Jump to content
adrian45

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr

Recommended Posts

Luni pe 06.08.2018 o masina pleaca in Anglia si putem transporta aproape orice pe ruta Viena , Frankfurt , Bruxelles , Londra .

Alta masina pleaca la Copenhaga si bineinteles pot incarca si din alte locatii doar trebuie sa intrebati , Polonia reluam din Septembrie .

Nu trebuie sa va mai spun ca suntem profesionisti si rezolvam orice transport in timp scurt .

Adrian 0722.331.330 , What Upp sau rompadur@gmail.com

Am avut de transportat mobra din Buc in Germania, a plecat seara pe 13.08 si a ajuns dinimeata la prima ora pe 15.08, mai erau cateva mobre cu destinatia Germania... :bike-037:

post-14712-0-11549400-1535274583_thumb.jpgpost-14712-0-93810300-1535274581_thumb.jpg

Multumesc Adrian si Florin pt transport.

Drumuri bune.

Salut. Maaini din Germania, aduci? Ca sa comunicam mai repede, da mi un telefon la 0763 681 602.. Am de cumparat si adus o Laguna 2.

Edited by JAGI

Laguna 2 din Germania? Alea se mai vand? Sau îți mai da Neamțul bani numai sa l scapi de ea?

Nu prea a ajuns mâine zi la prima ora ;) oricum, ai scris cu mai multe înțelesuri...

Am avut de transportat mobra din Buc in Germania, a plecat seara pe 13.08 si a ajuns dinimeata la prima ora pe 15.08, mai erau cateva mobre cu destinatia Germania... :bike-037:

attachicon.gifIMG-20180820-WA0011.jpgattachicon.gif20180822_082047.jpg

Multumesc Adrian si Florin pt transport.

Drumuri bune.

Edited by BMWs1000RR

Ce ai citit tu si ce am scris eu ? :hug: :peace:

A plecat pe 13.08, seara si a ajuns pe 15.08, la prima ora...

Salut! Cat ma costa transportul unei motociclete din Ro (Bucuresti) in UK si cand ar fi posibil?

Multumesc si eu de incredere , iata si Indianul .

indian 2.jpg

indian 1.jpg

indian 3.jpg

Incepand cu 3.01.2019 plecam in Anglia , Germania , Belgia , Olanda , Austria , Polonia si alte tari cu cereri speciale .

Va amintesc ca transportam cu profesionalism motociclete , masini si bunuri personale .

Suntem cea mai buna echipa de transportatori , masini noi cu soferi profesionisti si asigurari de marfa .

Grupuri de motociclete este specialitatea noastra , iata de exemplu din ultimele modele de de BMW-uri .

z0.jpg

z01.jpg

z02.jpg

z03.jpg

z04.jpg

z05.jpg

z06.jpg

z07.jpg

Incepand cu 3.01.2019 plecam in Anglia , Germania , Belgia , Olanda , Austria , Polonia si alte tari cu cereri speciale .

Va amintesc ca transportam cu profesionalism motociclete , masini si bunuri personale .

Suntem cea mai buna echipa de transportatori , masini noi cu soferi profesionisti si asigurari de marfa .

Grupuri de motociclete este specialitatea noastra , iata de exemplu din ultimele modele de de BMW-uri .

Pe langa transport , verificam acte si motociclete pe cat de bine posibil , platim la cumparare - va ferim de excoci -si putem face RAR-ul .

Adrian 0722.331.330 sau What App , rompadur@gmail.com

Multumesc tuturor , transport profesionist si dedicate motociclistilor si viitorilor motociclisti .

O masina pleaca maine 28.02.2019 la Dublin si este plina ochi dar avem 2 locuri la intoarcere Irlanda , Anglia , Belgia , Olanda , Germania si alte tari .

alta pleaca pe 3.03.2019 si sunt 3 locuri libere la dus spre Hamburg , la intoarcere este plina cu 14 motociclete KTM noi- noute ,

pentru clienti care abia le asteapta - sezonul sta sa inceapa-

saptamana trecuta cu masina cea noua - 70.000 km deja - am adus 7 Harley .

Lumea este nervoasa pe chopper dupa cum incepe anul .

harley1.jpg

harley2.jpg

harley3.jpg

harley4.jpg

Pentru comenzi Adrian 0722.331.330 , Whats  App sau rompadur@gmail.com

Cam asa se circula cu 7 Harley .

harley51.jpg

cand se merge cu asa masini ce spuneti ?

ne ocupam serios ?

bmw 2.jpg

bmw 3.jpg

Masini de transport noi si profesionalism asta ne caracterizeaza ,

O masina pleaca pe 8.04.2019 in Anglia si  putem incarca si din Polonia , Belgia , Germania , Austria , Olanda cu celelalte masini .

Transportam motociclete , masini si bunuri personale si de firma cu asigurare si factura .

Ultima masina a fost inmatriculata astazi si a plecat spre Passau sa incarce 8 KTM-uri .

B 71UNU.jpg

Adrian 0722.331.330 sau Whats App  si rompadur@gmail.com

Maine 24.05.2019 pleaca o masina la Londra si se intoarce pe 28.05.2019 din Londra , trece prin toate tarile - Belgia - Olanda - Germania - Austria asa ca daca aveti motoare si masina , lucruri personale pe toate le putem incarca cu professionalism .

Asigurare si factura se subintelege , gasim , verificam , platim si la cerere asiguram ITP si RAR contra cost .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

moto 11.jpg

moto 12.jpg

moto 13.jpg

moto1.jpg

moto 7.jpg

moto 8.jpg

moto 9.jpg

moto 10.jpg

Salut, 

Il recomand si eu cu caldura pe Adrian. Dupa ce am gasit un anunt care imi convenea, l-am sunat si in 3 h soferul lui era la vanzator in fata casei. Motorul a fost urcat in duba(dupa ce l-a achitat din banii lui) si intr-o sapt era in Romania. Adrian mi-a asigurat si RAR-ul contracost la 3 zile dupa ce motorul a ajuns in tara. Foarte profi.

Si acum poze cu mobra :) 

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44.jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (1).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (2).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (3).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-23 at 20.18.44 (4).jpeg