Sari la conținut

PRIMIRE SIMONA HALEP LA AEROPORT


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Prietene, in primul rand nu-mi amintesc sa-ti fi imprumutat bani sa scapi la curve ca sa ma consideri ca facand parte din cercul tau select de prieteni!

In al doilea..vezi ca obraznicia si tonul tau (ambele gratuite) ma deranjeaza, nu intodeauna inghit asa ceva si ar fi pacat sa-ti termini saptamana cu vreun relache, timp in care sa inveti ce inseamna un dialog civilizat!

 

 

:10:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Prietene, in primul rand nu-mi amintesc sa-ti fi imprumutat bani sa scapi la curve ca sa ma consideri ca facand parte din cercul tau select de prieteni!

In al doilea..vezi ca obraznicia si tonul tau (ambele gratuite) ma deranjeaza, nu intodeauna inghit asa ceva si ar fi pacat sa-ti termini saptamana cu vreun relache, timp in care sa inveti ce inseamna un dialog civilizat!

 

Revenind la subiect, am numai cuvinte de lauda pentru ce a reusit, este o mare realizare, dar performanta adevarata inseamna sa castigi, nu sa termini pe locul 2! Peste trei ani se stie doar cine a castigat!

Eu zic sa o lasi moarta, ca nu zici bine deloc.

 

 

Daca as fii mai aproape de bucuresti as fii cu siguranta acolo. Nu va lasati demoralizati si duceti-va cat de multi puteti. Or sa fie destui acolo fara motoare, ca sa nu va simtiti singuri. Cinci oameni inseamna 10 palme care alpauda, si pot inconjura masina fara a crea probleme in trafic cele 5 motoare.

Mai multi mai bine, asa ca, parerea mea, nu va lasati!!!

Merita aplauzele noastre!!!

Editat de kar_ile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vrei cuburi de gheata pe rotund sa mi zici ca e plin pe langa campina pe strada si se pare ca vine spre bucuresti

 

luv man

la ce nivel a ajuns ... JOS PLARIA

 

decat o echipa de fotbal pe locul 1 mai bine tenis pe locul 2 de 1000 de ori

 

in tenis se vede VALOARE unde un singur om isi asuma si victoriile si esecurili"

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul care merge 100% sa-mi lase numarul de telefon pe privat. Cum scap de la munca (adica la 19:00) o sa-l sun si stabilim un punct in care ne putem vedea, sau drumul pe care se va merge si ma alatur si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pun pariu ca nu o sa fiti singurii care o asteapta la aeroport, asa ca ... 7-10-20 cati sunteti mergeti acolo sa o aplaudati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut eu vin cu inca 2 prieteni .ne vedem la miorita la 6 30

 

Salut eu vin cu inca 2 prieteni .ne vedem la miorita la 6 30

 

Haideti mai fratilor ca nu va cad gradele de pe umeri si nici lantul de la mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sa dea dracii cat va mai place s-o lungiti!

 

18:30 la Petrom la Miorita.

ok ne vedem acolo

 

la sub 10 mobre aratam ca niste paparati idioti care fugaresc o masina

eu pt moment sunt prin valea doftanei unde PLOUA.

nu ziceai si tu de ieri

ne vedem la aeroport?

 

 

o intrebare. Vine careva cu pasagera ca vrea sa vina si prietena mea? sa nu stea singura pintre baieti sa zic asa....

io

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu

acum o tai de acasa sa iau trocariciul...si sper sa apuc sa pun si benzina ca altfel va trebui sa ma impingeti :))

sa aduc si vuvuzela ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...