Sari la conținut

SOFT ENDURO-CURTEA DE ARGES- "PRIETENEASCA " 100%


ENDUROSTORE
 Share

Postări Recomandate

Asa cum v-am promis, reeditam Prieteneasca de la Curtea de Arges. (CAMPING-ARGES.RO) . Sunt multi care ar fi venit, dar au fost retinuti din cauza vremii.

 

Oricum traseul se face si pe ud si daca este ud va fi acelasi. Daca este uscat mai bagam cateva bucle distractive.

 

Va astept cu acceasi reteta : ENDURO - PETRECERE CAMPENEASCA-BERE !

 

mail pt inscrieri si cazare : valichefani@gmail.com

 

28 IUNIE /2014

START : 10.30 A.M.


» Post actualizat in 23 Jun 2014 11:23

vremea se anunta buna, poate un shower care nu deranjeaza deloc ! deci mai mult de 80% tinem prieteneasca !

 

Daca joi seara se anunta un cod ....de orice culoare o fi..... anulam intalnirea.....

 

Va tin la curent !

post-213-0-88301900-1403094674_thumb.jpg

Editat de ENDUROSTORE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum v-am promis, reeditam Prieteneasca de la Curtea de Arges. (CAMPING-ARGES.RO) . Sunt multi care ar fi venit, dar au fost retinuti din cauza vremii.

 

Oricum traseul se face si pe ud si daca este ud va fi acelasi. Daca este uscat mai bagam cateva bucle distractive.

 

Va astept cu acceasi reteta : ENDURO - PETRECERE CAMPENEASCA-BERE !

 

mail pt inscrieri si cazare : valichefani@gmail.com

 

28 IUNIE /2014

START : 10.30 A.M.

» Post actualizat in 23 Jun 2014 11:23

vremea se anunta buna, poate un shower care nu deranjeaza deloc ! deci mai mult de 80% tinem prieteneasca !

 

Daca joi seara se anunta un cod ....de orice culoare o fi..... anulam intalnirea.....

 

Va tin la curent !

Ce e cu procentele astea pe tine Vali ? :) Ai inceput sa te sperii si tu de ploaie ?

Ne vedem sambata, pe ploaie sau uscat.. indiferent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e cu procentele astea pe tine Vali ? :) Ai inceput sa te sperii si tu de ploaie ?

Ne vedem sambata, pe ploaie sau uscat.. indiferent.

da vladule...ma sperie ca toata lumea sta tremurand de frica, in casa....si nu vin la enduro...

» Post actualizat in 25 Jun 2014 08:38

VREMEA SE ANUNTA BUNAAAAA !!!!!!!! verificati : http://www.accuweather.com/en/ro/curtea-de-arges/271850/weekend-weather/271850

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Vali. Super traseu, pacat ca a fost cam scurt...pentru unii :baldy:

 

Vreau sa multumesc pe aceasta cale lui Jumba si Ilie ca m-au ajutat sa ajung la timp pentru ceanu cu fasole :thanks: (dar si lui Rares, tipu' cu GPS-ul si bucatarului-sofer )

 

Pentru cei care se intreabau ieri cum de ce fac o mica pauza de 2-3 saptamani, aveti mai jos explicatia in viu grai :D

 

Facebook: IronEnduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am vazut cum ai pus-o, nasol....cu 2-3 saptamani de pauza esti optimist, eu dupa cursa de la Monteoru din martie unde am avut ceva mai putin grav dar tot la umar, am stat 2 luni pe bara si am revenit abia la Ranca si la cursa asta. Oricum, cu fasolea te-ai desurcat bine, eram in spatele tau :)

Cat despre cursa, mi-a placut mult traseul, a fost exact ce trebuie pt. oameni obositi, neantrenati si fara pretentii de performanta. Pure fun, asezonat cu Portia de noroi fara de care ar fi fost o simpla plimbare pt. unii. Multumim Valiza & staff, speram intr-o reeditare la toamna pe uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire super cu un traseu bine marcat si destul de sustinut , daca nu ar fii fost ud cred ca ne cam plictiseam . Asteptam o reeditare in toamna si speram sa fie din ce in ce mai multi concurenti . Astept afisarea timpilor . Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult tuturor, pt aprecieri si pt ca ati venit !

 

la toamna mai facem una ! numai bine ! :hug:

 

ps revin cu clasamentul...scuze dar nu am avut timp...


» Post actualizat in 04 Jul 2014 20:34

CLASAMENTUL SOFT ENDURO -ARGES,, EDITIA 28 IUNIE/2014

 

Multumesc inca o data celor prezenti !

RANKING SOFT ARGES-28-iunie 2014.txt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Vali si multumesc pt un bine meritat loc 11 :), insa daca memoria de la analgezice nu ma inseala, eu am venit imediat dupa Ilie...cam la 5-10cm in spatele lui. Iar Jumba a fost inaintea noasta. Acu depinde ce timp pui la socoteala...al riderului sau al mobrei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Vali si multumesc pt un bine meritat loc 11 :), insa daca memoria de la analgezice nu ma inseala, eu am venit imediat dupa Ilie...cam la 5-10cm in spatele lui. Iar Jumba a fost inaintea noasta. Acu depinde ce timp pui la socoteala...al riderului sau al mobrei :)

eu am lipsit ca am fost la recuperare in timpul acela si am gasit timpul tau de sosire trecut de cineva...si asa am facut clasamentul...o mica eroare. merci ca ai atras atentia !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...