Sari la conținut

Weekend pe circuitul de la Tg. Secuiesc 7 - 9 Iunie


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

Ce ati facut cu cazarea ?

mai are cineva un loc liber pe remorca/duba pt un bun prieten care vrea sa vina pt prima oara ?

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

noi am plecat data trecuta pe 2.1 precipitatii ,acum chiar nu arata bine dar sa speram ca o sa fie bine ca sa ne distram



am avut noroc cu karturile,intrau chiar si pe ploaie si cand era ud ,uscau pista intram si noi 20 minute iar incepea ploaia si ciclul se repeta ,ploaie, uscare ,dat



post-33534-0-21356400-1401716332_thumb.jpg

post-33534-0-45459700-1401716336_thumb.jpgpost-33534-0-43968200-1401716342_thumb.jpgpost-33534-0-56956400-1401716349_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercam sa alungam tot ce e anapoda de pe cer si sa fie bine pe 7-8-9 :)

 

celelalte weekenduri le am programate cu altceva si eu ,e singurul weekend pt mobra

abia am venit de la una de la Poiana Brasov si am avut 3 in luna mai ,mai am una pe 14-15 iunie dupa aceea una in iulie si continuam ...

Sigur nu ai inteles,vin si eu weekendul asta :), interesul este sa fie vremea buna,am zis intr-un post mai in spate ca e si singurul meu weekend liber din iunie pt moto

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia am venit de la una de la Poiana Brasov si am avut 3 in luna mai ,mai am una pe 14-15 iunie dupa aceea una in iulie si continuam ...

Sigur nu ai inteles,vin si eu weekendul asta :), interesul este sa fie vremea buna,am zis intr-un post mai in spate ca e si singurul meu weekend liber din iunie pt moto

atunci hai sa alungam norii :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postez si aici, e un fel de offon topic :)))). Mi-am pierdut pedala de frana aseara, n-am mai gasit-o(mor de nervi) si ar fi cam aiurea(a se citi "n-am ce (cuvant urat) sa caut la circuit fara frana spate") sa vin fara ea. Deci daca cineva are, poate sa faureasca, cunoaste vreun om/zeu/faptura care ar putea sa-mi dea o pedala(moaaaa, cum suna asta :)))) ), i-as plati o mica avere. Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cauta la dezmembrari te rog,o sa gasesti imediat sunt atatea site`uri,e Bucurestiul plin de dezmembrari ,imposibil sa nu gasesti

e doar psihica treaba ,frana spate pe circuit se foloseste cu alt scop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cu scopul ala o folosesc si eu. Oricum o folosesc non stop. Si acum, ca m-am obisnuit cu ea, mi-e super greu fara. Sper sa gasesc, atunci cand n-aveam nevoie dadeam peste ele de ma plictiseam. Gasesc eu pana vineri o solutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati mai hotarat ceva cu cazarea sau facem cum apucam?

Eu ma gandeam sa incerc la Cupidon in oras de asemenea; dar daca ne hotaram sa mergem mai multi nu ma deranjeaza nici Catrusa.

 

Pentru cei care pleaca pe motoare vineri; plecarea undeva intre 15-16 suna bine?

 

 

Noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand ca plecarea sa se faca samb dimineata cand toata lumea este libera si se poate stabili mai usor ora.

Vineri, oamenii lucreaza, ies de la servici la ore diferite....

Astfel nu mai platesti o cazare in plus. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...