Sari la conținut

Weekend pe circuitul de la Tg. Secuiesc 7 - 9 Iunie


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cel mai bine vedem la fata locului cine vine si cum se da.

 

Corect. Trebuie sa ne organizam in asa fel incit toata lumea sa ruleze in siguranta.

 

 

Ca si data trecuta, multi zic ca vin si apoi mai apare ceva si se amana iesirea.

 

Nu stiu la ce iesire te referi insa acum nu vad niciun impediment pentru care nu am mai merge. Ma refer la grup si nu in cazuri particulare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, mai stingheri, cred c-o sa aparem si eu cu fratemeleu, kriminalu' cel mare. Noi o sa venim cel mai probabil de sambata dimineata, pe motoare. Eu n-am costum de piele, am pantaloni de textil si niste ghete mai inalte de touring, Denis zicea ca n-ar fi nicio problema. O sa incerc totusi sa fac rost de un costum si de cizme. By the way, daca are cineva sa-mi imprumute(am 1.84 si 68 de kg fabuloase :))) ), contra cost, bineinteles.
De abia astept :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut a intrat un baiat cu un hornet cu echipament de touring

au fost altii si in blugi, asa am auzit...

deci, cei de acolo, nu sunt foarte stricti dpdv al echipamentului....

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Belea, merci Eusebiu, berea pentru sambata o ai asigurata, am zis! :D

Nu era vorba de blugi, ca nu-s (atat de) inconstient, numai ca n-am de piele cu slider, sunt textili cu protectii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceam de baiatu de anu trecut...de tine am inteles ca ai textil, d`aia ziceam ca anu trecut a intrat un baiat cu costum textil

 

din ce vad pe vremea.kappa...vremea nu tine cu noi

In opinia mea orice prognoza peste 24 (sau maxim 48) de ore nu are mare valoare.

Fii mai optimist putin... :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la pescuit plecat 4 zile abia ce am aterizat acasa,urmaresc pt concursurile de pescuit si iesirile moto site'ul kappa si cum a zis pe zona aceea pe care o urmaream asa a si fost si acum la pescuit si la tg secuiesc data trecuta ,sunt fidel site'ului de 2,3 ani ,plecarile/planurile pt cheia,siriu,padurea bogatii din trecut incepeau de fiecare data cu o cautarea pe kappa cu 5-6 zile inainte si o urmarire aprofundata cu 2 zile inainte de plecare

 

urmariti cu cate zile a fost poza facuta si asa a fost vremea in sambata si duminica aceea

 

post-33534-0-67475500-1401466711_thumb.jpg

 

sambata intrare in tg secuiescpost-33534-0-24843200-1401466798_thumb.jpgpost-33534-0-03054400-1401466853_thumb.jpg

 

duminica a fost de plaja!

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt sanatatea si nervii tuturor...n`as vrea sa merg pana acolo si sa cada un bou in blugi pe pista, sa`mi strice ziua

 

orice bou poate sa cada, chiar si tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercam sa alungam tot ce e anapoda de pe cer si sa fie bine pe 7-8-9 :)



celelalte weekenduri le am programate cu altceva si eu ,e singurul weekend pt mobra



ca sa va fac pofta !

mi-e dor !!!!

post-33534-0-29824900-1401519519_thumb.jpgpost-33534-0-16178000-1401519525_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...