Dublin am loc la intoarcere sa vedem pe unde vine in functie de comenzi . Transportul este profesional dupa cum v-am obisnuit cu asigurare de transport , masini noi soferi profesionisti .

Facem RAR si ITP pentru motocicletele transportate daca este cazul .

Comenzi si sfaturi de achizitie la 0722.331.330 sau Whats App , mail rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

dupa ultima tura de anul asta unde am uzat’ de transportul asigurat de adrian pot recomanda din proprie experienta acum 

daca aveti nevoie de transport nu ezitati 

 

B44EF452-6D39-4DA3-822F-D6AB8DA8B203.jpeg

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am transportat tura lui Vlad 8 motociclete . Baieti super simpatici .

Plecare astazi pe 27.09.2019 la Dublin in Irlanda cu sosire Luni acolo . Intoarcerea prin Londra cu 2 locuri de motocicleta libere .

Alta masina pleaca la Varsovia  Luni 30.09 .

A treia masina pleaca in Spania si deschidem o ruta noua Bucuresti - Barcelona - Malaga dus intors .

Transporturile bineinteles profesionale tot ce aveti pe rutele de mai sus avem locuri de motociclete , mutari bunuri personale si masini .

Adrian 0722331330

IMG_4409.jpg

a moyo2.jpg

a moto3.jpg

a moto4.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut ,cat ar costa transportul de aici : 6380 St. Johann in Tyrol Kitzbühel, Tyrol,Austria.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costul este 300 euro cu verificare motocicleta si acte , maine este o masina la Salzburg daca te grabesti o ai acasa la sfarsit de saptamana .

Acum aducem din Polonia vine o masina incarcata cu 6 motociclete si alta pleaca spre  Germania , Belgia , Olanda .

Transportul este asigurat si se desfasoara cu incarcare - descarcare din usa in usa .

Adrian 0722.331.330 , Whatt App si rompadur@gmail.com

aa1.jpg

aa2.jpg

aa3.jpg

aa4.jpg

aa5.jpg

aa6.jpg

aa7.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Aducem din Anglia motociclete , Belgia , Olanda , Germania , acum este o masina pe drumul de intoarcere si am un loc liber .

Saptamana viitoare avem alta masina pe acelasi traseu .

Putem transporta si bagaje lucruri personale si de firma , soferi profesionisti cu toate gradele si experienta in transport .

Ajutam si la achizitie si la inmatriculare din Anglia mai ales , RAR , revizii si circa financiara .

Asigurare si factura , masini noi noute 3 la numar cu o investitie considerabila care spune totul despre inplicarea noastra .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com sau Whatts App .

 

B 71UNU.jpg

b 911 unu 2.jpg

Luni pe 2.12.2019 pleaca o masina in Anglia si Irlanda

doar un loc de motocicleta la dus si trei la intors

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aducem din Anglia motociclete , Belgia , Olanda , Germania , acum este o masina pe drumul de intoarcere si am un loc liber .

Saptamana viitoare avem alta masina pe acelasi traseu .

Putem transporta si bagaje lucruri personale si de firma , soferi profesionisti cu toate gradele si experienta in transport .

Ajutam si la achizitie si la inmatriculare din Anglia mai ales , RAR , revizii si circa financiara .

Asigurare si factura , masini noi noute 3 la numar cu o investitie considerabila care spune totul despre inplicarea noastra .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com sau Whatts App .


Luni pe 2.12.2019 pleaca o masina in Anglia si Irlanda

doar un loc de motocicleta la dus si trei la intors .

B 911UNU.jpg

B 71UNU.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina de maine 2.12.2019 este plina la dus spre Dublin si la intors mai este un loc , la intoarcere trece prin Anglia si toate tarile europene din directia Bruxelles - Viena .

Pe 9.12.2019 alta masina pleaca la Londra .

Adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina de maine 2.12.2019 este plina la dus spre Dublin si la intors mai este un loc , la intoarcere trece prin Anglia si toate tarile europene din directia Bruxelles - Viena .

Pe 9.12.2019 alta masina pleaca la Londra .

Adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am astazi 12.12.2019 o masina la Londra si am 2 locuri de motocicleta  in masina , maine sunt la Bruxelles si pe urma  Frankfurt , Munchen si Bucuresti .

Alta masina pleaca la Londra pe 18.12.2019 .

A treia vine pe 14-16.12.2019 din Spania - Franta - Germania spre tara .

Ajutam la achizitie la plata , la transport , la RAR , avem experienta de peste 5 ani pe acest site ,

avem soferi profesionisti masini noi noute si pofta de treaba [ suntem in fiecare saptamana pe drumurile europene cu toate 3 masinile ] . Transportam pentru Dementor si practic toate KTM-urile noi trec prin masinile noastre cand vin in tara . Adrian 0722.331.330 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am astazi 12.12.2019 o masina la Londra si am 2 locuri de motocicleta  in masina , maine sunt la Bruxelles si pe urma  Frankfurt , Munchen si Bucuresti .

Alta masina pleaca la Londra pe 18.12.2019 .

A treia vine pe 14-16.12.2019 din Spania - Franta - Germania spre tara .

Ajutam la achizitie la plata , la transport , la RAR , avem experienta de peste 5 ani pe acest site ,

avem soferi profesionisti masini noi noute si pofta de treaba [ suntem in fiecare saptamana pe drumurile europene cu toate 3 masinile ] . Transportam pentru Dementor si practic toate KTM-urile trec prin masinile noastre cand vin in tara . Adrian 0722.331.330 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.02.2019 la 0:41, Cristi Nazarov a spus:

Doar votanții psd mai cred in gratuitati si servicii gratis!!!

Îhî, bine de ştiut. Am şi eu de trimis Horneta la control tehnic în martie 2020 din Lyon în ţară.

Dar fiind votant pesede voi apela la Adrian. Mersi că m-ai făcut atent ; )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Stiri noi  -  in sensul in care am facut deja o cursa pe anul asta cu 2 masini si  dupa ce descarc maine la Oradea , poimaine la Targu Mures si Bucuresti pe 16.01.2020 se pleaca din nou catre Anglia si toate tarile  de pe parcurs si alta masina pleaca pe 23.01.2020 la Dublin , transportam cu asigurare CMR de 50.000 euro soferi profesionisti , masini noi ( una are 30 zile de la achizitie ) , verificam motoarele si ajutam cu RAR-ul . Pentru motoarele de la Londra avem un pret special de 350 euro , deasemenea de la Munchen 250 euro .

Alta stire noua este ca deschidem o ruta nou Bucuresti - Malaga cu o frecventa initiale de o masina la 3 saptamani si sa ajungem la 1 la 2 saptamani .

Motocicletele sunt transportate in interiorul masinii , pe remorca stau cutiile cu motociclete noi , masini sau motoare agabaritice .

Adrian 0722.331.330 , Whatt App si rompadur@gmail.com , recomand mesajele pe Whatt App initial si dupa va sun pe mobil sa stabilim date concrete .

z07.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inceputul de an este in forta toate 3 masinile au plecat de pe data de 3.01.2020 , una se si intoarce de la Londra cu motoare si masina pentru Oradea , Targu Mures si Bucuresti , pe 16.01.2020 se pleaca la Londra si toate tarile de pe parcurs , alta masina pleaca la Dublin pe 23.01.2020 , asigurare de transport de 50.000 euro , soferi profesionisti , masini noi ( ultima are 30 zile de la achizitie ) .

Se transporta in interior cu chingi , cale si paturi sa ajunga cat mai bine la destinatie .

Ajutam cu RAR-ul si inmatriculatul , cu plata si verificatul motocicletelor si masinilor .

Adrian 0722.331.330 Whats App , rompadur@gmail.com , de preferat luati legatura cu mine pe Whats App si dupa primul contact va sun sa stabilim ce avem de facut .

Deschidem o ruta noua Bucuresti - Malaga cu o frecventa de initiala  1 masina la 3 saptamani urmand sa ajunga la 1 la 2 saptamani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Maine 9.03.2020 se pleaca cu o masina B 71 UNU din Bucuresti spre Belgia cu intoarcere la sfarsitul saptamanii prin Olanda - Germania - Austria mai am loc de 2 motociclete , a doua masina B 911 UNU pleaca Marti 10.03.2020 din Bucuresti prin Craiova in Polonia si Germania cu intoarcere prin Austria si Cehia mai sunt 2 locuri libere .

Transportul este din usa in usa profesional cu masini de 1 an vechime , verificam si platim motocicletele pentru clienti .

Asiguram la cerere RAR-ul si va indrumam pasii pentru inmatriculare .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

B 71 UNU poza.jpg

B 911UNU.jpg

moto 1.jpg

moto 3.jpg

moto 6.jpg

moto 7.jpg

moto 10.jpg

moto 111.jpg

moto 113.jpg

acum 1.jpg

acum 2.jpg

acum 4.jpg

acum 5.jpg

acum 6.jpg

acum 9.jpg

moto 4.jpg

moto 11.jpg

moto 12.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...