Sari la conținut

SEAWOLVES BIKE FEST VII - Mamaia 2014 (13-15 Iunie)


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am putea sa ne vedem la benzinaria Mol de pe bd. Palllady, la 6 jum cred ca ajung acolo

 

incerc sa fiu si eu acolo la ora aia

 

La 18 ies de la munca iar pe la 18:30 , 18:40 max o sa ajung la Mol la Pallady. Ne vedem acolo pt cine vrea sa plece din seara asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea sa ne vedem la benzinaria Mol de pe bd. Palllady, la 6 jum cred ca ajung acolo

 

 

incerc sa fiu si eu acolo la ora aia

 

La 18 ies de la munca iar pe la 18:30 , 18:40 max o sa ajung la Mol la Pallady. Ne vedem acolo pt cine vrea sa plece din seara asta :D

 

Ok, ora 18.30 la benzinaria Mol Bd. Pallady

 

Roxana, ai nr meu pe pm, ne auzim la tel daca e ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care plecati acum din benzinaria de la intrarea pe A2, pregatiti-va serios de ploaie, s-au adunat norii si sunt fulgere serioase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, inspre mare e senin, e soare, dar partea asta a Bucurestiului e intunecata rau de tot. Poate se linisteste pana la ora 18:30.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La iesirea din Buc. s-a oprit ploaia :) gata de drum "tura de 18.30"

Da, inspre mare e senin, e soare, dar partea asta a Bucurestiului e intunecata rau de tot. Poate se linisteste pana la ora 18:30.

Editat de Mystyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa intru sa întâlnesc câțiva prieteni si nu au vrut sa ma lase decât daca plăteam 30 lei pentru 1 ora. Nu am putut sta mai mult din motive de serviciu. Le-am spus Ca las motorul la intrare, nici nu au vrut sa audă sa ma lase decât daca plătesc ! Locatia nu mi se pare extra,ultra fata de ce a fost anul trecut. Ma rog asta este părerea mea. Totul sa transformat in afacere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 prieteni care nestiind ca vom merge si azi pe acolo si-au rupt bratarile cand au facut dus.Le-am zis ca au nevoie de ele ca sa intram si azi si sa mergem la concertele din seara asta.La pranz nu i-au lasat sa intre ca cica nu e voie sa fie rupte bratarile!Acum serios,le au,le-au platit,ok,nu au stiut ca trebuie pastrate cu sfintenie la mana 3 zile. Chiar dam dovada de asa o absurditate? Sunt curios daca intra in seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu va inteleg:

 

1. Din moment ce este un eveniment ce dureaza 3 zile si nu exista bilete de "1 ora", ce vroiai?

De ex. la cinematograf ai pretentia sa zici " domnule, eu vreau sa vad doar 10 minute din film, pot sa platesc 2 lei in loc de 20"?

 

2. De ce crezi ca se folosesc bratari si nu bilete simple?....

Nu cred ca trebuie sa ai doctorat ca sa-ti dai seama ca nu ai voie sa le scoti daca mai vrei sa intrii....

 

Carcotasi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bratara am purtat'o la dus si toata ziua azi in mare. Arata la fel ca stunci cand mi'a fost pusa; sunt chiar rezistente. Sa pun poza sau ma credeti pe cuvant?

Editat de dexxter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rupta inainte de dusul ala si prezentata ca atare la revenirea in punctul de acces nu cred ca mai era o problema. Carcotasi, cum bine s-a spus deja. Felicitari organizatorilor si celor ce se simt in largul lor la intruniri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Okesz detaliez! Vin la eveniment.las motorul sub nasul lor.Intru la eveniment. Salut pe cei care-i cunosc.Schimbam câteva vorbe. Si am ieșit.Asta a fost tot! Un pic de înțelegere nu strica. Cred ca nu dura o ora! O zi buna si distracție la maxim! 😄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Okesz detaliez! Vin la eveniment.las motorul sub nasul lor.Intru la eveniment. Salut pe cei care-i cunosc.Schimbam câteva vorbe. Si am ieșit.Asta a fost tot! Un pic de înțelegere nu strica. Cred ca nu dura o ora! O zi buna si distracție la maxim!

 

 

Si cum crezi ca se putea dpdv tehnic rezolva intarea ta de o ora?

Editat de electro_62
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai terminati in plm cu .......de.....! Cand veti realiza si voi ceva asemanator, atunci puteti sa criticati ceea ce fac, au facut sau vor face altii! Pentru un party LA CORT nu la hotel de 5 stele a fost super!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...