Sari la conținut

Chef moto la Budint 14.06


tm95for
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cum tot "latram" si sambata seara ... fain ar fi de luat exemplul Banatului sarbesc, adica in fiecare weekend macar doua partyuri moto in Banat; suficient de putini/multi sa ne simtem bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, cheful a fost unul reusit, mai mult decat ne asteptam.

Multumim tuturor participantilor, toti oameni minunati.

Cuvintele de apreciere ne obliga sa repetam evenimentul anul viitor, speram sa o facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Salutare prieteni,

 

Nu are rost sa facem un nou topic pentru asta, deci pe aceasta cale va invitam la cheful nostru care se face in data de 13.06.2015 la aceeasi locatie ca si anul trecut de catre aceeasi oameni si va promitem ca va fi, macar, la fel de fain.

Nu avem trupe de muzica(decat pe Sebicu) si nu facem nicun fel de concurs(decat de buna dispozitie).

Va asteptam cu drag!

post-31733-0-30553700-1431675094_thumb.jpg

Editat de tm95for
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

"Deci, ca si program (ca cica ar trebui sa fie unul), noi de vineri de la amiaz o sa fim la locatie si in primul rand instalam dozatorul de bere, apoi celelalte, deci cine vrea sa vina de vineri poate sa vina, pune cortu, face o baie, bea o(multa) bere, sambata vor fi mici, apa, suc, bere iar pe la ora 18 vom face o mica tura prin sat cu motoarele sa impresionam babele si mosii, anu' trecut le-o placut mult, dupa "parada" atacam cazanele cu gulas, pe la 22 aprindem focu de tabara si continuam petrecerea."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Salutare prieteni,

 

Suntem bucurosi sa anuntam ca in data de 11 iunie vom organiza un chef moto pe malul raului Bega, la acceasi locatie ca anul trecut,

Pregatim 2 cazane de gulas, umplem palasca cu rachie, butoaiele cu bere si incingem gratarul pentru mici.

Suntem acceasi, suntem entuziasti si va asteptam cu drag.

post-31733-0-70085900-1462521040_thumb.jpg

Editat de tm95for
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Caut si eu un Grup din timisoara care merge la acest chef ii prima oara pentru mine ( din pacate nu detin motocicleta dar chiar as vrea sa particip si eu la cat mai multe chefuri moto )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu un Grup din timisoara care merge la acest chef ii prima oara pentru mine ( din pacate nu detin motocicleta dar chiar as vrea sa particip si eu la cat mai multe chefuri moto )

 

La profil scrie ca ai motocicleta. Deci cum e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

meri nene cu masina, nu uitad e handshake-ul caracteristic, pregateste sa fii mistocarit ca esti conservar si in rest... tine de tine cat de bine te faci placut sau cu cine te inhaitezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum mai nene ai mobra de cateva zile si ai si vandut- o ?

Poi motocicleta am primit-o de la unchiumiu pentru ca el o plecat in germania definitiv , el neavand carnet nu avea ce sa faca cu ea , iar eu la randu meu am vanduto deoarece este de 600cc este prea puternica pentru mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi motocicleta am primit-o de la unchiumiu pentru ca el o plecat in germania definitiv , el neavand carnet nu avea ce sa faca cu ea , iar eu la randu meu am vanduto deoarece este de 600cc este prea puternica pentru mine

Du-te la Rabbit Club si intreaba pe acolo. !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...